Jump to content
Sign in to follow this  
ege

Öğretmenin Saçı Uzun Erkek Öğrenciye Toka Taktığı İddiası

Recommended Posts

Biraz canım sıkıldı dertleşeyim dedim. En yakın da bu konuyu buldum :)

Toplum olarak nerde yanlış yapıyoruz diye düşündüm. geldi dayandı öğretmenlere, 

Yahu biz iyi öğretmen yetiştiremiyormuyuz, kin nefret tohumlarımı öğretiliyor bu öğretimde eline silah alan can alıyor bu ne yahu mantık yok bilinç yok sen benim tavuğumu çaldın öldür, sen beni işimden ettin öldür, vs. vs. Ankarada ölen 4eczacı,Eskişehir de ölen öğretim görevlileri perişan olan aileler eşler çocuklar yazık vallahi yazık. Bu beyinler kolay yetişmiyor ki kolay kaybedelim. Tabi Dünya da çarpışırken bunlar ufak detay olarak gelebilir de neyse. Bu arada bizim çocukta b... Yoluna gitti işyerinde  çalışan bir kadın yüzünden.

Not : Bu arada harika öğretmenlerimiz var tenzih ederek yazayım. Lütfen kimse alınmasın. 

Neyse cuma vakti Allah ölümünde hayırlısını versin. 

Edited by hacersş

Tam da bu konuyla ilgili bizde yaşadık. Öğretmeni ne yapacağımı bilememişim. Din öğretmeni. Üç sene evvel okul değiştirdik 5.sınıfta oğlum. Artık saç giysi serbest.Ama öğretmen takıntılı oğlum saçını kestirmek istemiyor. Birkaç defa uyarmış öğretmeni  ama oğlum istemiyor. Müdür karışmıyor saç ve giysiye. Makaşla dolanmış sınıfta peşinden kesicem saçını diye. Ağzımı bozduracak aklıma geldi sinir oldum yine.....Sen işini yap neyle uğraşıyorsun! Kendinden dersinden niye soğutuyorsun çocukları. Sınıf öğretmeni ve müdürle konuştum sorun çözüldü. Hem öğretmen değişti.Hem çocuklar rahatladı. İşiyle ilgilensin insanlar yaa saçla başla olsaydı okuldan soğutuyorlar. 

Edited by lalyüreğim

Kendi p*çlerinin terbiyesiyle meşgul olmayı bilmeyen aileler öğretmene tepki göstermeye gelince aslan kesiliyorlar..

• Like 2

Çocuğun belirli bir döneme kadar tek komut alması gerekiyor, başka seçenekler varsa, ve bunları biliyorsa, çocuk kendi işine geleni seçiyor. Aynı evdeki gibi işte, anne baba ayrı telden çalarsa bi de bu tartışmayı çocuğun önünde yaparsa, zaten artık birşey beklemeyin. Ama biz tabi öğretmenleri de eğitemediğimiz için böyle tali şeylerle uğraşıyorlar, veliye de o güveni veremiyorlar. Bu çocuklar da büyüyünce toplumda hep aynı ergen halinde kalıyor ne yazık ki..

• Like 1