Jump to content
Renan

Eş, Aile, Sevgili İçin Aranılan Terkip ve Dualar...

Recommended Posts

Sevgi ve Muhabbet için Dualar Bölümünde aradığınız bir duayı bulmak için yada hangi duanın etkili olup olmadığı hakkında fikir edinmek, hangi duanın nasıl okunduğunu öğrenebilmek ve hangi duaları okuyup sonuç aldığınızı anlatmanız için vs.....bu konudan yardım almanız amaçlı açılmıştır..

Arkadaşlar aşağıda belirtilen duayı uygulayıp aranan varmı?

Okuyanlar okuduktan sonra bir saat içinde arandıklarını belirtiyorlar çok tesirli denilmekte, sevdiği ile dargın olanlar, aramasını isteyenler okuyabilir. Açık günde Müşteri gezegeninin saatinde okursanız etkisini daha kısa sürede görebilirsiniz. Sevgilerimle...

*** Bismillahirrahmanirrahim  Allahümme salli ala seyyidine Muhammedin nûriz-zâti ve sırrış-şerri fi cemiıl esmai ves-sifâti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.*** 100 defa okunacak dua.

Alıntı

• Like 1
  • Thanks 2

Selamın aleyküm arkadaşlar Yen'i üye oldum Allah rızası için bana yardım edin bi bebeğim var eşimle boşanıyoruz hiç bişey gözüne gelmiyor çok kararlı bu kararından vazgeçirmek evine eşine bağlanması için ne yapabilirim ?

Sarsıcı hoşgeldin öncelikle. Sen eşinle nasıl evlendin görücü usülümü severek mi dua edip bana nasip olsun diyerekmi. Birde bebeğiniz olmuş yeni. eşinin halini hatırını sor sıkıntısı ne sor yardımcı olmaya çalış. Sıkıntısı senmisin yoksa borçları var ödeyemiyormu dertleş ama kavga etmeden 3.şahısları araya koymadan. Birde annesi hakkında ne kadar kötü olursa olsun iyi bahset kötü bir şey söyleme. Kayınvalidenle ne kadar iyi geçinirsen eşinle aran o kadar iyi olur. Son birşey çalışıyormusun. 

Edited by hacersş
  • Like 1

bazen biz yanlis yaptiklarimizi unutabiliyoruz aranizda gecmiste yanlisliklar yasandi felan varsa düzeltmeni öneririm sIkint neyse onu telafi etmeye calisin bazen bir yanlis seyi düzeltmeyle hersey düzeliveriyor..

Selin Özkök Karacehennem`in evlilik ile ilgili kitaplari var onlari SIDDETLE tavsiye ederim

Edited by Cangirl75

hacersş, 7 saat önce yazdı:

Sarsıcı hoşgeldin öncelikle. Sen eşinle nasıl evlendin görücü usülümü severek mi dua edip bana nasip olsun diyerekmi. Birde bebeğiniz olmuş yeni. eşinin halini hatırını sor sıkıntısı ne sor yardımcı olmaya çalış. Sıkıntısı senmisin yoksa borçları var ödeyemiyormu dertleş ama kavga etmeden 3.şahısları araya koymadan. Birde annesi hakkında ne kadar kötü olursa olsun iyi bahset kötü bir şey söyleme. Kayınvalidenle ne kadar iyi geçinirsen eşinle aran o kadar iyi olur. Son birşey çalışıyormusun. 

Severek evlendik kayınvalidem ve görümcemle yaşıyorum eşim sorunlarımızı hep üçüncü kişilere anlatıyor bende buna katlanamıyorum bana hiç söylemediği şeyleri başkalarından duyuyorum bende ikimizin konuşmasından yanayım ama anlatamıyorum ona söyleyince kabul etmiyor söylemiyorum diyor aileme ama bana da söylediğini söylüyor, çokta severek evlendik şu an ayrılıyoruz :( çalışmıyorum şimdi benle hiç konuşmuyor bile bıraktı annemlere beni gitti sonra ne aradı ne sordu bebeğini bile 

Cangirl75, 7 saat önce yazdı:

bazen biz yanlis yaptiklarimizi unutabiliyoruz aranizda gecmiste yanlisliklar yasandi felan varsa düzeltmeni öneririm sIkint neyse onu telafi etmeye calisin bazen bir yanlis seyi düzeltmeyle hersey düzeliveriyor..

Selin Özkök Karacehennem`in evlilik ile ilgili kitaplari var onlari SIDDETLE tavsiye ederim

Yani ben hatasızım demiyorum ama ben bu kadar büyük bi hata yapmadım konuşmuyor benle 

sarsici06, 42 dakika önce yazdı:

Şu an ayrıyız 

Canım ben dua ederek mi evlendin zannettim. Nacizane tavsiyem gece yarısı derdini Allaha anlat. Devamlı okuyacağınız dua ve ayetler 

100 Estağfurullah el azim etübi ileyk 

100 Peygamber efendimize salavat getir

100 Bismillahirrahmanirrahim

21 tövbe süresi son ayeti oku

Bunları hergün oku hayatın düzene girer biiznillah 

ALLAH Yar ve yardımcınız olsun.

Eşini ve ailesini kaybetmek için çaba sarf etme. Bilhakis kazanmak için çaba sarfet kötü bile olsa iyi de zararını değil yararını görürsün. Bu Dil nelere kadir. Tatlı Dil yılanı deliğinden çıkarır. Muhabbetiniz bol ola. Yuva yapmak için aile arası durumları düzeltmek için yalan söylesen bile sevabı vardır unutma. 

Edited by hacersş

hacersş, 1 dakika önce yazdı:

Canım ben dua ederek mi evlendin zannettim. Nacizane tavsiyem gece yarısı derdini Allaha anlat. Devamlı okuyacağınız dua ve ayetler 

100 Estağfurullah el azim etübi ileyk 

100 Peygamber efendimize salavat getir

100 Bismillahirrahmanirrahim

21 tövbe süresi son ayeti oku

Bunları hergün oku hayatın düzene girer biiznillah 

ALLAH Yar ve yardımcınız olsun.

Eşini ve ailesini kaybetmek için çaba sarf etme. Bilhakis kazanmak için çaba sarfet kötü bile olsa iyi de zararını değil yararını görürsün. Bu Dil nelere kadir. Tatlı Dil yılanı deliğinden çıkarır. Muhabbetiniz bol ola. Yuva yapmak için aile arası durumları düzeltmek için yalan söylesen bile sevabı vardır unutma. 

Bende yıkılsın istemiyorum ama eşim çok katı :( Allah razı olsun evet dua da hep hayırlıysa olsun die etmiştim asla Allah ım evlenelim kesin bu olsun demedim  hep hayırlısını istedim .. 

birde özel günlerde okunur mu