Jump to content

Önerilen İletiler

gönderildi (düzenlendi)
AYLİN, 6 saat önce yazdı:

Çok imrendim bak şimdi, not alayım ben de deneyeyim.. Gerçi ceviz suyu hazırlamıştım ben ama bir aydır dolapta duruyor öylece.. 

Ceviz suyunu akşamdan  koyuyoruz.sabaha kadar bekliyor sabah aç karna içiliyor Aylincim. Önceden hazirlanmiyor.

Yarın  tartilma günüm ,inşallah vardır eksilme.

Kolay gelsin ☺

tarihinde lalyüreğim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biliyorum canım, ama gereksiz bir mide hassasiyetim var,  bi kaç şey denedim , içemedim.  Bileğim düzelene kadar spor yapmayı bırak yürüyemiyorum bile doğru düzgün, kiloya da çok meyyal bünye. Eksilmişsindir, ben 25 kilo vermiştim , motivasyonunu bozma yeter :)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu hafta tarçınlıdayım.Sanırım en iyi bu yakıyor ya da bende işe yarayan bu .600 gr giden bu hafta.

Toplam 5kg. 400 gr.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamm,

bugün 6 Mayıs  ve 600 gr daha gitti.Toplamda 6 kg.

Bu hafta artı olarak yediğim yemeklerden 15 dk önce yenmesi gerekiyormuş. Ben sadece akşam yemeğinden önce yedim. 

4.5 kaşık taze yoğurt 

2 çay kaşığı zencefil 

2 çay kaşığı zerdeçal 

2 çay kaşığı tarçın 

Karıştırılıp yeniyor. 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On iki gün sonunda 1.400gr. daha gitti.toplam da 7.400gr.

Yatmadan evvel,Aynı tarçınlı içecek ve akşam yemeğinden önce  on,onbeş dk önce yoğurtlu olanı yiyorum. 

Geçen hafta 300 gr zor vermişim.Canım sıkılmıştı ama,bu hafta 1.100 gr. sevindirdi. 

İlk hedefi tamamladım bu arada.

İkinci olarak 3 kg.daha vermeyi planlıyorum. 

Haftaya görüşürüz 😉

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kadir gecemiz mübarek olsun,okuyanlara selamm! 

Nerdeyse üç hafta olmuş,yazmayalı. Geçen hafta hiç vermiş gibi hissetmiyorum diyordum ki,tartı da bir baktım 400 gr üzerine almışım. Amman Ramazan zaten akşama kadar canımız neler çekiyor deyip moralimi düşürmedim. Tabi o ara tarçınlı içmesine unuttum yoğurdu da boşlamıştım. İftar saati yoğurdu kim hazırlayacak işten gelince koşardım sofraya hooop!

Neyse efendim lafı çok uzatmayayım, bu hafta 800 gr kaybettim Allah rahmet eylesin😊

68.400 le haftayı kapattım şükür.

Bakalım bayramda neler olacak.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahhh! bayramın ûzerinden iki hafta geçti.Ve ben bayram tatilini 1.5kg alarak kapattım.Mutfağa gir tatli ye,,çık tatli ye.Tarçını  içmeyi unuttum tabi....🤔😌.Dururmuyum iki haftadır harıl harıl geri vermeye çalıştım ve başardım mı başardım. Tarçınlı içeceğim ve zerdeçallı yogurt a hızlı bir dönüş yaptım ki nasıl yaptım,valla ben bile şaştım.😁Hatta iki kg olarak geri verdim.şu an 68kg ım.

Şükür yarabbil alemin 😀

Hadi bakalım biraz daha sıkıcaz dişimizi kaldı 3kg.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ooooo bir ay ı geçmişim .Keşke istediğim kiloya ulaştım mükemmel gidiyor diyebilseydim ☺maalesef 68 ile 67 arasında mekik dokuyorum resmen.iştahım kontrol dışı bu ara. Ne kadar dizginlemeye çalışsam da ,içimde ki dürtü durmuyor 😯ama "yıkılmadım ayaktayım, durmak yok yola devam "ve daha buna benzer gaz verici motivasyon sözlerimle devam,tam gaz devam.

2018-08-04-1210.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir aydır, 67 ,68 arasında gitgel içindeyim .Neden mi,düzenli olarak içmedim. Bayramdı vs,derken ....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap