Jump to content
beliza

Kilo Verme ve Kontrolü

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar

Yaklaşık bir aydır kilo vermeye çalışyorum ,spora başladım yediğime içtiğime ve saatlere dikkat ederek 2 kilo verebildim 3 haftada...

Özellikle spora akşam gittimse sadece bi çorba bazen içtim bazen içmedim ...sabah kahvaltısında ise normal kahvaltımı yaptım...

2 kilo verdikten sonra bir hafta kadar hic kilo veremedim sabit kilomda devam ettim,dedim böyle olmayacak ...hiç diyet yapmamış birisi olarak diyet yapmaya karar verdim

Kabak detoxu diye bir diyet duymuştum arkadaşlardan;netten biraz araştırdım 3 gün uygulanıyor ve 3 kilo gidiyor yazmışlar.3 gün 3 kilo çok benim için ben 1 kilo vermeyi mantıklı buldum ve 1,2 gr verdim.benim uyguladığım kabak detoxu şöyle:

1.gün

kahvaltı:2 yumurta,30 gr lor peynirle yapılmış omlet ,yiyebildiğiniz kadar maydonoz ,domates

ara öğün:1 havuç 1 elma

öğle : kabak detoxu

ara öğün :nar ,havuç yada elma

akşam: kabak detoxu

2 gün

kahvaltı: 2 adet yağsız suya kırılmış yumurta,30 gr lor peynirli ,domatesli maydonozlu salata

ara öğün: 2 porsiyon meyve

öğle :kabak detoxu

ara öğün :2 porsiyon meyve

akşam: kabak detoxu

3 .gün

kahvaltı ara öğünler ve öğle yemeği 1.günle aynı

sadece akşam farklı çünkü akşam yemeği yiyemedim.(canım pek birşey yemek istemedi)

kabak detoxu hazırlanışı:

2 adet kabak rendelenir,tavada az yağ ile sotelenir (5-10 dk)

2 yemek kaşığı yoğurt

2 bütün ceviz içi

yenebildiği kadar dereotu

ben kendimi pek zorlamadım ve biraz değiştirdim ama bu bile biraz zor geldi,hergün kabak yemek biraz farklı oluyor...sonuçta yağdan verdim şimdi o kiloyu korumaya çalışıyorum amacım 4 kilo daha vermek,bunu 2 ay gibi bir sürede yapmak istıyorum 

benim gibi kilo verirken kilosu takılanlar olursa diye yazdım

şimdi cevizli su içmeyi planlıyorum inşallah o da iyi gelir

tarihinde beliza tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap