Jump to content
uzun

Resimli Kahve Fallarına Bakılır

Recommended Posts

Guest Amphitrite

Kahve falı bilmem ama yazayım genede içimden geçenleri :)

Şimdiiii...Sen sevgilinden ayrısın ve arada mesafe var.Yani farklı şehirlerdesiniz.Sevdiğin insan sana dönmek konusunda kararsız fakat seni seviyor.Daha sonra sana kalbini uzatacak.Yani bi görüşme yapacaksınınz telde ya da msnde olabilir.Orda barışacaksınız.Daha sonra kavuşacaksınız.Senin yanına gelecek.Sarmaş dolaş olmuşsunuz.Öpüşüyosunuz falan işte :) Fakat bu arada senin tarafında sizin bir araya gelmenizi istemeyen ve bu birlikteliğe karşı çıkacak birisi var.Zaten daha öncede bu kişi yüzünden aranıza tatsızlıklar girmiş.Ona dikkat et :) Bu kadar sallayabildim yani içimden böyle demek geldi işte :D

Guest nazende
Kahve falı bilmem ama yazayım genede içimden geçenleri :)

Şimdiiii...Sen sevgilinden ayrısın ve arada mesafe var.Yani farklı şehirlerdesiniz.Sevdiğin insan sana dönmek konusunda kararsız fakat seni seviyor.Daha sonra sana kalbini uzatacak.Yani bi görüşme yapacaksınınz telde ya da msnde olabilir.Orda barışacaksınız.Daha sonra kavuşacaksınız.Senin yanına gelecek.Sarmaş dolaş olmuşsunuz.Öpüşüyosunuz falan işte :) Fakat bu arada senin tarafında sizin bir araya gelmenizi istemeyen ve bu birlikteliğe karşı çıkacak birisi var.Zaten daha öncede bu kişi yüzünden aranıza tatsızlıklar girmiş.Ona dikkat et :) Bu kadar sallayabildim yani içimden böyle demek geldi işte :D

vallahi guzel saymissin lutfen banada bakarmisin

Guest Amphitrite
bilen birileri varsa yorum yapsın lütfen.

Hiç mi tutmadı :( Tuttuyda özelden mesaj at merak ettim bak :)

Hiç mi tutmadı :( Tuttuyda özelden mesaj at merak ettim bak :) tutmadı be canım.

Guest bengu

çok karışık bi fal bu.. için karmakarışık korkuların var uzak durduğun cekindiğin birşeyler de olabilir bu.. tam net cıkmamıs çıksa daha cok sey soyleyebilirdim gözlerim sulandı bakarken

Guest nnic
ben de kahve falı istiyorum:)

olmazmı sevgili modum::)

ama uzundan bir ricam var..

1-burada kaç tane fincan var

2-onca telveye bu kadar temiz nasıl çıktı

3- fotomontaj mı?çünkü kahve falında kahverengi ve tonları çıkar..ama sanki değişik renklerde var???

şimdiden teşekkürler:)

3- fotomontaj mı?çünkü kahve falında kahverengi ve tonları çıkar..ama sanki değişik renklerde var???

Nnic Abim ben mod değilim artık:)

Ama sen faldan anlıyosun, bu bir gerçek:yes:

Guest ersu

2.şekilde sanki tavuk var iki kişide sağında ve solunda nette baktım tavuğun anlamı şuymuş:zeki olmayan ama neşeli şen biriyle mutlu olacaksın diyordu,benim yorumum şu ozaman böyle biri var sa eğer çevrende iki kişi o kişiyi paylaşamıyor ikisininde gözü var elde etmek istiyorlar karşıdanda onları seyreden uzun boylu biri var belki sensindir tabiki uzun ve zayıf biriysen

burda tek fincan var cnm.ben değişik şekillerde çektim.sağdan başladım sola doğru.fotomontaj değil.tabiki:) yorumun varsa sevinirim.