Jump to content
Mira

Sevgiliniz Eşiniz İçin Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

Recommended Posts

musallat varsa zannedersem katiyen evlenemez..öyle kalır

önce git hacamat yaptır ve duha namazına basla (kurtulmak icin )yoksa o oglanı da senden sogutur,seni çirkin filan gösterir

algısını bozar cocugun varlıklar, oyle kalakalırsın

duadan önce bu sorununu hallet derim

--- Sonraki mesaj ---

ecem mesajlarınıza baktım maalesef sizin tarot işleri ile ilgilenir oldugunuzu görüyorum

bu tarz allahu tealanın yasakladıgı şeylerle ugrasırsanız, kesinlikle başınız çok agırır

şu baslıgı okumanızı öneririm

http://www.estanbul.com/falci-fala-neden-bakamaz-200276.html

tarottan uzak durun tüm fallardan uzak durun ve tövbe edin derim tabi siz bilirsiniz

burada falcılıgı savunan cok kısı var, ama biliyorlar diyorlar

iyi de bilse bile, allahu teala yasak demis,o zaman ısrarın ne luzumu var

ona bakarsanız, hırsızlık yaparsak paramız olur o zaman bu hırsızlıgı mesru mu kılar, falcılar baktı bildi diye yasak ıslere

insanları meylettiriyorlar

falcıların ve fal görevlisi seytanların şerrinden alaha sıgınırım

Evlilik teklifinde sen bulunsan peki=) cok ciddiyim ben. onun haricinde c.tesi günü baslanan ve cuma günü sela vaktinden önce bitirilen 41fetih suresi terkibi var, hayirlisini isteyerek onu okuyabilirsin.

Aynen katılıyorum.Sen de teklif edebilirsin.En basitinden biz ne zaman evlenecez diye soruver.Ciddiyim ben de dalga gecmiyorum..

"ilişkimizin adını koyalım artık" de.:) niyeti belli olsun.

Guest ysmali
cuma günü sela vakitlerinde 18 adet cuma suresini okuyun birebir kismet açıcı hayırlı eş dileyin

bunu bilmiyordum :)

Guest ecem23

Arkadaşlar Allah aşkına yani şu yazılan yorumlara bakınca gerçekten girmeyeli bu sitenin ne kadar gereksiz kişilerle dolu olduğunu gördüm.Ben bu site sayesinde dualara ,Rabbime sarıldım ya siz kalkmış neler diyosunuz.Yok efendim cin musallat olmuşta yok efendim tarotla uğraşmışsınızda yazık ya çok yazık.Ben bu başlığı açarken sizlerin böyle dengesizce ,bilip biilmeden yapmış olduğunuz yorumları okumak için yazmamıştım.Çok oldu üye olalı ve görüyorumki bu sitede artık o eski paylaşımcı dostluklar kalmamış.Burda benim adıma her olumlu gelişmeye sevinen öyle dostlarım olmuştuki.Ama şimdi eski tadı kalmamış ya.Ben sizlerden hayırlı dualarınızı,bana tavsiye edeceğiniz etkisini yaşadığınız duaları paylaşmanız için bi başlık açtım ama pişman oldum.İnsanlarla dalga geçmek,bilip bilmeden yorum yapmak o kadar kolayki ama sizler anlamaktan uzak insanlarsınız ne diyebilirimki.Azcık saygı gösterin neyse...

--- Sonraki mesaj ---

yanlış hatırlamıyorsam size bir cin aşık olmuştu galiba öyle bir konu açmıştınız. musallattan kurtulabildinizmi.belkide o engel oluyordur.

Ayrıca size şunları söylemek istiyorum.Ben buraya üye olduğumdan beri nerde hangi sayfada böyle şeylerin musallat olduğunu gördünüz.Adımı karıştırmayın lütfen bilip bilmeden.Böyle saçmasapan şeylerde kimsenin hakkında yazmayın.Belliki kendinizi çok fena kaptırmışsın kardeş sen üç harfliler konusuna ama kusura bakma burası yeri değil.

