Jump to content
uzun

Resimli Kahve Fallarına Bakılır

Recommended Posts

[ATTACH=CONFIG]47672[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]47673[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]47674[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]47675[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]47676[/ATTACH] yorumlarinizi bekliyorum :)

Sıkıntılı bir dönemdesiniz..İkili görüşmeler var ..İş yada sevgili vs ailevi görüşmeler olabilir..Yenilikler söz konusu...Gelecek haber var..Bir takım maddi kayıplar var ama sonrası ferahlık..Bu kadarlık söyleyeyim dedim :D

• Like 3

icsem eklesem bakan olurmu :confused::P

slye diyeyim kahve falima bakan olursa, bende ,Melek karti acarim hehe :D

• Like 1

nazar arkadaşım bende pek anlamam ama bakabildiğim kadarı ile şöyle özetliyim sen çok sıkılmışsın ama sıkıntılarını kendi içinde yaşıyorsun kafan öyle karışmışki sıkıntılarından ne düşünceni bilmiyorsun o derece sıkmışsın kendini ama dediğim gibi bu sıkıntılar daha çok senin içinde birkaç telefon görüşmen var aydınlık görüşmeler tabi artık teknoloji ilerlediği için bu neten konuşmada olabilir :D bu görüştüğün kişilerden birinin baş harfi A olucak birde bu sıra ya biryere gitmeyi pilanlıycaksın yada hoşuna gidecek biri ile karşılaşcaksın ikisinden biri olcak bu sıra birinin söz nışan yada evlilik haberini alcaksın oraya gitme ihtimalin var uzakta değil senin işlerine sürekli burnunu sokan birisi var sanırım bu hane sışından birisi ve bu insan sana çok sıkıntı veriyor sıkıntılarının çoğu bu insandan kaynaklanıyo benden bukadar :D sana tavsiyem biraz dışarı çık gez arkadaşım falından anşadığım kadarı ile pek dışarı çıkmıyosun evde oturup düşünmekle daha çok bunalırsın tabi tahminlerim doğruysa yanılıyoda olabilirim afola :D

• Like 1

Tlfndan resim atamiorm .. Pcden mi yuklemem sart

Allah allah dosya seç dıorum yukle demıo yuklemıo

Msj mı yazmak lazımmıs cıkması ıcın ılgınc

Heh tamam buda oldu .. Yorumlayacak olan arkadaslarıma sımdıden tesekkurler ....

image.jpg

image.jpg

image.jpg

[ATTACH=CONFIG]48178[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]48179[/ATTACH] yorumlarınızı bekliyorum lütfen.

[ATTACH=CONFIG]48178[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]48179[/ATTACH]yorumlarınızı bekliyorum lütfen.

Detaylar belirgin değil ama yorumlayabildigim kadar yorumlarım.

iki kişi kafa kafaya verip biriyle konusmak, o kişiden yardım istemek için ön konuşma yapıyorlar. Yakin oldugunuz birinin (aileden olabilir)hosanmadiginiz insanla olan yakınlığı sizi rahatsız ediyor sanırım. Yapılan konuşmada bu konu üzerine zaten. Beklediğiniz haberler var onlarla ilgili telefon gorusmeleriniz olacak. Guzel bir döneme gireceksiniz. Beklediğiniz haberler hiç beklemediğiniz zamanda gelecek. Arada detaylar var ama net görünmüyor. Gönül işi karışık biraz, paylaşılamayan biri var. Ama bu durum kişiyi etkilemiyor net biri.

Hane içinde dış müdahalede kaynaklı sıkıntılar var.Detayı rep attim:)