Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Valerie

Rüya yorumlamayı bilenler?

Recommended Posts

Guest Valerie

Merhaba yorumlarsanız çok mutlu olurum. Rüyamda hoşlandığım kişiyi sokakta görüyorum el sıkışmak içim elimi uzatıyorum o ise elimi tutuyor ben biraz şaşırıyorum bir süre sonra elimi çekmek için hafifçe geri alıyorum ama o bırakmak istemiyor tutmaya devam ediyor.. —————

ikinci rüyamdaysa kucağımda uyuyor fakat ben kucağımda uyuduğunun görülmesini istemiyorum bu yüzden daha kapalı bi yere gidiyorum kucağımda uyumaya devam ediyor

Rüyamı tabirletmek istiyorum hiç bi fikrim yok, büyük bir gemideymişim yolcular ile birlikte gemi koyu mavi denizde hızlı bi şekilde gidiyor diğer gemileri de varmış hatta adamlar da denizde yüzüyorlarmış .. bu kadar ne olabilir ki ??

Cangirl75, 25.03.2019 - 21:49 yazdı:

rüyamda soyulmus avuc kadar findik görüyorum bu kadar ne anlama geliyor ? Yemedim bu arada

Fındık mevsimi herhalde fiyatları falan açıklanıyor. Bende gördüm.

Rüyami tabirini istiyorum bir rica

tabak dolusu yesil orta aci az kizartilmis biberleri yiyiyorum (gercekte pek sevmem)

Cangirl75, 01.04.2020 - 13:16 yazdı:

Rüyami tabirini istiyorum bir rica

tabak dolusu yesil orta aci az kizartilmis biberleri yiyiyorum (gercekte pek sevmem)

Kuzum bir karar verilecek bir durum varmış senin için pek istemediğin bir durummus bu durum.ama senin için hayırlı olan buymuş.istemesen de boyun egeceksin.

• Like 1

Posted (edited)

rüyamda oyuncak bebek gördüm oynuyormusum elimdeymis yani

rüyamda bugün CB RTE gördüm duvarda merdivan varmis yanasip tutanarak adimlarla yukari cikiyormus arkasindan da hnm Emine de yukari tutanarak cikiyormus 

Edited by Cangirl75

Rüyada oyuncak bebek görmek hayatı çok ciddiye almadan, hayatla dalga geçerek yaşamak anlamına gelir. Rüyasında oyuncak bebek gören kişi, mümkün olduğunca hayatın kendini üzmesine, kırmasına ya da bir yaprak misali oradan oraya savurmasına müsaade etmez. Üzüntüsünü de yaşar ama her şeyi göğüslemeye ve metin olmaya hazırdır.

Rüya sahibi acıdan ölmediği sürece, ona karşı dayanma gücü elde ettiği felsefesine inanlardandır. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada oyuncak bebek gören kişi gayri ciddi, hiçbir şeyi önemsemeyen, gerek aşk hayatındaki gerek sosyal hayatındaki ilişkilerine değer vermeyen kimseye işaret eder. Rüyada oyuncak bebek görmek ayrıca kişinin çok mutlu olacağı, tüm sevenleriyle vakit geçireceği bir yerde olacağı anlamına gelir.

İkinci rüyanda istediğin işin olumlu sonuçlanacak inş. 

• Like 1

Gerçekte mahkemem var.rüyamda bu mahkemeyi kazandığımı görüyorum.karşı taraftaki kişilerin üzgün pişman olduğunu da görüyorum.yorumlarsanız sevinirim.şimdiden yorumlayanlardan Allah razı olsun.

Rüyamda arkadasimla beraber üzeri karli iri cilek yiyormusum ... 

Cilegi anladim da üzerinde kar baglantisini anlayamadim. Bu arada o arkadasimla iletisimim yok kopuk yani