Arkadaşlar Allah aşkına yani şu yazılan yorumlara bakınca gerçekten girmeyeli bu sitenin ne kadar gereksiz kişilerle dolu olduğunu gördüm.Ben bu site sayesinde dualara ,Rabbime sarıldım ya siz kalkmış neler diyosunuz.Yok efendim cin musallat olmuşta yok efendim tarotla uğraşmışsınızda yazık ya çok yazık.Ben bu başlığı açarken sizlerin böyle dengesizce ,bilip biilmeden yapmış olduğunuz yorumları okumak için yazmamıştım.Çok oldu üye olalı ve görüyorumki bu sitede artık o eski paylaşımcı dostluklar kalmamış.Burda benim adıma her olumlu gelişmeye sevinen öyle dostlarım olmuştuki.Ama şimdi eski tadı kalmamış ya.Ben sizlerden hayırlı dualarınızı,bana tavsiye edeceğiniz etkisini yaşadığınız duaları paylaşmanız için bi başlık açtım ama pişman oldum.İnsanlarla dalga geçmek,bilip bilmeden yorum yapmak o kadar kolayki ama sizler anlamaktan uzak insanlarsınız ne diyebilirimki.Azcık saygı gösterin neyse...

--- Sonraki mesaj ---

Ayrıca size şunları söylemek istiyorum.Ben buraya üye olduğumdan beri nerde hangi sayfada böyle şeylerin musallat olduğunu gördünüz.Adımı karıştırmayın lütfen bilip bilmeden.Böyle saçmasapan şeylerde kimsenin hakkında yazmayın.Belliki kendinizi çok fena kaptırmışsın kardeş sen üç harfliler konusuna ama kusura bakma burası yeri değil.

gerçekler acıdır ve acıtır..

tarotla ugrasanların falcılıkla ilgilenlerin şeytanilerin ilhamı ile bunu yaptıgı biliniyor

buna inanmak başlı başına bir şirktir

ona buna niye sitem ediyorsunuz, kötülük bazılarınca onaylanınca iyilik olmaz meşru olmaz,

pisliğin onaylanması da dostluk değildir

biz islama göre konusuyoruz

celp zaten islamda yasaktır neyin hayır duasından bahsediyorsunuz anlamak mümkün değil

demek ki sitede pisliklerle uğraşanlar azalmış..

insanlar görüşlerini bildirme hakkına sahiptir, burası bir forum ortamıdır

herkes sizi onaylamak ve destek vermek zorunda değil

ozman bende hemen görüşümü bildireyim arkadaşlar bu sitede akıl veren hoca zaten çok sürekli bu şirk bu günah yapanlar yerine sizmi günaha gireceksiniz yapan yapar yapmayan yapmaz.bir konu açılıyor hemen bilmişler yazıyor bırakında insanlar kendi iradeleriyle karar versinler

lütfen bana yardımcı olurmusunuz ben dul bir bayanım ve sevdigim bir insan var oda beni çok seviyor fakat ailesi beni istemiyor hem dulum hemde cocugum var 4 yaş aramızda yaş farkı var ikimizde ağlıyoruz çaresiz kaldık ne olur ailesinin yumuşaması için okuyabileceğim bir dua varmı

Guest melihozgen

Sevgili site üyeleri sevgili arkadaşlar sevdiğim istediğim biri var istemeye gidicez ancak babası çok ters ve aksi istemiyor kızın her türlü çabasına karşı asla olmaz diyor ailelerinde kaçmak yokmuş.Sorun alevi-sünni sorunu kız alevi ben sünni bu yüzden olmaz diyor.Babasına karşı yapabilceğim uygulayacağım dua filan varsa önemle ve ısrarla sizlerden rica ediyorum.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...