Jump to content
astrolog

Ne Oldu Bu Siteye Yine?

Recommended Posts

Ben sizin gibi düşünmüyorum düşünerek eleştirdim çok eski bir üye olarak 

Ben burada sosyal medyayi kastetmedim sitemizi aktif sosyal olarak kullanmaktan bahsediyorum ve sitenin daha önceki özelliklerini kaybettiğini söylüyorum sizde beni eleştirmek madem istiyorsunuz yazdıklarımı bir dikkatli okusaydiniz keşke

Örnek yunus duasana kaç kişi katılırdi sayılara bir bakın ayetel kursu kaç zamanandan beri bır kişiyi okurken geçen zamana ve katılıma bir bakın

ki  yunus duası okunması bitti her perşembe okunurdu yeniden baslıyalımmı diye yazdığımda kimse yok sadece bir arkadaşımız ben varım dedi

Anliyacaginiz sitedeki eksiklikler ve sürekli bir çalışma var denmesi kurtarmıyor örneğin siyah istiyorum eskisi gibi yok çalışma var ne zamandan beri bir şeyler düzgün gitmiyor site

o yuzden insanlar heyecanlarıni kaybediyor 

Ben sitemi seviyorum ve eskisi gibi çok kişiyle ve birbirimize bağlı ve sohbetimizi bol olmasını istiyorum konularda buluşmak istiyorum

admin sitenin sahibi  söylediğim de orası başka kimseyi sorumlu tutmuyorum sizi hic

• Like 1

hacersş, 3 saat önce yazdı:

Sanırım bir açıklamayı hak ediyoruz. Bakım süreci ise bekleriz farklı birşey varsa bilgilendirilmek isteriz. Sevdiğimiz dostlar var bilgilerimiz var dualarımız var. Hoş ben baya bir duamı aldım, bilgisayarıma kopyaladım. 

Hayat bu ne oldum değil ne olacağım demektir. Bu site bana çook şey kattı. Hakikaten çok seviyorum bu siteyi. 

Hacerss işte eski üyeleri söylemek istedikleri kismende olsa ayna tuttun çok faydalandigimiz defterler bilgisayarlar dolu öğrendiklerimizle  sitemizden

Bakin sitemiz diyorum o kadar içindeyiz benimsedik yani

teşekkür ederim 

• Like 1

Posted (edited)

Bakın 44 dakika öncede başka bir arkadaşımız yunus duasına yazmış konumuz niye devam etmiyor diye???????  

Ne demek istediğimi sanıyorum açıklamıştır

Bu yakaridaki yazılar Kubilay bey

Bizim niyetimiz üzüm toplamak bağcıyı dövmek degil

Edited by astrolog

Posted (edited)

Kubilay ın yazdığında da birşey yok.  İnternet siteleri çoğaldı. Eskiden binlerce kişi girerdi, şimdi 40_50 kişi. Reyting kurbanımı oluyoruz. Bizim üzerimize düşen birşey varsa yapalım. 

Bu site işi de baya sabır gerektiren birşey. 

Burdan da yazıp haberleşiyoruz. Kadınlar günümüz kutlu olsun. 

Hayırlı cumalar 

Edited by hacersş

hacersş, 13 dakika önce yazdı:

Kubilay ın yazdığında da birşey yok.  İnternet siteleri çoğaldı. Eskiden binlerce kişi girerdi, şimdi 40_50 kişi. Reyting kurbanımı oluyoruz. Bizim üzerimize düşen birşey varsa yapalım. 

Bu site işi de baya sabır gerektiren birşey. 

Burdan da yazıp haberşeşiyoruz. Kadınlar günümüz kutlu olsun. 

Hayırlı cumalar 

Ablam senlik benlik bir şey değil bu. Tamamen tercih meselesi. Örneğin dua okumaları artık Instagram ve Facebook üzerinden daha fazla insan ile yapılabiliyor. Havayolunun yaygınlaşması ile otobüs yolculuğunun tercih edilmemesi gibi düşün. 

• Thanks 1

1 haftadır kendimize debelrniyoruzama kimse birşey demiyor  :(

• Like 1

Sitede koyu renk temanın görüntülenmemesi yapılan güncellemelerden kaynaklanıyor. Güncellemeler güvenlik yamaları da içerdiği için yeni versiyonlar çıktığında yapılması mecburi. Kullanılan temalar ise özel temalar olduğu için her güncellemeye uymuyor ve bu temaların uygun versiyonları çıkana kadar sorunlar yaşanabiliyor. Kullandığımız tema yeni versiyon için koyu renk güncellemesini henüz yayınlamadığı için aktif değil.

Estanbul'u şu anda ayda ortalama 450bin kişi, 1,5 milyon sayfa görüntülemesi ile ziyaret ediyor. Fakat katılım sınırlı, bunun muhtemel sebebi ise insanların daha magazinsel şeylere yorum yazmayı tercih etmesi. Bilgi ile ilgili olunca veya soracak bir şeyleri yoksa sadece okuyucu olarak kalıyorlar. Daha aktif olunan günlerde magazinsel veya siyasi başlıklar içeride insanlar hararetli tartışmalara giriyor ve insanlar daha aktif yorum yapıyordu. 

• Like 1
  • Thanks 1

Ben bu siteyi çok seviyorum, değişik illerden, hatta ülkelerden insanlar, bir araya gelip yazışabiliyor. Kültürler, bilgiler, Dua, büyü vs,.. Şahsen kendi adıma söyleyeyim bazı olaylarda kültürel, olarak da  bilgilendim,  Fikir ve düşünceler de  öğrendim. 

Mesala : ABD ayşeyi burdan tanıdım, 

O zaman chatbox güncellemesini bekliyeceğiz, 

Ben günlük 30_40 kişi gördüğümden öyle yazmıştım. İstatistik leri Görünce de sevindim. Bereket inş. 

Bizede kızma Mescalin alışık olmadığımız bir durumdada açıklama istemek doğal hakkımız. Chatbox yazı yazamıyoruz, arkadaşların konularına bakalım diyoruz gözükmüyor, vs,... Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. 

Estanbul ailesinden bir üye :)

Eskiden  forumda sitede bulunan kişileri görüyorduk sayfanın sonunda  şimdi niye göremiyoruz kimin bulunduğunu aktif oldugunu 

Solda anasayfa yazan yerden Çevrimiçi kullanıcılara tıklarsan kimlerin olduğunu yine görebilirsin... :)