Jump to content
Üniversiteli

Onu Seviyorum; Hem de Çok...

Önerilen İletiler

Yazini okudum sen bu kisiyi hep kendinden acikcasi sogutmussun bir erkege bende bu sekilde yaklassam hep red cevaplari gelse bir yerde bitirirdim.

Belki bir son kez konusman senin acindan rahatlatici olur ama karsi taraf icin ikna olacagini hic sanmiyorum nitekim aranizda yazindan anladigim kadari ile baglilik yok ve bir yerde ayni seviye göremedim..

Bence unutmalisin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Konuş veya yaz ama mutlaka duygularını anlat. Ilerleyen yıllarda keşke konuşsaydım dememek için red cevabı alsanda konuş.

tarihinde berresu tarafından düzenlendi
  • Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yorumlariniz icin tesekkür ederim. 

Umarim cok gec degildir...

unutmak istemiyorum...

Cangirl75, 30 dakika önce yazdı:

Yazini okudum sen bu kisiyi hep kendinden acikcasi sogutmussun bir erkege bende bu sekilde yaklassam hep red cevaplari gelse bir yerde bitirirdim.

Belki bir son kez konusman senin acindan rahatlatici olur ama karsi taraf icin ikna olacagini hic sanmiyorum nitekim aranizda yazindan anladigim kadari ile baglilik yok ve bir yerde ayni seviye göremedim..

Bence unutmalisin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berresu, 26 dakika önce yazdı:

Konuş veya yaz ama mutlaka duygularını anlat. Ilerleyen yıllarda keşke konuşsaydım dememek için red cevabı alsanda konuş.

Öyle yapicam, tesekkür ederim. 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ünüversiteli, 1 dakika önce yazdı:

Yorumlariniz icin tesekkür ederim. 

Umarim cok gec degildir...

unutmak istemiyorum...

hakkinizda ne hayirli ise o olsun...

• Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cangirl75, 2 dakika önce yazdı:

hakkinizda ne hayirli ise o olsun...

Amin, Allah razi olsun. 

• Like 1
  • Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir önceki konunuzu ilgi çeksin diye ikinci konuya taşımışsınız.  Halbuki baktım birebir aynı, özet falan filan da aynı, hiç bir fark yok. 

Üniversiteli biri olarak, ünüversiteli  diye üye adı almanız bile çok ilginç, hani Üniversiteli üye ismi alınmış mı diye baktım, alınmamış, o isim  duruyor.

Üniversiteli biri olarak,  ünüversiteli üye ismi almanız bile şahsen bana  samimi gelmedi. Ben ilk okul mezunu bile olmasam, ilküküllü diye bir üye ismi almayacak kadar kendimi yetiştirirdim sanırım. Üniversiteli birinin bu kadar basit bir şey de kazayla hata yapmayacağına inanıyorum.  İki yıl önce evlenmek, bir kısmet bulmak için dua konuları dışında bir konuya yorum yapmayan birinin,  dibine düşen bir kısmetlisini kendisinden uzaklaştıracak hatalar yapacağına da inanmıyorum. İnsanların aklı ile alay edenlerden zamanla tiksiniyor insan. Bundan ne zevk alıyorlar anlamış değilim.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Ha evet, bence ara, de ki ben sana yanlış yaptım falan filan işte!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ege, 14 dakika önce yazdı:

Bir önceki konunuzu ilgi çeksin diye ikinci konuya taşımışsınız.  Halbuki baktım birebir aynı, özet falan filan da aynı, hiç bir fark yok. 

Üniversiteli biri olarak, ünüversiteli  diye üye adı almanız bile çok ilginç, hani Üniversiteli üye ismi alınmış mı diye baktım, alınmamış, o isim  duruyor.

Üniversiteli biri olarak,  ünüversiteli üye ismi almanız bile şahsen bana  samimi gelmedi. Ben ilk okul mezunu bile olmasam, ilküküllü diye bir üye ismi almayacak kadar kendimi yetiştirirdim sanırım. Üniversiteli birinin bu kadar basit bir şey de kazayla hata yapmayacağına inanıyorum.  İki yıl önce evlenmek, bir kısmet bulmak için dua konuları dışında bir konuya yorum yapmayan birinin,  dibine düşen bir kısmetlisini kendisinden uzaklaştıracak hatalar yapacağına da inanmıyorum. İnsanların aklı ile alay edenlerden zamanla tiksiniyor insan. Bundan ne zevk alıyorlar anlamış değilim.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Ha evet, bence ara, de ki ben sana yanlış yaptım falan filan işte!

Üye ismim yanlislikla ü harfine tiklamamla oldu... ister inanin ister inanmayin. Ayrica ben yurt disinda dogup büyüdüm.. tüm okul hayatim ve üniversite hayatim da yurt disinda gecti. Hic türkce dersi almadim.. ama gerek ana dilime ve vatanima sevgimden dolayi Az cok kendimi gelistirmeyi calistim.. kendi capimda  calistim üzerinde durdum. 

Keske beni bu konuda elestirmeseydiniz. Zaten burda da yabanci olarak dislandigimiz oluyor.. simdi de türkcem konusunda elestirilmem de bi ayri üzücü.. 

daha önce hayirli kismet icin dua ettigim dogrudur. Rabbim e sigindim.. ve Rabbim nasip etti tabi, kiymet bilmemis olabilirim.. ama hatalar insanlara mahsustur diye düsünüyorum.. farkina vardim telafi etmek istiyorum. Allah biliyor; ilgi felan üzerime cekmek istemiyorum.. bence günahima hic girmeyin. Icimden cikamadim; akil almak istedim. Hic kendinizi bu kadar yormayin madem ne samimiyetime nede yazdiklarima inanmiyorsunuz...

Allahim sizin de bahtinizi acik etsin! 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Siz degil sizi kaybetmekten korkan birini sevin.simdiye kadar o sizi hic aramadiysa sizin aramaniz bence sonucu degistirmeyecek.hakkinizda hayirlisi..

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap