Jump to content
uzun

Resimli Kahve Fallarına Bakılır

Recommended Posts

sanirim sana yapilan bir haksizlik var ve onu hazm edemiyorsun. Ama unutmaki sana kim ne kotuluk yaptiysa karsiligini mutlaka alacaktir bir gun. Herseyi oluruna birak. Ve kendini biran once toparlamaya calis. Hic kimse ve hic birsey icin kendini birakma. Sen kendini sev ki..karsidaki senin degerini bilsin.

Senin icin iki kart cektim ve yorumlarini paylasiyoru:

Kupa prensiKendi kendinize yarattiginiz hayal dünyasinda yasiyorsunuz. Kendinize yarattiginiz bu dünyada sadece siz varsiniz ve bu da arkadaslarinizla iletisiminizi koparabilir. Gerçek yasamdan uzaklasma isteginiz yeteneklerinizi köreltebilir ve sizi tembellestirir.

Kraliçe

Bu kart güçlü enerjilerin ortaya çikacagi bir dönemi simgeler. Degisen kosullara ayak uydurulmasi gerektigini ve rutin düzenden kurtaracak yeni gelismeleri haber verir. Bu kart is alaninda yeni pozisyonlarin ve iyi kariyerinde habercisi olabilir. Düsünce açisindan zenginleseceginizi ve yeni kenaatlerinizin olusacagini da. İliskilerinize ise canlilik gelecegini. Verimli oldugunuz kadar yeniliklere ve degisimlere açik oldugunuzu kanitladiniz. Artik enerjinizi yasamdan zevk aldiginiz olaylara ve eylemler verme zamani.

Dilerim biran once atlatirsan bu sIkIntili gunlerini ve aradigin huzura mutluluga kavusursun Edacim. kendine iyi bak. Allaha emanet ol. Sevgiler

çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Aylin bana da kart çekebilir misin zahmet olmazsa sana?

Leylacim senin icin Melek Kartlarimdan kart cektim ve mesajlari paylasiyorum:

BasMelekRaphael - Cennetin prenslerinden ve Güneş'in koruyucularından biri. Bu BaşMelegin bütün canlılara karşı iyileştirme gücü vardır. Raphael neşe, aşk,merhamet ve mucizeleri temsil eder. İnsanları dua etmeye teşvik eder. Yolculuğaçıkmış kişilerin arkasını kollar. Ayrıca Raphael bilimsel yönlerden deinsanları cesaretlendirir

Mesaj: Meleklerterapisi: Bütün üzüntülerini ve sıkıntılarını bize havale et. Bu yükü senden almamıza müsade et. Sana yardım etmemizeizin ver. Bize hangi konuda yardım istedigini soylemen yeterlidir. Yaralarinisarmaya haziriz.

Melek Jeremiel'in adi Allah'in merhameti demektir. Jeremiel, affetmekle ilgili bizeyardimci olur, ki o konuya, duruma, kisiye saplanıp kalmayalim, gelisip ilerleyebilelim ve kendimizi,duygularimizi sifalandirabilelim. Jeremiel bize icsel rehberlikle ilgiliyardimci olur - eger hayattaki misyonunuzu bulmak, baskalarına yardim etmekle ilgili birseyler yapmak istiyorsanizJeremiel size yol gösterebilir. Hayatınızı gözdengecirip, degisıkliklere gitmek istediginizde de Jeremiel bir numaralı yardimcinizdir. Jeremiel'in rengi patlican morudur,ametist tasi gibi.

Mesaj: Gecmis:Söylegeriye dönve bak. Yasadıklarının bir tablosunu cıkar. Seniuzen herseyi o tablodan sil ve kotu enerjilerden arın. Hayatında bir balansolustur. Yasadıklarından ders cikar ve eski kalıbları sil. Bu konudasana yardımcı olmaya hazirim.

Melek Zadkiel’in anlami Allah'inhaklılıgıdır. Sefkat ve anlayisin basmelegi diyebiliriz ona. Bir tartismadakarsimizdakinin bakis acisini kendimizi onun yerine koyabilecek kadaranlamamiza, onun icin anlayis dolu sefkat duyabilmemize yardim eder. Cok koyulaciverttir aurasi Zadkiel'in. Ayrica, Zadkiel, Uriel gibi hafiza konusundabize hatrilamamiz gereken konularda yardimci olur.

Mesaj: Kulak ver: Hemhislerine hemde duyduklarina kulak ver ve iyi dinle. Icine dogan hisler Allahtarafindan verilen mesajlardir. Verilen mesajlari algilamakta zorlaniyorsanbeni cagir. Ben sana yardimci olmaya hazirim.

Allaha emanet ol sevgiler

• Like 1

Merhaba arkadaşlar,

Fincanımı yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

• Like 1

merhabalar umarım benim falımı da yorumlarsınız...çok teşekkürler şimdiden Aylin hanım :)

20151026_205208.jpg

20151026_205134.jpg

20151026_205126.jpg

20151026_205114.jpg

20151026_205104.jpg

20151026_205054.jpg

• Like 1

Falima bakar mısın benimde canım:confused:

Aylinim zaman bulursan bakabikir musin?

14460309271311152397470.jpg

14460308680981248904706.jpg

1446030833559200832301.jpg