Jump to content
Üniversiteli

Onu Seviyorum; Hem de Çok...

Önerilen İletiler

Ünüversiteli, 25 dakika önce yazdı:

Üye ismim yanlislikla ü harfine tiklamamla oldu... ister inanin ister inanmayin. Ayrica ben yurt disinda dogup büyüdüm.. tüm okul hayatim ve üniversite hayatim da yurt disinda gecti. Hic türkce dersi almadim.. ama gerek ana dilime ve vatanima sevgimden dolayi Az cok kendimi gelistirmeyi calistim.. kendi capimda  calistim üzerinde durdum. 

Keske beni bu konuda elestirmeseydiniz. Zaten burda da yabanci olarak dislandigimiz oluyor.. simdi de türkcem konusunda elestirilmem de bi ayri üzücü.. 

daha önce hayirli kismet icin dua ettigim dogrudur. Rabbim e sigindim.. ve Rabbim nasip etti tabi, kiymet bilmemis olabilirim.. ama hatalar insanlara mahsustur diye düsünüyorum.. farkina vardim telafi etmek istiyorum. Allah biliyor; ilgi felan üzerime cekmek istemiyorum.. bence günahima hic girmeyin. Icimden cikamadim; akil almak istedim. Hic kendinizi bu kadar yormayin madem ne samimiyetime nede yazdiklarima inanmiyorsunuz...

Allahim sizin de bahtinizi acik etsin! 

Bu açıklamanız samimi geldi bana. Evet hatalar insanlara mahsustur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ege, 3 dakika önce yazdı:

Bu açıklamanız samimi geldi bana. Evet hatalar insanlara mahsustur. 

Tesekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İη¢ιѕєℓ, 7 dakika önce yazdı:

Siz degil sizi kaybetmekten korkan birini sevin.simdiye kadar o sizi hic aramadiysa sizin aramaniz bence sonucu degistirmeyecek.hakkinizda hayirlisi..

O üzerine düseni fazlasiyla yapti.. sira bende oldugunu düsünüyorum. Aradi, hemde bi cok kez... onun benim icin degerli oldugunu söylemem gerek. Allahim hayirlisini nasip etsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ünüversiteli, 5 dakika önce yazdı:

Tesekkür ederim.

Rica ederim. Ve özür dileme durumundayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ege, 2 dakika önce yazdı:

Rica ederim. Ve özür dileme durumundayım.

Estagifirullah. Iciniz rahat olsun. Sorun degil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha burda mısın sen?Acaba sonuç var mı diye baktım ama bu kadar ağırkanli olma kardeşim. Cesur ol!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap