Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
selinx

Okunmuş Su Hakkında

Question

Selamlar sizlere bir sorum olucaktı. Üzerimde büyü olduğunu öğrendim hoca bana koruma vefki ve üzerinde dualar bulunan bir kağıt verdi bu kağıdı suya koymamı bir gün bekletip içmemi söyledi az önce sudan içtim ama içmemle geri çıkarmam bir oldu sizce neden böyle birşey olmuş olabilir

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

25yıl önce Bulgaristan'dan gelmiş 85yaşlarında bayan hoca tavsiye etmişlerdi bu dediğini bizde yaptık ama kusmadık. Sen iğrenerek veya aklında acaba ne kadar doğru veya yanlış diye bir düşünceye kapıldıysan. 

• 0

Hayır iğrenerek içmedim besmele çektim Allah ım şifa olsun inşallah diyerek içtim. Size faydası olmuşmuydu?

• 0

Geçmiş zaman ama hatırladığım kadar yazayım. Biz kalabalıktık eşim iki çocuğum bakıcı, bakıcının gelini altı kişi idik. Bizim bakıcı Teyze dediğimiz kişi götürdü bizi yıldızname baktırdı, ben inanmam böyle şeylere ama teyzemiz seviyoruz onu kırmak istemedik onun için geldik dedik. Bizden para almadı ben olmaz öyle şey nefes parası diye biraz verdim. Ben o aralarda perşembe geceleri dört yasin ve mübîn li dualarını okuyordum. Kızım senin yolun açık yıldızın parlak korkma sen bu doğruluk olduğu sürece hiç birşey olmaz demişti. Çocukların çok yükselecek iyi yerlere gelecek ve çok sevineceksin vs. Dedi. Çok şükür dediğinden daha güzel hayatım oldu. Arada kırgınlık üzüntüler olduysada geçti gitti. Eşimle ikimiz kalakaldım. Bir çokluk bir yokluk. Sağlıkları yerinde olsun yeter. Rabbim yardımcıları olsun. 

• Like 1

• 0

Eğer tavsiye istersen de böyle şeylere inanma yada Allah a sığın. Hocanın dediklerini yap faydasını görürsün zararı olmaz sen namazını kıl Yaradana sığın. Çok güzel kapılar açıyor Yaradan. Birde bol bol yasin süresini oku eğer vaktin varsa beş vakit namazı tesbih sonrası  fatiha nas felak İhlas ayetel kürsi ve Yasin oku. Her namaz sonrası okunan süreler farklıdır ama bence sadece yasin oku sonrası bilgilendikçe başka sürelerde okursun. 

Edited by hacersş
  • Like 1

• 0

Bol bol dua okuyorum sürekli yardımınız için  teşekkür ederim Allah cümlemizi korusun kötülüklerden

• Like 1

• 0

Eskiden aktarlarda bir kalem satılırdı reyhan veya rezzan kalemi bir dua suya konup icilecekse o kalemle yazılırdı çünkü baharat gibi yenebilir birşeydi. Seninki normal kalemle yazdıysa ondan kusmussundur. 

• Like 1

• 0
Guest Amethyst

O suyu hastaneye filan götürüp test yaptırsan iymiş. Kağıda kimyasal toz filan sepmiş olabilir. Haliyle bir gün durunca; o kimyasal, suya karışıp çorba olmuştur.Sende içince.... 

Yani yıl olmuş 2018 uğraştığımız şeye bak. Nasıl güvenipte içiyorsun!.. Ortalık sapık dolu. Az akıllı ol!..Sanki doktordan ilaç almış içiyor.Neyse...