Jump to content
Sign in to follow this  
cyberaskim

Şeytanı Vücuttan Koparma İlmi Bulundu

Recommended Posts

Çok yetersiz bir kaynak açıklaması bile yok, müellifi kim, neden? nasıl, kırmızı yazılarla vurgulanan ne, neden böyle, kime yada neye göre böyle, konu açmış olmak için mi yazıyorsunuz!? Yunus suresi 82. ayet denmiş sonrası, ebded hesabımı, orada ki esmalar neye göre esma, ne diyorsunuz, açık şekilde anlatmak çok mu zor yani nedir bu!??

  • Thanks 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Seyyar Diyari, 30.06.2018 - 09:53 yazdı:

Freestyle, çok açık değil mi ? Havas dezenformasyonu bu hocanın konularında yapılanlar.

Bilemem, kesin konuşamam, ama bildiğim kadarıyla kesin kaynak isterim, konu başlığı güzel ama nasıl, neden, niye soruları duruyor hala!..

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

paylasimini hayretle takip ediyorum ... paylastiginiz linklerde hata olusuyor .. ve hicbir bilgi vermiyorsunuz veya bir saglam kaynak verin de oraya yönlenelim bosu bosuna heveslendirmeyin 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest JUDG

Buyu dediginiz sey;3 şeyi harekete geçirir.1-cinleri

2-burclari

3-ses dalgalarını

Bu 3 'den başka hiç bir şey insanı sıkıntıya sokamaz.sizin şeytan dediginiz şey(şeytanlık,seytaniyet,ıblis sadece cinlerin bir vasfi)kehf suresi;50 ayette de belirtildiği gibi melek delan degil(ışınsal radyasyonik bedene ve her yere nüfuz edebilen )cinlerdir.sizin şeytan dediğinizde o dur.bedene epifiz kapısından giren bir radyasyon ışınsal,akıllı,idrakli,zekali(bizlerden mükemmel derecede iyi zekaya sahipler)şuurlu bir varlık.fari dünyaların farkli bedenlere sahip ışık hızında hareket eden,bizi bizden mükemmel derecede iyi bilen,kuranı insandan mükemmel derecede iyi bilen,ama bizler ise onlar hakkında hiç bir bilgiye sahil olmayan insanlarken sizde bunlarla onları alt edecegimizimi zannediyoruz.bir tek sorun oda degil.cin türünden olan ıblis ne demisti;senin bütün küllerini yollarından abartacağım demisti.bir başka ayette ise;ey cin topluluğu insanların ekserisini yollarından ayarttınız.peki bu ne anlama geliyor hiç düşündük mu acaba.bu işler kitaplarda yazılanlar gibi hiç değil.hic bir kitapta ne onları kesin tanımlama var,ne nasil avlanacaklarina dair kesin bir çözüm.sadece insanlar hakkında bilgiler sihirler muskalar vefkler vs...var.yani hep insan avı.peki sizce o kitapları insan yazdı mi yazdirildimi isterseniz aklımızı bir toparlayalım yazdıklarımı bir düşünelim ne dersiniz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...