Jump to content
uzun

Resimli Kahve Fallarına Bakılır

Recommended Posts

Banada bakarsanız memnun olurum teşekkürler...☺

Merhablar dilerim hakkinda herseyin hayirlisi olur canim. Falin oldukca sIkIntili cikmis canim, bitmek tukenmek bilmeyen bazi sorunlarin var, sen herseye ragmen ustesinden gelmeye calisiyorsun ama bazende tikanip kaliyorsun ve nasil bir adim atacagini bilemiyormusun. Etrafinda sana destek olabilecek pek fazla kimse yok bu yuzden donem donem yanliz hissediyorsun kendini. SEn cok yardimsever iyi kalpli birisin ve dilerim karsina hep kendin gibi piril piril insanlar cikar ve uzuntulerin kederlerin son bulur. Olmasini cok istedigin bir dilegin duan var, ancak havada kalmis anki yani sana ulsamiyor, bazi engeller var fakat bu engerli sen asacaksin canim, sadece biraz daha zamana ihtiyacin var, zamanla tum bu engeller ortadan kalkacak ve sen butun isteklerine kavusacaksin Allahin izniyle. Gecmiste yasadigin uzuntuleri unutmaya calis ki bilinc altina yer etmesinler ve tekrarlanmasinlar. Bu konuda bilinc alti calismasi oneriyorum sana. Ayrica sayisizca Ya fettah zikrini yap, en kisa zamanda her yonden sansin bahtin acilsin Allahin izniyle. Senin icinde kart cektim ve yorumlarini paylasiyorum:

1 ci kart: Hedefleriniz çok uzun vadede gerçeklesebilecek. Bunun bilincinde olmak size ve islerinize istikrar kazandiracaktir. Bu süreç kendinize olan güveninizi de artiracaktir. Parasal olarak da rahatlayacaginiz bir dönemdesiniz.

2 ci kart: Zamanında önemsemediğiniz küçük şeyler şimdi karşınıza büyük problemler olarak geldi.Bundan ders almalı ve yanlış seçimlerinize bir son vermelisiniz.Bu ihmalkarlığınız sizin gelişmeniz yönündeki en büyük engel.

falinda gorduklerim bukadar, dilerim hersey gonlunce olur ve hakettigin mutlulugu en kisa zamanda yasarsin. Allaha emanet ol. sevgiler

• Like 2

Aylin abla yaklaşık 1 senedir uzaktan sevdiğim ve aşk acısı çektiğim bir insan var. Falımı da onun niyetine açtım zaten. Yorumlarken göz önünde bulundurursan sevinirim.:) benim bırcum ikizler onunki balık :) yorumuna psikolojik açıdan çok ihtiyacım var... Tükenme aşamasındayım. Nolursun cevap ver :)

Merhaba Canim, kusura bakma cok beklettim. Hemen falin yorumuna geciyorum. Sevdigin cocuk evet senden cok uzak mesefa olarak. Fakat sizin bir arada olmanizin tek engeli mesefa degil, ucuncu bir sahis cikmis falinda. Yani en buyuk engel o ucuncu sahisdan dolayi kaynaklaniyor. Senin sezgilerin cok kuvvetlidir, genelde yasayacagin bir cok seyi cok onceden hissedersin. Senin ona kalben ulasamaman seni inanilmaz cok uzmuz ve yipratmis. yasadigin uzuntu ve aci okadar derin ki nefes bile alamiyorsun artik. kendini cok fazla hirpaliyorsun ve bence kendine yazik ediyorsun canim. Senin oncelikle olumsuz duygulardan dusuncelerden kurtulman gerekiyor. Sen suan bilinc altina sunu yerlestirmisin: biz asla bir araya gelemeyiz ve ben hep aci cekecegim..Iste sen surekli boyle dusundugun icin ask ive onunla olabilecek birlikteligini engelliyorsun. Olacagi varsada sen dusuncelerinle etrafina kocaman bir duvar oruyorsun ve butun olasiliklari engelliyorsun. Sen istersen eger onu hayatina cekebilirsin, yapacagin olumlama pozitif dusunce ve zikir calismalariyla, tabiki Allah isterse Allah izin verirse. once Allahtan iste sonrada ne geriyorsa onu yap. Tekrar falina gelince, kalbin cok kabarmis ve artk gozun hic birsey gormuyor. Sanki aldigin her nefesi onun icin aliyorsun. Ama Bu acin uzuntun son bulacak Insallah cunku siz onunla br araya geleceksiniz Allahin izniyle. Falinda cok net cikmis, karsilikli oturup konusacaksiniz ve birlikte bir adim atacaksiniz. sadece birazcik daha zamani var bu yuzden biraz daha sabir canim. Senin icin cektigim kartlarin yorumunuda paylasiyorum:

