Jump to content
Fatma

Büyü Nasıl Bozulur?

Recommended Posts

İyi aksamlar ben yeni bir üyeyim. Kime soracagımı pekte bilemediğim bir sorum olacak size. Arkadaslar büyü veya vefk yaptıran kişi öldüğünde bu yapılanlar kendiliğinden etkisiz hale gelirmi. Gercekten cok önemli benim için simdiden sağolun 

buyu yapan ölse dahi büyüye hizmet eden ruhani varlıklar görevini tamamlamadan isin içinden çekilmez.tabiki buyu Allahın c.c. takdiridir.musibettir.buyu yapan da yy aptiranda seytan ve şeytani insan ve cinlere sığınan da onlarin hizmetinden meded umanda kafirdir.

Fatma, 16.08.2018 - 00:11 yazdı:

İyi aksamlar ben yeni bir üyeyim. Kime soracagımı pekte bilemediğim bir sorum olacak size. Arkadaslar büyü veya vefk yaptıran kişi öldüğünde bu yapılanlar kendiliğinden etkisiz hale gelirmi. Gercekten cok önemli benim için simdiden sağolun 

• Thanks 1

serbest, 9 saat önce yazdı:

buyu yapan ölse dahi büyüye hizmet eden ruhani varlıklar görevini tamamlamadan isin içinden çekilmez.tabiki buyu Allahın c.c. takdiridir.musibettir.buyu yapan da yy aptiranda seytan ve şeytani insan ve cinlere sığınan da onlarin hizmetinden meded umanda kafirdir.

Sen bu konuda bilgili sin benimde inanmadığım ama bazı gerçekler sonucunda merak ettiklerim var sorsam yardımcı olurmusun. 

Alıntı

Sen bu konuda bilgili sin benimde inanmadığım ama bazı gerçekler sonucunda merak ettiklerim var sorsam yardımcı olurmusun. 

haydi sor sor ???????????? cevaplar belki görünce

• Haha 1

Posted (edited)
zebercet, 51 dakika önce yazdı:

haydi sor sor ???????????? cevaplar belki görünce

Bir olay sonucu annemle babamda dahil ölenler çok olunca ve kız kardeşim İstanbulda bilinen bir hocaya sormuş bu büyüyü yapan kişi ölmüş o yüzden bizlere tesiri yokmuş. Miş muş vs. 

Dedemin soyu sopu kurusun diye yapılmış. 

Tabiki takdiri ilahi ve doğum, ölüm, evleneceğin kişi değişmez ayetle de sabit. 

Ne bileyim kafamda karışmıyor değil yani... 

Hani bir hastalık tesbit edildiğinde birkaç Dr, sorar emin olursun ya. O misal işte. 

Not : büyüyü yaptığı söylenen hortlak kadın. Hasta ve yatalak. Can veremiyor pislik. 

Edited by hacersş

Posted (edited)

Esasında büyüye inanmıyorum diyemiyorum çünki kitabımızda yazıyor. Ben koruma altında olduğum veya inancımdan dolayı veya ibadetlerim dolayısıyla beni etkilemiyormuş. Hoca söylemiş. 

Peki Annemle Babam da büyüye  inanmaz onlar etkilenmiş mi? Bence hepsi takdiri ilahi demek lazım. 

Edited by hacersş

ZEBERCET ömürsün vallahi,

Hep duyuyoruz görüyoruz içimizde şüphe giriyor. Neyse cuma vakti dualarım yaptım çok şükür...

5 vakit namazın  arkasında 40 defa hüvel evvelü vel ahiri vel batıni ve hüve bi külli seyin alim bunu okuyorum. 

Allahım Ümmeti Muhammed’i korusun. 

Hayırlı cumalar 

• Like 1

hacersş, 01.03.2019 - 12:41 yazdı:

Bir olay sonucu annemle babamda dahil ölenler çok olunca ve kız kardeşim İstanbulda bilinen bir hocaya sormuş bu büyüyü yapan kişi ölmüş o yüzden bizlere tesiri yokmuş. Miş muş vs. 

Dedemin soyu sopu kurusun diye yapılmış. 

Tabiki takdiri ilahi ve doğum, ölüm, evleneceğin kişi değişmez ayetle de sabit. 

Ne bileyim kafamda karışmıyor değil yani... 

Hani bir hastalık tesbit edildiğinde birkaç Dr, sorar emin olursun ya. O misal işte. 

Not : büyüyü yaptığı söylenen hortlak kadın. Hasta ve yatalak. Can veremiyor pislik. 

Evvela şöyle başlamak lazim  takdir vesilrler ve hikmetler vardır.buyude Allah'ın takdiridir.o istemeden yaprak kipirdamaz.maazallah gerçekten yapıldıysa takdirde varsa kadere ve kazaya iman vesselam.kaza ve kader mevzuu derin bir mesele karanlık bir yoldur.

Bir notta benden ,

Büyüyü yapan öldu diyorsunuz ama yaptiran mi yapan mi şuan hem hasta hem yatalak diyorsunuz Allah şifa versin cümlemizi affetsin.amin

• Thanks 1

Günah almak istemem sadece duyduyum, Büyüyü yaptıran dedemin 3. Karısı, Babamlardan küçük şu an hasta yatıyormuş kızı ve torunları bakıyor ve söylüyorlarmış. 

Büyüyü yaptırdığı söylenen hoca ölmüş o yüzden yaptığı büyüler tutmamış yoksa daha çok can yanacakmış. 

Kızı ve torunları söylemişler yani benim üvey halam ve kuzenlerim söylemişler helallik istemişler. Bizimkiler bizden gittiler. Helallik olayına gelincede biz tüm haklarımızı Allah a havale ettik. Bizlik birşey yok dedik. Allah bilir. 

Posted (edited)
hacersş, 09.03.2019 - 02:15 yazdı:

Günah almak istemem sadece duyduyum, Büyüyü yaptıran dedemin 3. Karısı, Babamlardan küçük şu an hasta yatıyormuş kızı ve torunları bakıyor ve söylüyorlarmış. 

Büyüyü yaptırdığı söylenen hoca ölmüş o yüzden yaptığı büyüler tutmamış yoksa daha çok can yanacakmış. 

Kızı ve torunları söylemişler yani benim üvey halam ve kuzenlerim söylemişler helallik istemişler. Bizimkiler bizden gittiler. Helallik olayına gelincede biz tüm haklarımızı Allah a havale ettik. Bizlik birşey yok dedik. Allah bilir.

Ya Allah Amenna ve saddakna 

Edited by serbest
  • Thanks 1