Jump to content
Sign in to follow this  
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

Guest xxx02

Alah razı olsun darısı sitedeki bu durumda bulanan herkesin başına dualarım sizlerle Rabbim herkese bu mutluluğu nasip etsin inş

--------------------

daha neler neler yaptım sende yap daha sonra diğer yaptıklarımıda yazarım

Guest

allahıııııııııımmmm yarabbim banada nasip et kurban olduğum yaradan bu sevenleri bir daha ayırma bizim gibi ayrı olan aşktan ölen sevenleride bir an evvel hayırlısıyla kavuştur yarabbim :(:'(

Guest xxx02

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inş rabbim en kısa süre içinde senide kavuşturur ve çokkkkkkkkkkkkkk mutlu olursun:)

Guest

amin amiiiiiiiiiiiin inşallah yüreğine ağzına sağlık allah razı olsun yarabbim kabul eyle bu dualarımızı benide sevdiğime kavuştur yarabbim ya resulallah kurban olduğum yaradan ben bu aşktan ölmeden sevdiğime kavuştur beni yarabbim kötülüklerden sıyrılmamıza yardım et bu aşkı masumiyete kavuştur :'(:(

Guest kayıp
arkadaşlar çok mutluyum 3 ay önce ayrıldığım sevdiğim bana geri döndü.barıştık.

bu sitede bulunan ve kavuşmayı barışmayı bekleyen herkesin darısı başına.Allah hepinizden razı olsun sitedeki birçok duayı ve terkibi yaptım hiç umudumu kesmedim.Dönmesi imkansızdı ama oldu.Lütfen ne olursa olsun vazgeçmeyin ve ısrarla Allah'tan isteyin.

ah canım nasıl sevindim yaaaaa kendim olsam bu kadar sevinirdim Allah bana da bu mutluluğu nasip etsin hayırlısıyla...diliyorum tamamına erer çok mutlu olursunuz:D:D

canım çok sevindim sitede güzel haberler duymak çok güzel allah mutluluğunuzu daim etsin canım:)

ama canım siz görüşüyordunuz galiba elma yedirmişsin

allah herkesi sevdiğine kavuştursunnnnnnnnnnnnnnnnnn

Guest angeridous

senin için çok sevindim için.çok mutlu oldum.sitede böyle kavuşanları görünce çok mutlu oluyorum.allah bir daha hiç ayırmasın canım.inşallah bende bir gün yazacam mutlu haberimi siteye bizimki imkansız olsada.şimdilik senin mutluluğunla çok mutlu oldum.darısı herkesin başına