Jump to content
Sign in to follow this  
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

Guest teslim

peki dualardan sonra arayıp hadi barışalımmı dedi nasıl oldu

Guest samara

offf çok sevindm inşallah llah bizimde dualarımızı kabul edecek ağlıyorum şuanda :(

Guest SOFI

allah bir ömür boyu ayırmasın is allah bize bu demek düser

allah hep mutlu ve huzurlu etsin insallah, senin adina cok sevindim, allahin sevgili kuluymusun dualarin cabuk kabul olmus.

Allah bozmasin.

Ama nasil baristiginizi bende cok merak ettim.

Guest PUNKY

Çok sevindim darısı diğer kavuşmayı bekleyenlerin başına :)

Guest gazel_goral
çok teşekkür canım allah sizden razı olsun.tabiki paylaşırım

öncelikle her sabah işe giderken yolda 21 ayet el kürsi 21 tefrice 21 ihlas 21 kevser 21 kadir 21 ya kadir ya allah ya rahman ya Allah ya rahim ya Allah ya kerim ya Allah 21 ya vedud 21 ya latif 21 selamün kavlen min rabbil rahim okuyordum. ayrıca 11 adım duasını 2 defa yaptım. 'selamün kavlen min rabbil rahim' 818 defa 130 selavat 3 fetiha bunu bir hafta boyunca her gece yaptım.4444 tefriceyi okudum.kırmızı bir elmaya 41 ayet el kürsi okudum ve ona yedirdim. ya kadir ya Allah 'ı günde en az 100 defa okudum.cuma günleri öğle ile ikindi arasında 57 ayet el kürsi okudum.çarşamba akşamları Allahümmü ya kafi 111 defa okudum.ve daha neler neler ama umudumu hiç kaybetmedim.sizde kaybetmeyin ve dua edin mutlaka olur

--------------------

ayrıca bir hafta boyunca akşam namazlarından sonra yerinden kalkmadan 41 fatiha ve Allahümme bi cahi sahıbil vesileti seyyidina Muhammedin aleyhis salatü vesselamü ıkdı haceti bi lutfike ve keremike ya ekramel ekremin.bunu çok inanarak yaptım ve bunu yaptıktan sonra barıştık.sizde yapın

canım bu kadar şeyi bana yapsan bende sana gelirdim.:Dne mutlu sana dilerim birdaha hiç ayrılmazsınız ve her daim mutlu huzurlu sağlıklı yaşarsınız.........

İnanmak yapmanın.Yapmak başlamanın.Başlamak bitirmenin yarısıdır.

Allah bir daha ayırmasın mutluluğun daim olsun kardeşim.Darısıda tüm sevenlerin başına.

Guest birdamlasu

hayırlı olsun allah bozmasın

Guest ro_se

ay canim ya ben senin adina farkli sevindim icinde ne kadar buyuk bir ASK tasiyorsun sen arkadasim masallah once seni tebrik ederimki o kadar buyuk aski kalbine yerlestirdigin icin.iste sana verilen en buyuk odul budur bence ASK ASK ASK ASK super ya ben bu kelimeyi duyunca cok garip oluyorum ......YINEDE ASKKKKKKKKKKK

Guest Agustos

Bende çok sevindim arkadaş. Maşallah hiç yılmadan dualarını yapmışsın darısı bizlere olsun.