Jump to content
Sign in to follow this  
Guest JUDG

Bağırsak Beyin

Recommended Posts

Guest JUDG

Bagirsagimizda da milyonlarca nöron olduğunu biliyor muyduk.bagirsaklarimizda,genelde göbek kısmında beyin hücrelerinin aynisi mevcuttur.ayni zamanda bağırsaktaki bu beyin hücreleri,beynimizden ayrı emir ve komutlar vermekte,beynimizi yönlendirip,kişileri psikolojik sıkıntılara,mutsuz ve neşesiz,huzursuzluğa sürüklemekte.kisacasi cehennemi boyuta insanları sürüklemekte ki,topluma baktığınızda zaten bunu anlarsınız.bagirsak ta ki beyin hucreleri;akıllı,idrakli,şuurlu ve zeki hücrelerdir.bagirsak beyin,beynimize hükmederse o zaman beynimizin degil bağırsak beynimizin her istediğini yapariz.siz ben aklımı kullanıyorum zannedersiniz.komik mi,yoksa zirvaliyormuyum,deli mi bu der gibi seslerinizi işitiyorum.arastirin.siz daha gözlerinize,rüyalarınıza,psikolojinize hükmedemiyorsunuz.hadi o zaman rüyalarınıza gülmedin.hislerinizi durdurun sadece içinizde rabbiniz size hitap etsin.dedi kodu,giybet etmeyin.olmuyor değil mi?yapamıyorsunuz,başaramıyorsunuz.basaramassinizda.

Beyin mi? Kalp mi? Derseniz ben kalp i seçerim. Kanser olmayan tek organ olduğu için mi? Acaba?...... 

• Like 1

Bağırsağımızda milyarca nöron olduğunu herkes biliyor artık...siz uyanında balığa gidelim her zamanki gibi iyi başlayan bir yazı sonunda gene bi olumsuz mesaj gene bi biz yaparız havası ....haspinallah ya ...şunuda unutma sizlerin bu yapamazsın edemezsiniz dediklerinizi muhakak birileri yapmıştır başarmıştır başarmaya devam edeceklerdir de sizin gibi olumsuzlara egolulara inat

Edited by beliza
  • Like 1