Jump to content
uzun

Resimli Kahve Fallarına Bakılır

Recommended Posts

Aylin abla genel olarak açtık kardeşim için özellikle bi dilek tutmadı :) bakabilirsen çok seviniriz. Çok teşekkürler <3

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

aylın hanım...ben kahve falı bakmıycam bana tarot bakarmısınız?..bakabılırsenız cok sevınırım...sımdıden cok tesekurler...ben sıze kahve falı bakabılırım...

Semracım senin için 3 kart çektim ve Yorumları paylaşıyorum hemen

Tılsım dörtlüsü

Maddi olarak artışlar kapıda. Sahip olduğunuz hırs bu olayla artacak, tavan yapacak. Para kazanmak artık size yetersiz gelecek ve daha fazlasında gözünüz olacak, unutmayın; hayatta paradan önemli şeyler de var.

Asa Altılıs

ıGösterdiğiniz çabaların karşılığını alacağınız bir dönem. Sanalsat ve bilim alanlarında başarı. Çevrenizdekilerin takdirini toplama dönemi. Tutumunuz sayesinde rakiplerinizi dize getirip ortak bir noktada buluşabilirsiniz.

Kupa üçlüsü

Duygusallığınızı önemsememeye başladınız. Mutsuzluk ve yalnızlık bu aralar sıkça sizi yoruyor. Birlikteliğiniz bu sebepten dolayı çok zor. İlişkinizin aksamasında 3.kişiler etkili. Kendinize aldatılmayı yediremiyorsunuz. Tek pozitiflik aldatıldığınızı bilmek size özgüven depoluyor. Bu yolun sonu da yeni bir birliktelik olması çok açık.

Dilerim herşey gönlünce olur. Sevgiler [/color]

[ATTACH=CONFIG]51792[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51793[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51794[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51795[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51796[/ATTACH]

Merhaba burcum başak bakabilir misiniz?

Duygucum isteğin üzere senin içinde kart çektim ve yorumlarını paylaşıyorum.

Tılsım prensi

İnancınızı ve gücünüzü korursanız, istediklerinizi almanız için hiç bir engel yok. Kendinizi kötü düşüncelerden arındırıp ileriye yatırım yapmalısınız.

Kılıç prensi

Sezgileriniz neredeyse yanılmayacak kadar kuvvetli. Bunun anlamı ise gelecek hakkında plan yapmalısınız. Şu an belki de yalnızsınız ama eksikliğini bir süre. hatırlamayacaksınız. Aşkı siz aramayın, o sizi bulsun.

Kupa kraliçe

Dış dünya ile bağlantılarınızı kesip kendinizi dinlemeye karar verdiniz. Kendinizi kesfe çiktiniz. Gelecek hakkında ne yapacağınızı düşünmek sizi oldukça rahatlatacak. Yolun sonunda çevrenizdekiler de değişimi farkedecekler ve size karşı daha yakın olacaklar.

Asa üçlüsü

Çevrenizde başarıyı yakalamış arkadaşlarınızı görüp iç geçirdiğiniz bir dönemdeyiz.Girişimci ruhunuzu su üstüne çıkartma cesaretini gösteremediğiniz sürece iç geçirmeye devam edeceksiniz.Bu evrede engellerle karşılaşabilirsiniz.Gelecekle ilgili planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var.

dilerim herşey gönlünce olur. Allah'a emanet ol. Sevgiler

[ATTACH=CONFIG]51797[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51798[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51799[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51800[/ATTACH]

Selamlar bende yükledim teşekkürler :) aşk ve işle alakalı mümkünse.en son 15 gün önce baktırmıştım :D

