Jump to content
Mira

Sevgiliniz Eşiniz İçin Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

Recommended Posts

Guest Gülümse.

sevgili inatçıaşık bende kısmet olursa salı günü tefriciyeye başlamak istiyorum. keşke hemen şimdi okumaya başlasam ama bu birkaç gün okuyacak durumda değilim.

sevgili inatçıaşık bende kısmet olursa salı günü tefriciyeye başlamak istiyorum. keşke hemen şimdi okumaya başlasam ama bu birkaç gün okuyacak durumda değilim.

canım mutlaka uygun olduğun gün başlamalısın...inan ki çok kuvvetli bir salavat ben okudum 1 ay oldu yaklasık dıleğimle ilgili çok gelişmeler yasadım...ve şimdi.2.dileğim için baslıcam inş allah nasib ederse..inanarak oku içinden şüphe geçirme sakın ...sayıya çok dikkat et...çabuk bitirmeye çalışırsan ii olur.. rabbim gölündeki dileğini tez versin inş

Guest balımss09

kafam çok karıştı bir sürü esmalarla ilgili konu var rızk için sevgi için dilek için bir sürü bilgiler verildi daha önceden.şimdi faklı şeyler söyleniyor.çok enteresan...

kafam çok karıştı bir sürü esmalarla ilgili konu var rızk için sevgi için dilek için bir sürü bilgiler verildi daha önceden.şimdi faklı şeyler söyleniyor.çok enteresan...

o bahsettiğiniz esmalar için ne muradınız varsa gönlünüzde o insanın kalbinde kalır ama niyet farklıdır

Esma zikrederken niyetim kalbimde dilime yansıtmıyorum ama zikir ederken niyetim allahım senin rızanla sana iman ediyorum sana sığınıyorum beni korktuklarımdan emin kıl hayrına inandığımın şerrinden koru şerrinden korktuğumuda hayıra çevir ilahların ilahı, zavallı kulun pınar sana sığınıyor dilimdeki gönlümdeki aşk senin aşkın diye niyet ediyorum ve esma çekiyorum

çok şükür dillendirmediğim dileklerim gerçekleşiyor çünkü ben yüce Rabbin her ismini andığımda o 'nun huzuruna çıkıyorum ve seni unutmuyorum Allah'ım diyorum sana iman ediyorum diyorum

kafanın karışması doğal banada öyle olmuştu:)canım dilek duaları ayrı ama esmaları niyetsiz çekmek gerekir...allah rızası için çünkü onun mübarek isimleri zikrediliyor...ama dilek duaları vs. onda bi sakıncası olduğunu düşünmüyorum...fakat esmalar da çıkarlarımızı kullanmamalıyız......

Guest Gülümse.

aminnnnnnnn cümlemizle birlikte inşaallah.

Allah razı olsun inatçıaşık.

aminnnnnnnn cümlemizle birlikte inşaallah.

Allah razı olsun inatçıaşık.

Allah hepimizden razı olsun cnm :)

Guest balımss09

ben sürekli ya vedud ya mukaddim çekiyorum.tabi ki allah rızası için ama sonuçta bir beraberliğim var ve etkilerinide görüyorum.çok olumlu.

Guest Gülümse.

ne güzel Allah bozmasın.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...