Jump to content
Sign in to follow this  
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

ıyı de bu nasıl ayrılık..okunmuş elmayı yedirmişşsin..yedirecek kadar muhabbetın varsa nasıl ayrıldınız

Guest dreamend

Eski sevgilimle konuşmaya başladık arkadaşlar benim için iyi bir gelişme ama şöyle bir durum var artık hiçbir şey hissetmiyorum ona karşı.Hatta başkasından hoşlanmaya başladım.Etkili olduğuna inandığım dualar Yasin ve Mübin,resime okunan 21 besmele,Esmalar ve çekim yasası.Özellikle son nefesinizle çağırıyormuş gibi olduğunuz bir yöntem var onu uygulamanızı tavsiye ederim.Gerçekten işe yarıyor.Ayrıca 41 Fatiha bölümündeki arkadaşlara da sonsuz teşekkür ederim gerçekten dualarınız benimle.Umarım herkes dileğine kavuşur.Dua ederken bir kaç tavsiyem var.Hayırsızsa hayırlara çevir Allah'ım demek,ellerinizi iyice havaya kaldırmak (bir yerde okudum)duanızda ısrarcı olmak.Benim için ondan haber almak mümkün değildi.Çok ama çok imkansızdı.İmkansızları imkanlı kılan yüce Allah işte...Umarım hepiniz sevdiklerinize kavuşursunuz.Benim için bu siteyi bulmak bir mücevher bulmak gibiydi,çok çaresiz geldim bu siteye ve şimdi burada öğrendiğim şeyler sayesinde o çaresizliğim kaybıolup gitti.Umarım sizin de güzel haberlerinizi alırım.Sevgiler...

Senin adina cok sevindim bazen dua ederken karsi taraftan sogudunu görmekde olumlu diye dusunuyorum.. Vardir bundada bi hayir .. Arkana bakmadan yoluna devam et..

Canımmm ne güzel haber...Ne mutlu sana Rabbim gönlüne göre versin güzelim..bu arada son nefesinle çağırıyomuş gibi olduğunuz yöntem demişsin tatlım biraz açabilir misin mümükünse? Rabbim hiç bir duayı karşılıksız koymaz.. Bak ne güzel olmuş:)

• Like 1

canım benim gözün aydın çok sevindim senin adına.gelmiş ama iş işten geçmiş demekki.olsun en güzel tarafı duanın gerçekleşmiş olması:) Allah hakkında hayırlı olan neyse onu versin canım

• Like 1

Guest Cesur

vaaaaaaaoowwwwwwwwwwwwwww dreamend süper haberler böyle haberler duymak benim umutlarımı arttırıyor güzel asenın adına çok sevindim verdiğin tavsiyeler için sağol Allah herkesin gönlüne göre versin..inşallah amin.

Guest lazerci

Çok sevindim, darısı tüm ayrı olanların başına. Amin. Ayrıca Allahu tealadan o kadar istedin, diledin oldu şimdi soğudum diyosun bence bu sana kötü vesvese veren varlıkların bir oyunu. İyi düşün, Nankörlük etmiş olma sakın yaradana. Sonra bir daha duaların kabul edilmeyedebilir. Allah bilir ama benim düşüncem bu, o kadar istedin, yalvardın ve isteğin olunca ben istemiyorum demek biraz egona bağlı bişeyde olabilir.

2 kere düşün kardeşim. hayırlısı Allah C.C. dan.

Guest basbelasi84

çok güzel haber çok sevindim ama dreamend kimisi dualarının gerçekleştiğini yazarken adete çığlık atar gibi yazıyo yani ben okurken öyle hissediyorum sen pek öyle yazmamışsın bence eskisi kadar hisler beslemesen bile rabbimin sevgili kulu olduğunu gördüğün için sevin hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

lazerci bir yerde haklı..dua etmişsin hayırsız ise hayırlıya çevir ver demişsin ama şimdi kusura bakma ben almayayım diyorsun..benim aklıma bir şey takıldı..hayırlıya çevir ver dedikten sonra ve verildikten sonra verilen şeyin hayırlı olması gerek..yani o zaman sen senin için hayırlı olan bir şeyi istemiyor oluyorsun..yanlışmıyım acaba..sakın seni kınadığımı düşünme ama hep aklıma gelir öyle dua edince verilen şey hayırlı şeydir almazsak hayırlı olan şeyi tepmiş olurmuyuz acaba diye..bunu merak ettim..

• Like 1