Merhaba canım. Falını söylediğin gibide zaten iki niyetin için kapatmışsın. İlki biraz zaman istiyor. Ancak istediğin şekilde gerçekleşecek. Biraz zahmetli ve yorucu olacak ama sonunda beklediğinde ve bukadar üzüldüğüne değecek. Biriyle küssün şuan birbirinize sırtınızı dönmüşsünüz fakat ilerki zamanda yine bir araya gelecekseniz ve konuşacaksınız. Hersey istediğin gibi gelişecek inşallah. Işle ilgili yeni bir başvuru Yada proje çıkmış. Bu iş senin için çok hayırlı olacak Allah'ın izniyle. Eline geçen fırsatları iyi değerlendirirsen çok iyi yerlere gelebilirsin. Kendinle olan güvenin çabuk sarsılıyor bu konuda mümkün olduğunca pozitif düşünmeye çalış ve başarabileceğine inan. Şuana kadar hep kendi ayaklarının üzerinde durmuşsun bundan Sonrada hep böyle olacak. Maddi manevi çok güzeş değişimler ve yükselmeler olacak inşallah. Yeterki kendine inan ve güven.

Falında çıkanlar bukadar. Dilerim herşey gönlünce olur ve bütün isteklerine kavuşursun. Allah'a emanet ol. Sevgiler

Duygucum isteğin üzere senin içinde kart çektim ve yorumlarını paylaşıyorum.

Tılsım prensi

İnancınızı ve gücünüzü korursanız, istediklerinizi almanız için hiç bir engel yok. Kendinizi kötü düşüncelerden arındırıp ileriye yatırım yapmalısınız.

Kılıç prensi

Sezgileriniz neredeyse yanılmayacak kadar kuvvetli. Bunun anlamı ise gelecek hakkında plan yapmalısınız. Şu an belki de yalnızsınız ama eksikliğini bir süre. hatırlamayacaksınız. Aşkı siz aramayın, o sizi bulsun.

Kupa kraliçe

Dış dünya ile bağlantılarınızı kesip kendinizi dinlemeye karar verdiniz. Kendinizi kesfe çiktiniz. Gelecek hakkında ne yapacağınızı düşünmek sizi oldukça rahatlatacak. Yolun sonunda çevrenizdekiler de değişimi farkedecekler ve size karşı daha yakın olacaklar.

Asa üçlüsü

Çevrenizde başarıyı yakalamış arkadaşlarınızı görüp iç geçirdiğiniz bir dönemdeyiz.Girişimci ruhunuzu su üstüne çıkartma cesaretini gösteremediğiniz sürece iç geçirmeye devam edeceksiniz.Bu evrede engellerle karşılaşabilirsiniz.Gelecekle ilgili planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var.

dilerim herşey gönlünce olur. Allah'a emanet ol. Sevgiler

Merhaba canım. Falını söylediğin gibide zaten iki niyetin için kapatmışsın. İlki biraz zaman istiyor. Ancak istediğin şekilde gerçekleşecek. Biraz zahmetli ve yorucu olacak ama sonunda beklediğinde ve bukadar üzüldüğüne değecek. Biriyle küssün şuan birbirinize sırtınızı dönmüşsünüz fakat ilerki zamanda yine bir araya gelecekseniz ve konuşacaksınız. Hersey istediğin gibi gelişecek inşallah. Işle ilgili yeni bir başvuru Yada proje çıkmış. Bu iş senin için çok hayırlı olacak Allah'ın izniyle. Eline geçen fırsatları iyi değerlendirirsen çok iyi yerlere gelebilirsin. Kendinle olan güvenin çabuk sarsılıyor bu konuda mümkün olduğunca pozitif düşünmeye çalış ve başarabileceğine inan. Şuana kadar hep kendi ayaklarının üzerinde durmuşsun bundan Sonrada hep böyle olacak. Maddi manevi çok güzeş değişimler ve yükselmeler olacak inşallah. Yeterki kendine inan ve güven.

Falında çıkanlar bukadar. Dilerim herşey gönlünce olur ve bütün isteklerine kavuşursun. Allah'a emanet ol. Sevgiler

Çok teşekkürler Allaha emanet olun :)

AYLİN çok teşekkür ederim çok mutlu oldum hislerin çok kuvvetli maşallah diyorum :)

• Like 1