Jump to content
uzun

Resimli Kahve Fallarına Bakılır

Recommended Posts

[ATTACH=CONFIG]51762[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51763[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51764[/ATTACH] Aylincim merhaba. Kuvvetli hislerinle bana yorum yapabilirmisin. Teşekkür ederim canım..

Fatmacim, sana bir kac defa kahve fali baktigim icin sadece kart cektim. ve yorumlari paylasiyorum hemen:

Tılsım üçlüsü:Isteklerinizin size yeni bir tecrübe alanina, hatta yasam dönemine götürecek bir yol açacaginin farkina varin. Engelleri kolaylikla atlayip, sizi zenginlestirecek yeni deneyimlerle dolu engin bir dünyaya adim atmanizi saglayacak.

Kılıç kraliçe.

Hayatin tadini çikariyorsunuz. Iliskinizde ise unutulmaz anlar yasayacaksiniz. Içten ve canli duygulariniz partnerinizle olan yakinliginizi artiracak. Yaraticiliginiz had safhada. Kendinizden ve yasaminizdan olan memnuniyetiniz çevrenizdekileri de mutlu edecek.

Joker.

Zamanında önemsemediğiniz küçük şeyler şimdi karşınıza büyük problemler olarak geldi.Bundan ders almalı ve yanlış seçimlerinize bir son vermelisiniz.Bu ihmalkarlığınız sizin gelişmeniz yönündeki en büyük engel.

Allaha emanet ol. sevgiler

Merhaba benimde bakar misiniz ozellikle aşkla ilgili ?

[ATTACH=CONFIG]51802[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]51803[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]51804[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]51805[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51806[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]51807[/ATTACH]

Nilcim, suan kalbinde biri varmi bilmiyorum ama dusundugun kisiyle aranizda buyuk bir engel cikmis, o engel hane icine yumruk gibi oturmus, yani sanki hic kimse onaylamiyor bu birlikteligi. Ama aslina bakarsan siz birbirinizin elini hic birakmamissiniz. Biriyle bir gorusme olacak bu kisiylemi olur bilemiyorum ama bu gorusme konusma gerceklesecek, El ele cikmissiniz. Bu konusmadan sonra bir cok sey senin icin netlesecek. Uzun zamandir aradigin bekledigin aski ve sevgiyi yasayacaksin Allahin izniyle. Bu konuda cok umutsuzsun ama bu yonde dusuncelerini degistirmelisin. Kalbini sonuna kadar acmalisin ki ask ve sevgi seni bulsun. Sen suan yasadigin hayal kirikligindan dolayi kendini daha dogrusu kalbinin kapilarini tamamen kapatmissin. Boyle yaptigin takdirde aradigin mutluluga kavusamazsin canim. Kendini ve bilinc altini bu olumsuz dusuncelerden ve kaybetme korkularindan arindirmalisin. ruhunu ozgur birakmalisin ki yukun hafiflesin.

ne olursa olsun umudunu yitirme. Hakketigin mutlulugu er ya da gec yasayacaksin. Buna yurekten inanmalisin. Falinda gorduklerim bukadar. kendine iyi bak, Allaha emanet ol. sevgiler

Cok tesekkur ederim arkadasim. Yuregine ve diline vede eline saglik. Seni cok seviyorum... Gonlunde ne dilegin varsa tez zamanda nasip olsun insallah..

Fatmacim, sana bir kac defa kahve fali baktigim icin sadece kart cektim. ve yorumlari paylasiyorum hemen:

Tılsım üçlüsü:Isteklerinizin size yeni bir tecrübe alanina, hatta yasam dönemine götürecek bir yol açacaginin farkina varin. Engelleri kolaylikla atlayip, sizi zenginlestirecek yeni deneyimlerle dolu engin bir dünyaya adim atmanizi saglayacak.

Kılıç kraliçe.

Hayatin tadini çikariyorsunuz. Iliskinizde ise unutulmaz anlar yasayacaksiniz. Içten ve canli duygulariniz partnerinizle olan yakinliginizi artiracak. Yaraticiliginiz had safhada. Kendinizden ve yasaminizdan olan memnuniyetiniz çevrenizdekileri de mutlu edecek.

Joker.

Zamanında önemsemediğiniz küçük şeyler şimdi karşınıza büyük problemler olarak geldi.Bundan ders almalı ve yanlış seçimlerinize bir son vermelisiniz.Bu ihmalkarlığınız sizin gelişmeniz yönündeki en büyük engel.

