Jump to content
Sign in to follow this  
berresu

En Çok Neye Karşısın

Recommended Posts

Ilk ben yazıyorum.

En çok sosyal medyadan davete karşıyım düğün sünnet kutlama hep sosyal medyadan yapılıyor. Eskiden davetiyeler dağılırdı büyükler düğünden önce gelini damadı tanırdı iki sohbet edilirdi.

Cangirl75, 1 saat önce yazdı:

cocuklara yapilan hertürlü zulümlere karsiyim cezasi cok agir olmali

Evet çocuklara şiddete bende karsiyim

• Like 1

çocuklara ve hayvanlara yapılan şiddet hoş her türlü şiddete karşıyım

• Like 1

Samimiyetsiz insanlara,agzindan cikan sözun arkasinda durmayan yalancilara,kendini bir halt sanan insanlara,Allahti dindi ayetti diye her konusmada dinin arkasina siginip kendi pis cikarlari icin ona buna sarkanlara......liste uzar gider?

Hiç... 

Her şeye karşı olsan ne yapacaksın kendini üzdüğünle, sinirlendiğinde kalıyorsun. Olanlar oluyor. 

Tencere tava millet bir hava ?

Saldım çayıra mevlam kayıra ?

• Haha 1

Yolculuk esnasında mola verdik. Ben gölge diye çayırlara doğru yürüdüm az oturayım dedim dört yaşlarında bir çocuk gelmiş yanıma çantama bakıyor haydi annenin yanına git dedim senin terliklerini giyeceğim dedi olmaz dedim bağırıyor hadi annenin yanına git bakalım bak kaybolacaksın dedim. 

Orda oturanlar bu çocuk bizede yanaştı bizde annenin yanına git dedik, dediler. Sahipsiz mi bu çocuk dedim. 

Yani bu sorumsuz insanlara bencil insanlara karşıyım. Hanımefendi keyfinde birşey olmaz korkmayın siz diyor. Tövbe tövbe, kaybolunca da ah yavrum diye kıyamet koparıyorlar. Genede Allah korusun. 

• Like 2

En sinir olduğum kelime bütün Türkiye biliyor, bizi izliyor vs. Arkadaş  şu bütün Türkiye içinden beni düşün ben sizi izlemiyorum ve tanımıyorum. Haberlerde kuş haberi çıkmış kuş yetiştirici bütün Türkiye beni tanıyor hadi ordan şimdi çıktın TV ben gördüm seni nerden tanıyormuşuz. Eşime sordum bende tanımıyorum dedi. Ne meraklılar kendilerini övmeye  tövbe tövbe.... 

• Like 1