Jump to content
Sign in to follow this  
Cangirl75

Esiniz, Ebeveyiniz Veya Kayınpeder / -valide Ile Anlaşamiyorsanız

Recommended Posts

Arkadaşlar,

ben birkaç gün annemlere gitmiştim yaninda da kaldim gitmişken tabi bir soguk sert rüzgar esiyordu sanki oysa dua okuyarak gitmeme ragmen nedeni bilinmez tuhaf olaylar ile karsilastim daha sonra kardeslerim de geldiler ve sebepsiz yere eften püften kimse kimse ile anlasamadik oysa telde konustugumuzun tam tersini yasadik gece boyu tartismalara neden oldu... Ben bir taraftan gizlice dua okusamda nafile dikkatimi gecen birsey oldu kardeslerim de bildiklerini okuyorlardi ? demek tek rahatsiz olan ben degilmisim.. Neyse bir gece biraz eve gec geldim direk yatarim dedim gece geldigimde eve tartismalar annem tarafindan iyice abartildi sabaha kadar sövdü sonra ertesi gün boyunca ögleye kadar uyudum.. icim hic rahat etmedi o evden kacmak istesemde gidemedim birsey beni o eve bagliyordu iyice yipranmistim ikinci disari cikmamda annem mutfaktan ,bana bak gec gelme eve kapida yatarsin eve almam ona göre ` dese de ben kendimi disariya atar atmaz  nefes alabildim..

O gün boyunca aman rabbim bana mi denk geldi bilemiyorum ama dilencilerle karsilastim yemin ederim tam rakamini sayamadim ama olmustur on iki felan emin degilim bastan bastan savma yaptim kurtulurum digerek sonra annemin lafini hatirladim dedim simdi bende bu gece eve belki alinmam basimin gözümün sadakasi diyerek verdim disarda lokantada yemek yiyecegim parayi önümü yandan gelen dilencilere azar azar verdim sonra da bir sandvic alabildim yine yerken dilenci tekrar baskalari dilendiler oysa farkli farkli caddelerden gectigim halde !! O gece paralari tek sandvic alip diger tüm bozuk paralari acik ifade ile dilencilere vermis oldum..

Neyse gece oldu eve gitmem gerek biraz düsündüm gideyim mi gitmeyeyim mi diye sonra aman atarsa atsin beni disariya diye düsündüm bende dedigi gibi kapida yatarim dedim.. Eve gitmekten bir taraftan üsenirken gideyim dedim eve girdim inanin arkadaslar annem beni görünce pek sevindi kardeslerim ile cok iyi anlastik annem kesinlikle kizgin kirginlik OLMADI ...

Demek arkadaslar SADAKA verin !!!

• Like 2