Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Emotional

Fikirlerinize Muhtacım... Lütfen Akıl Verın Bana

Question

Sevgili estanbul ailesi. Yaklaşık 7-8 senedir forumları takip ederim. En zor zamanlarımda hep sizler bana destek oldunuz. Tavsıyelerle ayakta durdum, dualarınızla güçlendim. Sonrasında eskı kullanıcı adı ve şifremi kaybettiğimden şimdi yenıden aranızdayım ve desteğe gerçekten çok ihtiyacım var. Konuya gelecek olursak. 

2.5 yıllık bir ilişkim var. Birlikte oldugum adam bana evlenme teklifi etmiş biri. Bana deli gibi aşık olan, beni görmeden duramayan biriydi. Gözüme çöp kaçsa endişelenirdi. Gelecegını hep benımle planlardı. Oysa şu an her an kavga cıkaran, surekli bana bagırıp kufur eden, benı asagılayan, benı tartaklayan bır adam halıne geldi. Durduk yere benı suclayıp bana öyle şeyler söylüyorki ağlamaktan hastanelik oluyorum. Ve diyorumki Allahtandamı korkmuyosun bana neden bunu yapıyosun dedığimde yooo korkuyorum ama sana bısı yapmıyorum dıyor. Ve ben zamanında onun dediklerine cok kapıldıgım ıcın kölesi olmuş durumdayım. Bagırsada sövsede benı sureklı terkedıp gitsede bi sekılde tekrar barısıyoruz. Benden ayrılıp hayatına bskasını almaya kalktı ama yıne bana döndü. Ve ben hem aşktan hemde bu yasadıklarımdan artık delirecek sevıyeye geldim.psıkolog psikiystrıste gittim, kullandıgım ılacın dozu artırıldı ama yok kopamıyorum. Onu gormedıgımde 4 gun yemek bıle yıyemedıgım oluyor. Bılıyorum sımdı bana cok kızanlarınız olacak ama  olmuyor, vazgecemıyorum ve onsuzlugun acısına katlanamıyorum. 

Nasıl aynı sekılde eskı gunlerımıze dönmeyi sağlayabılirim.hangı duayı hangı esmayı okumalıyım. Agzımı actıhım anda sınırlenıp bana kufurler eden ve sırf onu sınırlendırdım diye benı hayatından s...r eden adamla, ertesı gun senı cok sevıyorum dıyen bı adam var karsımda. Ve sevgım o kadar gercekkı, duzelsın istiyorum, hala ona kıyamıyorum, beddua etmek istemıyorum ama ben onu kesınlıkle hayatımda istiyorum. Bana gercejten özel bir dua uygulama esma zıkrı soylersenız deneyeyım ne olur. Cunku normalde bız ınanılmaz uyumlu ve mutlu bir çifttik. Bu arada onu elde etmeye çalışan baskalarıda var. İlişkisi oldugunu bildikleri halde belkı onlarda zıkır cekııyo onun ıcın. Söyleyin ben ne yapıyım. Lutden unut ayrıl demeyın cıddı cıddı tavsıyeye ıhtıyacım. 

5 answers to this question

Recommended Posts

• 1
Emotional, 12 saat önce yazdı:

16641 ya latif okumustum. Tekrar edeyimmi sizce? 

Esma enerjilerini ustunuzde istiyorsaniz devamli okumaniz gerekiyor 

• 0

Ya latif okuyun Allh rizasi icin niyetlenip okuyun sadece 

• Like 1
  • Thanks 1

• 0

Niyetlenip günlük 1000 ya vedud okuyabilirsiniz. Ayetel kürsi  ya vedüd ya cami cekebilirsiniz ayrıca.

Ama bana göre hayatınıza yeni bir sayfa açın buna benzer bir ilişki sonrası evlendim ve 9 sene sonra ayrıldık. Çok şükür herşey geçiyor kendinizin kıymetini bilin. Bu şekilde bağımlı bir ilişki insana sadece zarar veriyor yaşadım biliyorum. Bir ilişkide gurur güven ve saygı olmassa sevginin hiçbir önemi yok bence. herşey gönlünce olsun...

• Thanks 1

• 0
Ivy, 16.01.2019 - 11:40 yazdı:

Ya latif okuyun Allh rizasi icin niyetlenip okuyun sadece 

16641 ya latif okumustum. Tekrar edeyimmi sizce? 

• 0
theruh, 6 saat önce yazdı:

Niyetlenip günlük 1000 ya vedud okuyabilirsiniz. Ayetel kürsi  ya vedüd ya cami cekebilirsiniz ayrıca.

Ama bana göre hayatınıza yeni bir sayfa açın buna benzer bir ilişki sonrası evlendim ve 9 sene sonra ayrıldık. Çok şükür herşey geçiyor kendinizin kıymetini bilin. Bu şekilde bağımlı bir ilişki insana sadece zarar veriyor yaşadım biliyorum. Bir ilişkide gurur güven ve saygı olmassa sevginin hiçbir önemi yok bence. herşey gönlünce olsun...

Ya cami ya vedud esmalarını duymuştum. Daha önce denedım ama bırakınca yine işker kötuye gidiyor. Dedıklerınız cok doğru evet haklısınız ama inanın vazgecemıyorum?