Jump to content
  • 0
Nida

Yardım İstiyorum Nolur

Question

Sürekli bana ve eşime okuyup üfleyen bir bayan var.Bunun okumalarını nasıl bertaraf edebilirim.

• Sad 1

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Yazını okuduğumdan beri çok düşündüm nasıl yardımcı olabilirim diye, Malesef ne kadar kabul etmesek te hayatımızda kötü veya art niyetli insanlar var. O zaman Besmele ile Allaha sığınacağız. Bol Bol Fetih süresi okuyacağız. Özellikle benim okuyup mufavvak olduğum ayeti yazacağım sana.  birde İbni Arabinin esması var bulayım yazayım sana,

Edited by hacersş

• 0

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM 

Feth Suresi 29. ayet arap alfabesindeki tüm harflerin toplandığı tek ayet.

مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاء عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاء بَيْنَهُمْ تَرَاهُمْ رُكَّعاً سُجَّداً يَبْتَغُونَ فَضْلاً مِّنَ اللَّهِ وَرِضْوَاناً سِيمَاهُمْ فِي وُجُوهِهِم مِّنْ أَثَرِ السُّجُودِ ذَلِكَ مَثَلُهُمْ فِي التَّوْرَاةِ وَمَثَلُهُمْ فِي الْإِنجِيلِ كَزَرْعٍ أَخْرَجَ شَطْأَهُ فَآزَرَهُ فَاسْتَغْلَظَ فَاسْتَوَى عَلَى سُوقِهِ يُعْجِبُ الزُّرَّاعَ لِيَغِيظَ بِهِمُ الْكُفَّارَ وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ مِنْهُم مَّغْفِرَةً وَأَجْراً عَظِيماً

Muhammedür rasulüllah vellezıne meahu eşiddaü alel küffari ruhamaü beynehüm terahüm rukkean süccedey yebteğune fadlem minellahi ve rıdvana sımahüm fı vücuhihim min eseris sücud zalike meselühüm fit tevrati ve meselühüm fil incıl ke zer'ın ahrace şat'ehu fe azerahu festağleza festeva ala sukıhı yu'cibüz zürraa li yeğıyza bihimül küffar veadellahüllezıne amenu ve amilus salihati minhüm mağfiratev ve ecran azıyma

Muhammed, Allah'ın resülüdür. onunla beraber olanlar, inkârcılara karşı çetin, birbirlerine karşı da merhametlidirler. onların, rükû ve secde halinde, allah'tan lütuf ve hoşnutluk istediklerini görürsün. onların secde eseri olan alametleri yüzlerindedir. İşte bu, onların tevrat'ta ve incil'de anlatılan durumlarıdır: onlar filizini çıkarmış, onu kuvvetlendirmiş, kalınlaşmış, gövdesi üzerine dikilmiş, ziraatçıların hoşuna giden bir ekin gibidirler. allah kendileri sebebiyle inkarcıları öfkelendirmek için onları böyle sağlam ve dirençli kılar. allah, içlerinden salih amel işleyenlere bir bağışlama ve büyük bir mükafat vaad etmiştir.

Fetih suresi  kuranın özetidir. ve bu sureyi okumayı devam edenler her zaman her türlü kötülüğe, musibete galip gelir.

• Like 1

• 0

Açıklaması ile yazıyorum eğer okumak istersen okuyabilirsin . 40 isim var ben bu 40 ismide okuyorum.

Birinci isim:

Sübhâneke lâ ilâhe illâ ente yâ rabbe külli şeyin ve vârisehü ve râzikahü ve râhimeh.

Kim! Kralların, sultanların ve üst düzey idarecilerin huzuruna girmek isterse, bu mübarek ismi on yedi defa okur ve o kimsenin yüzüne üfler. Hangisinin yanına girerse ona karsı şefkatli olur. Bunun şartı bu ismi okurken kalbinde ondan başkası

olmamalıdır. Kim bu mübarek ismi okumağa devam ederse, kalbinin üzerindeki gaflet perdesi açılır. Allah c.c. onu hidayet nuru ile hidayet eder. Sonunda insanların kalplerindekini okur. Kalbindeki şirk yok olur. Dünyadan muvahhid (Allah’ın birliğine

inanan bir kişi) olarak çıkar. Eğer onun, bir başkasına ihtiyacı olur da, o da o ihtiyacını görmüyorsa, bu en büyük ismi (ism-i azamı) Pazar günü 24 defa okur. Muradı ne ise şüphesiz hasıl olur. Onu bir başkasına vermek isterse, o kimse yıkanır, yeni elbise giyer ve bu mübarek ismi 120 defa yiyecek bir şeyin üzerine okur. Bunu o sahsa yedirir. Bunu yedikten sonra ondan bir saat ayrılamaz. Ona hiç bir şekilde muhalefet edemez. Ona karsı sabrı ve kararı kalmaz. Bunu doğru bir itikat ile okumalıdır. Mücerreptir. Sevdiği ve razı olduğu şeye karşı muvaffak kılan Allah’tır.

• 0

İlgilendiğiniz için çok sağolun  Allah razı olsun fetih süresinin 29.ayetinin  özel bir sayısı varmı 

• Like 1

• 0
Nida, 2 saat önce yazdı:

İlgilendiğiniz için çok sağolun  Allah razı olsun fetih süresinin 29.ayetinin  özel bir sayısı varmı 

Sayısı varmı bilmiyorum benim vaktim bol olduğu için 5 vakit namazın arkasından bir fetih okurum. Vakti az olanlar sadece bu ayeti okurlardı öyle bir bilgi aklımda var, bu konuyu da bu siteden bilgisayarıma kaydetmiştim. Araştır istersen. Genelde dualar tek sayı üstüne okunuyor 1_3_5_7 gibi vs.. 

Tövbe ve salavat da bol bol çek. İki salavat arası dualar kabul olunur inş. 

Ezanlar okunduğu zamanda içinden nasıl gelirse dua et ve ezanların yüzü suyu hürmetine Rabbim kabul buyur de. Devamlı şükret. Rabbim fırsat vermesin kendine dönsün iyi isede kötü isede tüm dilekleri diye dua da edebilirsin. 

Edited by hacersş

• 0

Surekli la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim okuyun

• Like 1