Jump to content
Sign in to follow this  
Guest JUDG

Medyumlugun Gerçek Yuzu

Recommended Posts

Guest JUDG

Benim prensibimdir;fal bakma,baktirma,bakanla oturma(oturmak zorunda kalirsan kendinde manyetik alan olustur).bu ister tarot falı,istersen şu falı veya akla gelebilecek ne varsa fal adına onlar içinde geçerli.medyum;epifizden isticrac(cehennemi)boyutu açık olan kimse demektir ki;onlar esirdirler,kurtulamazlar,kabullenmek zorunda olduklarıyla babadadırlar.nasil mi bizde olan bazı şeyleri bilebilirler.bilgi depolama merkezimizden bilgileri alarak o boyutun varlıklarına göre bunlar çok kolay işler.istisnasiz tüm medyumlar.kafir diye adlandirdigimiz(yahudi,hıristiyan,munafik,çift cinsiyetli,satanist,sihirbaz olanlar ki 100 lerce çeşidi olanlar vs....)varlıklarla çalışırlar.sorduğunuzda ya müslüman derler yahut ben onlarla çalışmıyorum derler sadece kendilerini kandırıyorlar.boyle insanlara ne resminizi verin nede anne isminizi asla söylemeyiniz.

bizim bir tanidigimiz 58 yaslarinda abla var sürekli sunu görüyorum bunu görüyorum derdi esi ile de sürekli tartisirdi biraz hayalperest gibi hali vardi bazen olmayacak seyler anlatiyordu yani sacmaliyordu benim ile konusurken gözleri simsiyah tuhaf ve sanki delici bakisi vardi. Anlattiklari bazi konularinda A. abla nereden biliyorsun bunlari sordugumda  icimden öyle geciyor derdi sanki medyum gibiydi gecen yil yani bu yil icin adak kurbani kesecegini söylemisti bana neyse köye gitmisler bu yilin basinda döndügünde bambaska biri olmus eski halinden ne de medyumluk hali var suan kadinin o delici bakislari dahi yok acikcasi düzelmis suanda esi ile hic kavga da etmiyor...