Jump to content
Renan

Stephen Hawking Hayatını Kaybetti...

Önerilen İletiler

gönderildi (düzenlendi)

Belkide Allah katında çok makbul bir insandır bilemezsiniz ki. Toprağı bol olsun 

tarihinde hacersş tarafından düzenlendi
  • Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hacersş, 15.03.2018 - 19:42 yazdı:

Belkide Allah katında çok makbul bir insandır bilemezsiniz ki. Toprağı bol olsun 

İnsan yüreği merhamet dolu, kimseye kıyamıyor işte.  Yine de hiç  kimsenin Allah'tan daha merhametli olabileceğini düşünmüyorum. 

O ki, bazı  kesin emirler vermiş, islamın şartları denmiş, imanın şartları denmiş, bunlara inanın denmiş, hiç birini kabul etmeyeceksin, bazı teorik çalışmalara imza atacaksın, o zaman da Allah katında makbul biri olma ihtimaliniz doğacak :) yani tamam o zaman, ben de işim doğrultusunda yeni bir şeyler icad edeyim, imansız öleyim. Arkamdan da " ya bu (haşa) imansızdı ama işini iyi yapıyordu desinler.  Ya sen rabbine inanmıyorsun, toz kadar değerin yok O'nun yanında,  bir teoriyi geliştirsen ne olur, geliştirmesen ne olur. 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hacersş, 15.03.2018 - 19:42 yazdı:

Hacersş, sakın yanlış anlama, sana istinaden yazmadım, bir çok yerde bu tip yorumlar var,  genel bir yorumda bulundum.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ege, 1 dakika önce yazdı:

Hacersş, sakın yanlış anlama, sana istinaden yazmadım, bir çok yerde bu tip yorumlar var,  genel bir yorumda bulundum.

Yok yanlış anlamadım herkesin fikrine saygım sonsuz. 

Saygılar Bizden efem :)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hacersş, Bir saat önce yazdı:

Yok yanlış anlamadım herkesin fikrine saygım sonsuz. 

Saygılar Bizden efem :)

Bazı durumlar fikirden ibaret değildir efem :)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap