Jump to content
uzun

Resimli Kahve Fallarına Bakılır

Recommended Posts

Aylincim evet çok haklisin artık ayda 1 fal yüklemeyi düşünüyorum. Çok teşekkür ederim anlayisin ve yorumun için. Allah cümle muratlarini hayırlısı ile nasip etsin

Merhabalar, dilerim hakkinda herseyin hayirlisi olur. Senin icinde iki niyetin var ve ikiside Allahin izniyle gerceklesecek. Iki aya kadar buyuk degisimler olacak hayatinda, ama hep olumlu yonde. Suan icinde bulundugun bir sIkIntin var ancak zamanla onuda asacaksin ve maddi manevi yukselmeler yasayacaksin.Yapmak istedigin bir is yada projede cok guzel sonuclar alacaksin. Duygusal acidan guzel gelismeler olacak. Okadar guzel bir doneme gireceksin ki artik geriye yaslanip rahat nefes alacaksin. Bir arkadasin yada yakinin senden bir konuda yardim isteyecek. Yine yardim severliginle tum kalbinle onun yaninda olacaksin ve yardim edeceksin. suana kadar kimseyi darda birakmamissin Allahda seni darda birakmasin insallah. Bir evrak mektup gibi birsey cikmis. yakinda ulsacak sana. Senin icinde 3 tane kart cektim ve yorumlari paylasiyorum.

1 ci kart: Kendi kendinize yarattiginiz hayal dünyasinda yasiyorsunuz. Kendinize yarattiginiz bu dünyada sadece siz varsiniz ve bu da arkadaslarinizla iletisiminizi koparabilir. Gerçek yasamdan uzaklasma isteginiz yeteneklerinizi köreltebilir ve sizi tembellestirir.

2 ci kart:Korkularınızdan kurtulacaksınız. Düşmanlarınızın ve bencil ihtiyaçların üstesinden geleceksiniz.Artık karşınızdaki kişinin tatsız rolünü sürdürmesine izin vermeyeceksiniz. Hırs ve sahip olduklarınızla ilgili derslerinizi aldınız. Kendinizi çıkarcı insanlara ve ilişkilere karşı koruyabileceksiniz.

3 cu kart: Sabrinizi dogru zamanda gösterdiniz. Ancak asiliginizi göstermenin zamani geldi. Sade, cömert ve yardimsever davranin. Gerektiginde sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçinmayin. Size bu yardimlarinizin karsiligini ödeyecektirler.

Falinda cikanlar bukadar , dilerim hersey gonlunce olur ve butun isteklerine hayallerine kavusursun. Hakketigin mutlulugu hayati yasarsin. Allaha emanet ol. Sevgiler

Çok teşekkür ederim sevgili Aylin. Emeklerine sağlık, çok güzel şeyler söylemişsin. Dilerim en kısa sürede gerçekleşir. Herşey gönlünce olsun ;)

aylın hanım...ben kahve falı bakmıycam bana tarot bakarmısınız?..bakabılırsenız cok sevınırım...sımdıden cok tesekurler...ben sıze kahve falı bakabılırım...

Merhaba Aylin Hanımcığım. Hangisi benim acaba kafam karıştı da...

Merhaba canim, falin cok guzel cikmis. Senin cok istedigin bir dilegin var ve bu dilegin resmen avuclarinin icine konulacak, ve en kisa zamanda gerceklesecek insallah. Senin icin mumkun degilmis gibi gorunsede Allahin izniyle vakti zamani geldiginde bu istegin gerceklesecek. Biri senin icin cok dua ediyor ve sende biliyorsun ki kulun kula ettigi dua asla ret olmaz canim. Kalbini artik dolandirma. Gunes senin icinde dogacak. Sen yeterki kalbini gonlunu butun guzelliklere ac. olumsuz dusuncelerinden arin. Zikirlerini dualarini birakma asla..ve hep O'na sigin o seni asla yuz ustu birakmayacaktir. Senin icin cektigim kartlarini yorumunu paylasiyorum hemen:

1 ci kart: Hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak istiyorsunuz. İçinizden bir çok konuda atılım yapma, yenileme ve değiştirme hissi geliyor. Fakat bu sizin için uygun bir zaman değil. Daha bir süre beklemelisiniz. Bu durumunuz geçici, ileride düşündüğünüz ve istediğiniz her şeyi başaracaksınız.

2 ci kart:Kendiniz disinda gelisen olaylara müdahale etmekten vazgeçmelisiniz. Bu sizi yipratabilir. Gereksiz yere aldiginiz sorumluluklarin altinda ezilebilirsiniz. Aldiginiz sorumluluklari yerine getirebilir, basarili olabilirsiniz ama emeginizin karsiligini alamayabilirsiniz.

falinda cikanlar bukadar canim, dilerim hersey gonlunce olur. Allaha emamet ol. sevgiler

aylın hanım...ben kahve falı bakmıycam bana tarot bakarmısınız?..bakabılırsenız cok sevınırım...sımdıden cok tesekurler...ben sıze kahve falı bakabılırım...

Bakarkım tabiki..

Selamlar bende yükledim teşekkürler :) aşk ve işle alakalı mümkünse.en son 15 gün önce baktırmıştım :D

20151017_231643.jpg

20151017_231252.jpg

20151017_231245.jpg

20151017_231237.jpg

Arkadaşlar işimden dolayı çok yoğunum bu yüzden fal yorumlarınız biraz gecikiyor. Kusura bakmayın lütfen, elimden geldiğince en hızlı şekilde herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Ayrıca fal gönderdiğinizde ne için yorum istediğinizi ( evlilik, iş, okul, genel yorum vs ) yada net sorunuzu sorarsanız bende yorumlarımı daha net yapabilirim. Son olarak, aynı kişiye 1 veya 2 gün arayla fal bakmıyorum aynı kişi için her gün fal yorumlamak hem benim enerjimi alıyor hemde sizin kafanızı karıştırabilir.. Kendimizi çok fazla kaptırırsak hayatımızı ona göre yaşamaya ve yönlendirmeye başlarız Buda doğru olmaz tabi.. Bu yüzden eğer bir gün kahve falı gönderdiyseniz eğer ve halen içiniz rahat değilse kafanızda halen soru işaretleri varsa kahve falı yerine benden Melek Kartlarımdan kart çekmemi isteyebilirsiniz.. Bu konuda size seve seve yardımcı olurum. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler. Sevgiler