Jump to content
Mira

Sevgiliniz Eşiniz İçin Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

Recommended Posts

celp taptığımiçin pişmanım

celp taptığımiçin pişmanım

Anladim tesekkurler..Bende tovbe namazi kil ve bir daha yapma..Allah kalbini biliyor..

sure okumanın nesi yanlıs. Zaten hayırlısı ise kabul olur. Kişiyi de seviyormussun

merhabalar; bir çok dua yazılmış buraya fakat ben ayrı olarak sormak ıstedım, durumumu su sekılde ızah edeyım: çok değişik bır hıkaye değil benımkıde erkek arkadasım yurt dısında calısıyor, kendısıyle 3 aydır gorusmuyoruz işınden dolayı gelemıyor 3 ay sonra gelecek, bu kadar uzun zaman gorusmedığımız ıcın aramızda cok sorun cıkıyor sureklı bıseyler yuzunden tartısıyoruz bazen oda benı cok ıkırıyor ama uzaklıktan dolayı dıye alttan alıyorum, gelırse en azından problemlerımızı yu yuze konusucaz, belkı sorunlarımız cozulur sızlerden rıcam sevgılımın erken gelmesı ıcın bıldığınız dua varsa allah rızası ıcın yazar mısınız kafayı yıycem nerdeyse cok caresızımmmm....:(

--- Sonraki mesaj ---

lütfen bilen ya da denemiş biri varsa yardımcı olursa cok sevınırım.....

• Like 1

merhabalar; bir çok dua yazılmış buraya fakat ben ayrı olarak sormak ıstedım, durumumu su sekılde ızah edeyım: çok değişik bır hıkaye değil benımkıde erkek arkadasım yurt dısında calısıyor, kendısıyle 3 aydır gorusmuyoruz işınden dolayı gelemıyor 3 ay sonra gelecek, bu kadar uzun zaman gorusmedığımız ıcın aramızda cok sorun cıkıyor sureklı bıseyler yuzunden tartısıyoruz bazen oda benı cok ıkırıyor ama uzaklıktan dolayı dıye alttan alıyorum, gelırse en azından problemlerımızı yu yuze konusucaz, belkı sorunlarımız cozulur sızlerden rıcam sevgılımın erken gelmesı ıcın bıldığınız dua varsa allah rızası ıcın yazar mısınız kafayı yıycem nerdeyse cok caresızımmmm....:(

--- Sonraki mesaj ---

lütfen bilen ya da denemiş biri varsa yardımcı olursa cok sevınırım.....

Saçmalama ya,bırakda adam işini yapsın.Lise çağında gibi davranıyorsun.Şunu bil,adam seni seviyorsa,ki dediğine göre seviyor...hiçbir sorununuz çözülemez değil.Herşeyi oluruna bırak en iyisi...

senin için demesi kolay tabı.... 3 ay gorusmedık 3 ay daha gırusmuycez, ne alaka lise çağı şimdi anlayamadım sadece sorunlar değil ınsan ozler tabııkıde bırakıyorum tabııkıde ısını yapsın bı problem cıkmasın ısterım bende ama ne bılım en azından belkı bır duayla mucıze olurda erken gelır:)hem ben akıl ıstemıyorum sadece dua bılen varsa yardımcı olsun ıstıyorum.....

senin için demesi kolay tabı.... 3 ay gorusmedık 3 ay daha gırusmuycez, ne alaka lise çağı şimdi anlayamadım sadece sorunlar değil ınsan ozler tabııkıde bırakıyorum tabııkıde ısını yapsın bı problem cıkmasın ısterım bende ama ne bılım en azından belkı bır duayla mucıze olurda erken gelır:)hem ben akıl ıstemıyorum sadece dua bılen varsa yardımcı olsun ıstıyorum.....

Öncelikle şunu söyliyeyim;herkesin özlediği kimseler vardır,,,ve senden şöyle düşünmeni istiyorum; o gurbette ikiniz için çalışıyor ve ilerde kurucağınız yuva için...Seninse onun arkasında durup,ona yardımcı olman uygun olur,,,eminim o daha fazla özlem içindedir,belkide sana karşı olan fevri tavırları bu yüzdendir.3 aydır görüşmüyormuşsunuz ve 3 ay daha görüşmiyecekmişsiniz...Evet acıklı bir durum ancak hiçbirimizin 5dk sonrasını görüceğimize dair bir garantimiz yok.Bence senin ona karşı etmen gereken duaların; gittiği gibi sağ salim gelmesine dair olması gerektiği kanaatindeyim.Sevgilileri yanına getirtmeye yönelik dualar zaten bolca forumda var.Lise çağındaki meselesindede kastettiğim; zora gelemeyen genç kızlar gibi anlamındadır,oysaki senden beklenen davranış olgun bir hanım gibi davranmandır. ^^ Eğer bu sözüm kırıcı olduysa özür dilerim.

teşekkür ederim greeksoul gercekten haklısın ona destek olmalıyım oda uzakta olduğu için uzuluyor,sorun edıyor ama ben ona destek olursam bu sorunları asabılırız dıye dusunuyorum tekrar teşekkür ederim...

Guest emelcehayat

Arkadaşlar, evlenmek istediğiniz aranızda daha önce ciddi düşündüğünüz.

fakat zamanla çeşitli sebeplerden dolayı evlenme fikrinden soğuyan ve bizden şehir olarak daha uzakta olan birisi için nasıl bir terkip izlenilmelidir?

yanlız bu kişi benimle evlenmeyi gerçekten ciddi manada istiyordu şuan benden

ve evlenmekten soğudugunu söyledi. aşık etme gibi bir şey istemiyorum

evlenmek niyetindeyim ben bu kişiyle. ciddi ve etkili bir yöntem varmı acaba?

cuma suresini 3 kere okuyun evlenmek niyetiyle önce 2 rekat hacet namzı kılmayı unutma kardeşim.Hayırlısı olsun

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...