Jump to content
Sign in to follow this  
hacersş

Özgürlük Duası

Recommended Posts

ÖZGÜRLÜK DUASI

Lütfen şimdi gözlerinizi kapatın ve yüreğinizi açın. Yüreğinizden gelen tüm sevgiyi hissedin. Sözlerime  zihninizle ve yüreğinizle katılmanızı istiyorum. Sevginin güçlü  bağlantısını hissetmenizi istiyorum. Birlikte, yaratıcı ile bir olmayı  deneyimlemek için dua edeceğiz. Dikkatinizi akciğerlerinize odaklayın.  Sadece akciğerleriniz var. Ciğerlerinizin iyice genişlediğini hissedin.  İnsan bedeninin en büyük ihtiyacı olan havayı içinize çekin.   Derin bir nefes alın ve ciğerlerinizin havayla dolduğunu hissedin.  Havanın sevgi olduğunu hissedin. Hava ile ciğerlerinizin arasındaki  sevgi bağını hissedin.   Tutunduğunuz tüm dalları bırakarak, tüm bağımlılıklarınızdan arınarak, özünüze dönerek sadece sevgiyi hissetmenin hazzını duyun.   
ÖZGÜRLÜK DUASI

Yaratıcımız, Gerçek adının  Sevgi olduğunu biliyoruz. Seninle iletişim içinde olmak aynı vibrasyonu,  ayni titreşimi paylaşmak demek.  

Bugün, bize senin gibi olmamız için, yaşamı sevmemiz için, yaşam  olmak, sevgi olmak için yardım et. Bize senin gibi sevmemiz için yardım  et. Koşulsuz beklentisiz, görevsiz, yargısız. Kendimizi yargılamadan  sevmemiz ve Kabul etmemiz için bize yardım et. Başkalarını koşulsuz  sevmemiz için bize yardım et. Onları yargılamadan kabul etmemiz için  bize yardım et.

Başkalarını reddettiğimizde kendimizi reddediyoruz,  kendimizi reddettiğimizde Seni reddediyoruz. Yarattığın her şeyi  koşulsuz sevmemiz için bize yardımcı ol. Zihnimizi yargılardan  özgürleştir. Böylece saf huzur ve saf sevgiyle yaşayabilelim.

Bugün çok  özel bir gün. Bugün yüreklerimizi yeniden açıyoruz ve birbirimize “Seni  seviyorum” diyoruz korkmadan ve sevgiyi hissederek. Bugün kendimizi sana  sunuyoruz. Bize gel, sesimizi, gözlerimizi, ellerimizi ve Yüreklerimizi  kullan. Kullan ki sevgiyi herkesle paylaşabilelim. Sevgiyle değişime  hazırız.

Yaratıcımız. Bugün tıpkı senin gibi olmamız için bize  yardım et. 

Bugün bize verilen her şey için Şükranlarımızı sunuyoruz  özellikle kendimiz “özümüz” olabilme özgürlüğümüz için.  

Şükürler olsun. Amin Amin Amin 

Dört Anlaşma.... 

Edited by hacersş

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ben bu kitabı okudum bir defa daha okuyacağım. Sizede tavsiye ederim. 

Edited by hacersş

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...