Jump to content
Sign in to follow this  
neseshinn

Anlam veremediğim istiharem

Recommended Posts

Posted (edited)

Bir arkadaş için sevdiği hayırlısıyla dönecek mi dönmeyecek mi diye istihareye yattım ve rüyamda o erkek hakkında daha önce ilişkiye girdiğini öğreniyorum şaşırıyorum arkadaşım bana hiç öyle bir şey olmadı yaşamamıştı demişti bu nasıl iş diyorum bu ne anlama geliyor sizce arkadaşlar ben bir yorum yapamadım. 

Edited by neseshinn
Yanlış olduğu için

istihareler pek dogru cikmayabiliyor veya o gördügün durum farkli anlami olabilir illa ayni olacak degildir.. ben her namaz arkasindan sonra diye niyet ediyorum sonuc daha müsbet oluyor.. en azindan bende bu sekilde daha tesirli oluyor

Nasıl her namaz arkasından diye biraz anlatır mısınız size zahmet olmazsa bende öyle deneyim 

Posted (edited)

örnegin hayirli mi degil mi diye bilmek istedigimde cevabi da karisik oluyor veya tam netice alamiyorum dolayisiyla ikilemde kalip bosa vakit kaybi oluyor ben her farz namazin arkasinda bir konu hakkinda misal su is bana hayirli mi diye sorMUyorum sadece ,ya rabbim su is bana hakkimda hayirli DEGILSE nasip etme` diyorum cünkü o is hayirli degilse zaten OLMUYOR ama olacagi varsa da BIR SEKILDE OLUVERIYOR. Sürekli hayirli degilse diyorum ve cevabi cok cabuk almis oluyorum hayirli dedigim de cok beklemekte kaliyorum ve bosa ümitleniyorum. Cevabim da üc günü gecmiyor veya birinci günde dahi icimde olmayacak hissi oluyor..

Edited by Cangirl75