Hem ev hayatı hem iş ile ilgili bakarsan sevinirim.[ATTACH=CONFIG]51808[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51809[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51810[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51811[/ATTACH]

Kadriyecim, uzun zamandir bekledigin sey yakin zamandas gerceklesecek insallah. hane icinde yasanan sorunlar son bulacak Allahin izniyle. Maddi yonden sIkIntilar biraz daha devam edebilir ancak onumuzdeki yilin ilk aylarinda bu konuda oldukca rahatlayacaksiniz ve bir cok sIkIntiyi atlatacaksiniz. Sizin ailece kotulugunuzu isteyen bir bayan var aileden birini cok doldurusa getiriyor, bu bayana dikkat ederseniz iyi olur.

Is konusunda buyuk bir kismet cikmis falinda, elinize cok iyi bir firsat gececek, mutlaka degerlendirmelisiniz, sizin icin cok hayirli rizkli ve bereketli olacak insallah. Senin bir adagin mi var, oyle birsey cikmis sanki falda, su isim olursa sunu yapacagim dedigin birsey varsa mutlaka yerine getir ki islerin yoluna girsin. Falinda gorduklerim bukadar. kendine iyi bak Allaha emanet ol. sevgiler

Cok tesekkur ederim arkadasim. Yuregine ve diline vede eline saglik. Seni cok seviyorum... Gonlunde ne dilegin varsa tez zamanda nasip olsun insallah..

Guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim canim. kocaman sevgiler

Aylin abla genel olarak açtık kardeşim için özellikle bi dilek tutmadı :) bakabilirsen çok seviniriz. Çok teşekkürler <3

Canim seni kirmak istemiyorum, ama ucuncu sahislara bakmiyorum. kusura bakma lutfen. sevgiler

bana da bakabilir misiniz acaba?özellikle aşk için yorum yaparsanız çok sevinirim[ATTACH=CONFIG]51827[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51828[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51829[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]51830[/ATTACH]

Merhaba canim, dilerim hakkinda herseyin hayirlisi olur. Falin cok guzel cikmis, sen her nekadar uzgun ve mutsuz olsanda, guzel gunler cok yakin zamanda. Ask konusunda hayal kirikligi yasamissin bu yuzden bir tarafdan aska inanmiyorsun bir tarafdanda hayatina biri girsin istiyorsun. Kendini cok yanliz hissediyorsun, ve istiyorsun ki hayatinda sirtini yaslayabilecegin biri olsun dertlesebilecegin biri olsun. Bu konuda hic uzuntu yapma cunku cok yakin zamanda oyle biri girecek hayatina. Hic beklemedigin bir anda olacak ve cok guzel bir birliktelik yasayacaksin Allahin izniyle. Mutluluktan ayaklarin yerden kesilecek. Evlilik varmi niyetinde bilmiyorum ama hayir is yasayacaksin yakin zamanda, yasayacain hersey cok icine sinecek ve diledigin sekilde olacak. Bunun disinda Bir kac yolun cikmis, kisa kisa yolculuklar yapacaksin. Uzak bir yerden bir misafiriniz olacak. Bu gorusme seni cok mutlu edecek. Falinda cikanlar bukadar canim. dilerim hersey gonlunce olur. Allaha emanet ol sevgiler

Aylincim uzun zaman oldu benim içinde kart çekebilirmisin rica etsem?

Canim senin icin 3 tane kart cektim ve yorumlari paylasiyorum hemen:

Kral:Gerçeklesmesini uzun zamandir beklediginiz isteklerin olacagini haber verir. Bunun için kurmaniz gereken düzen için acele etmeniz gerekir. Projelerinizi gerçeklestirirken kendinize olan güveniniz yeterli. Alacaginiz yardimlara güvenmemelisiniz. Aksi taktirde sizi hayal kirikligina ugratabilirler. Gerçeklere dayanarak sergileyeceginiz tavir kuralli ve sistemli hareket etmenizi saglayacaktir. Kral iliskinizi güçlü temeller üzerine oturtup saglama aldiginiz dönemi gösterir.

Tılsım prensi:

Eger güç ve inançla hareket ederseniz isteklerinize kolayca ulasabilirsiniz. Karamsarliktan kurtulup, zorluklarin ötesine bakmalisiniz.

Güç:

Doğrunun güçlü olduğuna inandınız ve kendinizi disipline soktunuz.Karşılaşacağınız zorluklara karşı kuvvet ve dayanma gücüne sahipsiniz. Eski deneyimler sizi aşktan soğutsa da uygun bir kişiyle tekrardan denemeniz sizin yararınıza olacaktır. Bu kart aynı zamanda yeniden baslayan bir birlikteliğin habercisidir.