1 ci kart: Çevrenizdeki mutlu ilişkilere bakıp ah çekeceğiniz bir dönem kapıda.İlişkilerinizde hep bir eksik aramanız yahut karşılıksız duygularınız sizi çok yıprattı.

2 ci kart: Karekterimizin yani kisiligimizin yeniden dogusunu simgeler bu kart. Bu uyanis doganiz geregi size rahatlik ve esenlik getirecektir. Kendine ulasma ve gelisen güven duygusu dogru ve rahat kararlar almaniza yardimci olacaktir. İsteklerinizi dogrudan isteyebileceginiz bir dönemdesiniz. Kendinizi gereksiz korku ve süphelerden arindirin. İsteklerinize inanin. Bununla birlikte çevrenizdekilere yumusak ve anlayisli davranin. İliskinizde sorunsuz, güzel günler sizi bekliyor. Çikilacak bir tatil iliskinizi, zevk alma açisindan da benimsemenizi saglayacaktir.

Flinda cikanlar bukadar canim, neolur umudunu yitirme, inan cok guzel gunler seni bekliyor, suan yasadigin butun uuzntuler acilar geride kalacak insallah. Okadar mutlu olacaksin ki kendin bile inanamayacaksin yasayacagin guzelliklere ve mutluluga..Dilerim hersey gonlunce olur canim ve kalbindeki sevginin askin karsiligini kat kat alirsin. Allaha emanet ol.

Sevgiler

Ben de yorum rica edebilir miyim? Şimdiden teşekkürler...

[ATTACH=CONFIG]51765[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51766[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51767[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51768[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51769[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51770[/ATTACH]

Merhabalar, dilerim hakkinda herseyin hayirlisi olur. Senin icinde iki niyetin var ve ikiside Allahin izniyle gerceklesecek. Iki aya kadar buyuk degisimler olacak hayatinda, ama hep olumlu yonde. Suan icinde bulundugun bir sIkIntin var ancak zamanla onuda asacaksin ve maddi manevi yukselmeler yasayacaksin.Yapmak istedigin bir is yada projede cok guzel sonuclar alacaksin. Duygusal acidan guzel gelismeler olacak. Okadar guzel bir doneme gireceksin ki artik geriye yaslanip rahat nefes alacaksin. Bir arkadasin yada yakinin senden bir konuda yardim isteyecek. Yine yardim severliginle tum kalbinle onun yaninda olacaksin ve yardim edeceksin. suana kadar kimseyi darda birakmamissin Allahda seni darda birakmasin insallah. Bir evrak mektup gibi birsey cikmis. yakinda ulsacak sana. Senin icinde 3 tane kart cektim ve yorumlari paylasiyorum.

1 ci kart: Kendi kendinize yarattiginiz hayal dünyasinda yasiyorsunuz. Kendinize yarattiginiz bu dünyada sadece siz varsiniz ve bu da arkadaslarinizla iletisiminizi koparabilir. Gerçek yasamdan uzaklasma isteginiz yeteneklerinizi köreltebilir ve sizi tembellestirir.

2 ci kart:Korkularınızdan kurtulacaksınız. Düşmanlarınızın ve bencil ihtiyaçların üstesinden geleceksiniz.Artık karşınızdaki kişinin tatsız rolünü sürdürmesine izin vermeyeceksiniz. Hırs ve sahip olduklarınızla ilgili derslerinizi aldınız. Kendinizi çıkarcı insanlara ve ilişkilere karşı koruyabileceksiniz.

3 cu kart: Sabrinizi dogru zamanda gösterdiniz. Ancak asiliginizi göstermenin zamani geldi. Sade, cömert ve yardimsever davranin. Gerektiginde sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçinmayin. Size bu yardimlarinizin karsiligini ödeyecektirler.

