Jump to content
Mira

Sevgiliniz Eşiniz İçin Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

Recommended Posts

Sana beddua eden kimse sana ne için beddua ettiyse ondan tövbe et. Sonra o kimseden helallik al onun adına sadaka ver.

Durmadan tovbe ediyorum dilimde ep istiğfar. O kisiden ozur dilieme sansim yok oldu cunku ardindan dua ediyorum. Ama sıkıntılar pesimi bırakmıyor artik delirmek uzereyim her musibet gelip beni buluyor artik kaldiracak gucm kalmadi. Duaya sarildim ama dua edecek gucmde kalmadi sitedeki her duayi okudum yok degisen bisey yok. Ne yapacagimi bilmez durumdayim.

• Like 1

Durmadan tovbe ediyorum dilimde ep istiğfar. O kisiden ozur dilieme sansim yok oldu cunku ardindan dua ediyorum. Ama sıkıntılar pesimi bırakmıyor artik delirmek uzereyim her musibet gelip beni buluyor artik kaldiracak gucm kalmadi. Duaya sarildim ama dua edecek gucmde kalmadi sitedeki her duayi okudum yok degisen bisey yok. Ne yapacagimi bilmez durumdayim.

bir hoca`dan dinlemistim eger hellallik alamiyorsan onun hakkinda hayir dualar okumalinmis en azindan azabini hafifletebilir.

• Like 1

Kislar hayatinizi iyi planlayin sakin deger bilmeze omrunuzu harcamayin...yoksa benim gibi ne esiniz olur ne de isiniz yas gecer...tecrube vazgecersen gelir,icten dua edersen kabul olur...

Mesaj sayısının yükselmesi sebebiyle konu forumda fazla yer kapladığından yeni konuya ihtiyaç duyulmuştur. Yeni mesajlarınızı ve paylaşımlarınızı aşağıdaki linkteki konuda yapabilirsiniz. İyi forumlar...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...