Jump to content
Sign in to follow this  
Guest JUDG

Astral mi?

Recommended Posts

Guest JUDG

Herkesin dilinde bir astraldir tutturmuş gidiyorlar.astral denen şeyin ne olup olmadığından esasinda bi haberiz.yapiyorum diyenlerin hiç biri yapamıyor.sadece onlar beyinlerinde kandiriliyorlar.yapiyoriz diyenlerin tamamı;cinlerin mükemmel oyunlarıyla karşı karşıyalar.nasil mi?

Yaşadığım bu yerde bir dostumuz vardi.bir gün 4 arkadaşla beraber otururken;hocam sana bisey anlatabilirmiyim dedi.tabiki dedim.sen ariel şaron u biliyormusun dedi.evet dedim israilin başkanıydı şimdi yataga mahkum bitkisel hayatta dedim(O zaman olmemisti)O nasil oyle oldu dedi.sanirim beyne ya pıhtı attı ya da farkli bisey oldu yataga mahkum oldu.onu ben oyle yaptım dedi,peki nasi yaptin dedigimde;elime bir sopa aldim burdan fırlattim,yürüken sopa ayaklarının arasına girdi yere düştü başı taşa vurdu oyle beyin kanaması geçirdi dedi....sohbet böyle devam etti...simdi rahmetli oldu o arkadaş.burda şunu anlatmaya çalışıyorum,bu arkadasla otursanız sohbet etseniz kesinlikle onda anormallik göremezsiniz.peki neden oyle dedi.cinler algı sistemiyle beynin görüntü merkezinde ve istedikleri sekle girerek ona canlı bir sekildevayni sistemi yaşatırlar.bu onlar için çok kolaydır.peki siz şimdi bire bir canlı bir şekilde böyle bir olayı yaşıyan birini nasil ikna edebilirsiniz bu mümkünmüdür.iste sistemin en küçük parçasını kısa anlatımla size anlattım.