Bu aralar biraz icine kapanmissin yine, sanki sabrin kalmamis hic birsey icin, ama inan hersey umdugundan daha guzel olacak canim. yeterki biraz daha sabir..inanc, ve guven..hayata karsi..

Dilerim hersey gonlunce olur, ve hakketigin mutlulugu doya doya yasarsin. Cok opuyorum. sevgiler

• Like 1

Aylincim her yerden kafanı şişiriyorum kusura bakma ama karar asamasındayım seviyorum ve yapabilecegim çok kısıtlı hareket var :) vazgecmeli mi beklemeli mi mesafeler var hatalarım var belkide hayatında artık biri var vs. vs..

en son falıma baktın esas niyetim buydu ama sorularımın karsılıgı cıkmamıs falımda cvp bulamadım tekrar kahve falı bakarmsın içsem söz bırdaha baktrımıcam yada kart mı secersin bana yardımcı olurmsun :(

Aylincim her yerden kafanı şişiriyorum kusura bakma ama karar asamasındayım seviyorum ve yapabilecegim çok kısıtlı hareket var :) vazgecmeli mi beklemeli mi mesafeler var hatalarım var belkide hayatında artık biri var vs. vs..

en son falıma baktın esas niyetim buydu ama sorularımın karsılıgı cıkmamıs falımda cvp bulamadım tekrar kahve falı bakarmsın içsem söz bırdaha baktrımıcam yada kart mı secersin bana yardımcı olurmsun :(

Defnecim fal baktirmayacagina dahil soz vermene gerek yok :) Boyle durumlarda sizlere yardimci olabiliyorsam ne mutlu bana. Kendini bukadar kasma canim :)

Niyet ettigin sey icin kart cektim sana ve yorumlari paylasiyorum hemen;

Kupa onlusu

Yasaminizdaki olumlu gelismelersizi mutlu edecek. Ama bütün planlarinizin gerçeklesmesini beklemeyin. Meslekikariyerinizde yükseleceginiz bir dönemdesiniz. Hislerinize ve sagduyunuza kulakverin.

Kral

Gerçeklesmesini uzun zamandirbeklediginiz isteklerin olacagini haber verir. Bunun için kurmaniz gerekendüzen için acele etmeniz gerekir. Projelerinizi gerçeklestirirken kendinizeolan güveniniz yeterli. Alacaginiz yardimlara güvenmemelisiniz. Aksi taktirdesizi hayal kirikligina ugratabilirler. Gerçeklere dayanarak sergileyeceginiztavir kuralli ve sistemli hareket etmenizi saglayacaktir. Kral iliskinizi güçlütemeller üzerine oturtup saglama aldiginiz dönemi gösterir.

Dünya

Bu kart is hayatinizda size dogrumeslegi seçtiginizi ve sizi kariyerinizin en üst noktasina ulastiracak dogruyol üzerinde oldugunuzu bildirir. Bilinçlenme yolunda önemli adim attiginizi vekendinize güvenle istediginiz noktaya geleceksiniz. Bulundugunuz noktaninkeyfini çikarmaya bakin ve çevrenizle de paylasin . Yasayacaginiz iliski yasantinizietkileyecek, bir evlilik veya hayat paylasimi olan ciddi beraberlik seklindeyasiyacaksiniz.

Kartlar cok olumlu cikmis, senin oncelikle yapman gereken sey bu olumsuz dusuncelereden kurtulmandir. Sen surekli "olmayacak, aramayacak gelmeyecek "gibi dusuncelere odaklaniyorsun dolayisiyla gelecegi varsada sen onu engelliyorsun. Bu konuda zikir ve olumlama calismalari yapman gerekiyor. Eminim cok faydsini goreceksin. Dilerim gonlundeki aski yasarsin canim, sen bunu bukadar yurekten istiyorsan eger dilerim Allahta senin bu istegini geri cevirmez ve bu guzelligi nasip eder sana. Allaha emanet ol canim. sevgiler

aylin sana zahmet ne olur benim içinde bir kart çekermisin inan bir haftadır boğuluyorum

Kılıç kraliçe.

Joker.

