Jump to content
Renan

Eş, Aile, Sevgili İçin Aranılan Terkip ve Dualar...

Recommended Posts

Duha suresiyle istihare var onu yapabilirsiniz benim konuların icerisinde olmasi lazim yada Sarmaşık nickindeki konulara bakin

• Like 2

Merhaba arkadaşlar, sitede bir sürü formül var. Bu formülleri kendi yada çevresindekileri denemiş konuya hakim gerçekten bilgili arkadaşlar özelden yazabilir misiniz. Bir kaç sorum olacak.

Şimdiden teşekkür ederim. 

Arkadaşlar nişanlım beni terketti. Daha önce deneyipte başarılı olanlar var mı gideni geri döndürme gibi. Benim uygulayabileceğim bir yöntem mesela

Guest Evren

yerinde olsam büyü yerine Allah'a dua ederim. Allah evleneceğimiz kişiyi kaderimize yazar ve o değişmez. sen şimdi nişanlın için dua edersen, büyü yaparsan kaderindeki kişiye haksızlık etmiş olursun. belki nişanlın olan kişi değil de kaderinde bambaşka biri var. bunu sen bilemezsin. o yüzden edeceğin duanın niyeti şöyle olsun: Allahım kaderime yazdığın kişi hakkımda hayırlı olsun ve hayırlı bir insan olsun. emin ol böyle daha huzurlu hissedeceksin. yıllardır platonik olarak sevdiğim biri vardı. hep dua ettim beni sevsin diye seviyor gibi göründü oynamış benimle. onu Allah'a havale ettim ve artık kaderime razı geldim. Allah'ın dediği olur. Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin Amin.

Kaderindeki o kişi seni bırakan ise bir şekilde sen dua etsende etmesen de sana farklı vesile ile geri dönüp evlenirsiniz bunu iki kişiden canlı olarak yaşadım. Evlenmede acele etme derim sadece ,hakkımda hayırlısı, olsun diyerek dua edin. Evlenmek bazen kolay oluyor ancak ortası sonu felaketler ile geçiriliyor..