Jump to content
uzun

Resimli Kahve Fallarına Bakılır

Recommended Posts

Aylincim canım benim çok teşekkür ederim agzına sağlık seninde herşey gönlünce olsun inşallah öpücükler :polling:

aylin hanım falıma bakarken melek kartıda çeker misiniz burcum balık yükselenim yengeç şimdiden teşekkür ederim :):)

Aylin abla yaklaşık 1 senedir uzaktan sevdiğim ve aşk acısı çektiğim bir insan var. Falımı da onun niyetine açtım zaten. Yorumlarken göz önünde bulundurursan sevinirim.:) benim bırcum ikizler onunki balık :) yorumuna psikolojik açıdan çok ihtiyacım var... Tükenme aşamasındayım. Nolursun cevap ver :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

[ATTACH=CONFIG]51713[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51714[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51715[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51716[/ATTACH] aylin hanım lütfen benim falımada bakar mısınız

Merhaba canim, dilerim hakkinda herseyin hayirlisi olur oncelikle.Falinda kalabalik bir topluluk cikmis, hayir is gibi niyetin var mi bilmiyorum ama , yuzukde cikmis, hane icinde hayir is olacak Allahin izniyle. Bunun disinda bazi sIkIntilarin var bunlar bi sure daha devam edeebilir ancak onumuzdeki yil bir cougunu atlatmis olacaksin insallah ve yeni bir donem baslayacak senin icin, maddi manevi rahatlama olacak. Yakin arkadaslarindan birisi sana bir konudan dolayi hakszlik yapabilir bende seni uzebilir ancak cok fazla kaptirma derim, cunku hersey gelip geccici, o kisi zaten hatasini anlayacaktir er ya da gec. Sen cok olgun duzgun bir karaktere sahipsin. ince ruhlusun ve herkesede oyle davranirsin. Temiz kalpliligin bazen basina is acsada cogu zaman sana iyi seyler getirecektir bu yuzden herzaman boyle guzel yurekli iyi niyetli ol. Hane icinde ufak bir rahatszlik soz konusu olabilir, aileden biri kucuk bir rahatsizlik gecirebilir. ancak cabuk atlatilacak Allahin izniyle. Yapmak istedigin yeni bir is yada projemi var bilmiyorum ama oyle birsey varsada rsik almaktan korkma derim, cunku senin icin cok hayirli olacak insallah. Cok iyi ve beklenmedik sonuclar alacaksin Allahin izniyle. Canim Senin icin cektigim kartlarin yorumunu paylasiyorum:

1 ci kart: Isteklerinize ulasmak için önünüze çikan firsatlari degerlendirmelisiniz. Cesaretinizi toplayip kararlilikla planlarinizi uygulamaya baslatabilirsiniz. Moralinizin yükselecegi ve kendinize olan güvenin artacagi bir dönemdesiniz. Bu dönem derin ve canli bir iliskiyi haber verir. Sizi doyuma olusturacak samimi bir iliskiyi var olan iliskinizi ise gelistireceginize isaret eder. Asiri heyecaniniz ise zaman zaman tartismalara neden olabilir.

2 ci kart: Sezgileriniz güçlü ve olaylari daha net algilayacaginiz bir dönemdesiniz. Geleceginiz için planlar yapmalisiniz. Yalnizsiniz ama iliskinizin eksikligini kisa bir süre sonra unutacaksiniz. Aski aramaniza gerek yok. O sizi bulacaktir.

3 cu kart. Zamanında önemsemediğiniz küçük şeyler şimdi karşınıza büyük problemler olarak geldi.Bundan ders almalı ve yanlış seçimlerinize bir son vermelisiniz.Bu ihmalkarlığınız sizin gelişmeniz yönündeki en büyük engel.

Falinda cikanlar bukadar canim, dilerim hersey gonlunce olur. Kalbini gonlunu ferah tut. Allaha emanet ol. sevgiler