Falinda cikanlar bukadar , dilerim hersey gonlunce olur ve butun isteklerine hayallerine kavusursun. Hakketigin mutlulugu hayati yasarsin. Allaha emanet ol. Sevgiler

Yaaa ne tatlısın ❤️❤️❤️ Ama üçüncü kişi derken ? Benim çevremdeki mi onun çevresindeki ğçüncü kişi mi ? Ve erkek mi kadın mı ? Canımm cevaplarsan mutlu olurum :)

[ATTACH=CONFIG]51737[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51738[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51739[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51740[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51741[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51742[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51742[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51743[/ATTACH]

Lütfen buna bakın bari :confused:

Sevgicim yasadigin bu uzuntu keder ne ise yumruk gibi oturmus kalbine. cok daralmis ve bunalmissin, ama inan bosuna bukadar uuzluyorsun. falinda okadar buyuk bir kismetin cikmis ki, tum fincanini kaplamis bu kismet. Butun hayatin degisecek bu kismetle birlikte. hayatinda cok olumlu guzel degisimler olacak, olmasini istedigin dilegin her ne ise Allahin izniyle dogru zamanda gerceklesecek insallah. senin icinde kart cektim yorumlarini paylasiyorum

1 ci kart: Tarafsiz olmak için gösterdiginiz çaba, bilinçli bir yaklasim sergilemenize yardimci oldu. Geçmiste yapmis oldugunuz hatalarin sonuçlari ile yüzlesmekten kaçinmayin. Anlayisli ve dürüst davranin. Problemlerinize dogru ve uygun çözümler bulmalisiniz.

2 ci kart:Önünüz açik. Girisimciliginiz sayesinde basaridan basariya kosabilirsiniz. Gelecekle ilgili yaptiginiz planlari tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

3 cu kart: Kendi dünyaniza çekilip kendinizi dis dünyaya kapattiniz. Kendinizi kesfe çiktiniz. Kendinizi tanimak ve neler istediginize karar vermek sizi rahatlatacak. Degisimden sizin kadar çevreniz de memnun olacaktir.

Falin bukadar Sevgicim. Dilerim tez vakitte yasadigin bu uzuntulerden kurtulursun. Kalbini gonlunu ferah tut. Allaha emanet ol. secgiler

Yaaa ne tatlısın ❤️❤️❤️ Ama üçüncü kişi derken ? Benim çevremdeki mi onun çevresindeki ğçüncü kişi mi ? Ve erkek mi kadın mı ? Canımm cevaplarsan mutlu olurum :)

Onun cevresinden bayan diye dusunuyorum..

Çokk teşekkürler süper moral verdin harikasın ❤️ ( ben o kızı yolarım yemin ediyorum. Ama çevresinde bir sürü kız arkadaşı var hangisi olduğunu nasıl anlicam off ya )

[ATTACH=CONFIG]51782[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51783[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51784[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51785[/ATTACH]

Merhaba canim, sIk sIk veya her gun fal baktirmak iyi degil aslinda cok fazla kafani karistiriyorsun bu sekilde. yinede gonlunu ferah tutman icin senin icin 2 kart cektim.

1 ci kart: Bu kart size sans getirecektir. Birlikteliklerinizin verdigi mutlululugu ve huzuru anlatir. Sevgide artma kendini her yönüyle gösterir. Büyük bir askin belirtisi, hatta aileye katilacak bir bebegin habercisidir. Sezgilerinize güvenin. Dogru yolu, içgüdülerinizin rehberligi sayesinde bulubilirsiniz.

2. ci kart: Kupa ikilisi yeni, sempatik bir tanismanin habercisidir. Sevgi dolu bir alis verisin gerçeklesecegi ortamlara gireceksiniz. Bu karsilasma sizi barisa aska, veya flörte, çok sevimli insan topluluguna ya da bir is arkadasi çevresine götürebilir.

Dilerim tez vakitte butun isteklerine kavusursun. Allaha emanet ol. sevgiler

Aylin sen harikasin yemin ederim. ..çok beğendim 10 puan 5 yıldız ...tşk.ederim..ayrıca güzel dileklerin içinde tşkler...herşey Güzel gönlünce olsun. .