Nilcim, suan kalbinde biri varmi bilmiyorum ama dusundugun kisiyle aranizda buyuk bir engel cikmis, o engel hane icine yumruk gibi oturmus, yani sanki hic kimse onaylamiyor bu birlikteligi. Ama aslina bakarsan siz birbirinizin elini hic birakmamissiniz. Biriyle bir gorusme olacak bu kisiylemi olur bilemiyorum ama bu gorusme konusma gerceklesecek, El ele cikmissiniz. Bu konusmadan sonra bir cok sey senin icin netlesecek. Uzun zamandir aradigin bekledigin aski ve sevgiyi yasayacaksin Allahin izniyle. Bu konuda cok umutsuzsun ama bu yonde dusuncelerini degistirmelisin. Kalbini sonuna kadar acmalisin ki ask ve sevgi seni bulsun. Sen suan yasadigin hayal kirikligindan dolayi kendini daha dogrusu kalbinin kapilarini tamamen kapatmissin. Boyle yaptigin takdirde aradigin mutluluga kavusamazsin canim. Kendini ve bilinc altini bu olumsuz dusuncelerden ve kaybetme korkularindan arindirmalisin. ruhunu ozgur birakmalisin ki yukun hafiflesin.

ne olursa olsun umudunu yitirme. Hakketigin mutlulugu er ya da gec yasayacaksin. Buna yurekten inanmalisin. Falinda gorduklerim bukadar. kendine iyi bak, Allaha emanet ol. sevgiler

Cok tesekkur ederim Aylin Hanim yorumunuz cok guzel olmus :)

Canim senin icin 3 tane kart cektim ve yorumlari paylasiyorum hemen:

Kral:Gerçeklesmesini uzun zamandir beklediginiz isteklerin olacagini haber verir. Bunun için kurmaniz gereken düzen için acele etmeniz gerekir. Projelerinizi gerçeklestirirken kendinize olan güveniniz yeterli. Alacaginiz yardimlara güvenmemelisiniz. Aksi taktirde sizi hayal kirikligina ugratabilirler. Gerçeklere dayanarak sergileyeceginiz tavir kuralli ve sistemli hareket etmenizi saglayacaktir. Kral iliskinizi güçlü temeller üzerine oturtup saglama aldiginiz dönemi gösterir.

Tılsım prensi:

Eger güç ve inançla hareket ederseniz isteklerinize kolayca ulasabilirsiniz. Karamsarliktan kurtulup, zorluklarin ötesine bakmalisiniz.

Güç:

Doğrunun güçlü olduğuna inandınız ve kendinizi disipline soktunuz.Karşılaşacağınız zorluklara karşı kuvvet ve dayanma gücüne sahipsiniz. Eski deneyimler sizi aşktan soğutsa da uygun bir kişiyle tekrardan denemeniz sizin yararınıza olacaktır. Bu kart aynı zamanda yeniden baslayan bir birlikteliğin habercisidir.

Bu aralar biraz icine kapanmissin yine, sanki sabrin kalmamis hic birsey icin, ama inan hersey umdugundan daha guzel olacak canim. yeterki biraz daha sabir..inanc, ve guven..hayata karsi..

Dilerim hersey gonlunce olur, ve hakketigin mutlulugu doya doya yasarsin. Cok opuyorum. sevgiler

Bu aralar aynen dediğin gibiyim Aylinim agzına yüreğine sağlık çok sağol canım.güzel yüreğinden öptüm :)

aylin sana zahmet ne olur benim içinde bir kart çekermisin inan bir haftadır boğuluyorum

sanirim sana yapilan bir haksizlik var ve onu hazm edemiyorsun. Ama unutmaki sana kim ne kotuluk yaptiysa karsiligini mutlaka alacaktir bir gun. Herseyi oluruna birak. Ve kendini biran once toparlamaya calis. Hic kimse ve hic birsey icin kendini birakma. Sen kendini sev ki..karsidaki senin degerini bilsin.

Senin icin iki kart cektim ve yorumlarini paylasiyoru:

Kupa prensiKendi kendinize yarattiginiz hayal dünyasinda yasiyorsunuz. Kendinize yarattiginiz bu dünyada sadece siz varsiniz ve bu da arkadaslarinizla iletisiminizi koparabilir. Gerçek yasamdan uzaklasma isteginiz yeteneklerinizi köreltebilir ve sizi tembellestirir.

Kraliçe

Bu kart güçlü enerjilerin ortaya çikacagi bir dönemi simgeler. Degisen kosullara ayak uydurulmasi gerektigini ve rutin düzenden kurtaracak yeni gelismeleri haber verir. Bu kart is alaninda yeni pozisyonlarin ve iyi kariyerinde habercisi olabilir. Düsünce açisindan zenginleseceginizi ve yeni kenaatlerinizin olusacagini da. İliskilerinize ise canlilik gelecegini. Verimli oldugunuz kadar yeniliklere ve degisimlere açik oldugunuzu kanitladiniz. Artik enerjinizi yasamdan zevk aldiginiz olaylara ve eylemler verme zamani.

Dilerim biran once atlatirsan bu sIkIntili gunlerini ve aradigin huzura mutluluga kavusursun Edacim. kendine iyi bak. Allaha emanet ol. Sevgiler

• Like 1