Jump to content
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

Sonuç şunu gösteriyor ki dualarımız kabul oluyor ya da daha hayırlı bir sonuca ulaşcak

şekilde karşımıza çıkıyor.Bu arada duygularını yazıya ne kadar güzel dökmüşssün.Demek ki yeni insan senin için daha hayırlı imiş canım.Adına çok sevindim.Hakkında hayırlısı ne ise o olsun.

Selametle...

Guest dreamend

forumda aradım ama bulamadım şimdi.Adıyla hitap ederek bana ulaş beni ara dedim sanki son nefesimmiş gibi.Ama duaların ve özellikle esmaların yeri bambaşka...

--------------------

Aşkın gözü kördür arkadaşlar.Ben bir yerde onun dönmesi için değil haksızsa karşıma çıkar Yarabbim dedim.Çünkü bana inanılmaz haksızlık yaptı.Ayrıca çok düşündüm...Geceler boyu ağladım,sağlığımdan bile oldum...Onunla olmayacağını biliyorum arkadaşlar.Allah'ım dualarımı kabul etti tabiiki çok mutluyum ama bir yandan da karşıma istediğim gibi bir insan çıkardıysa bunda da vardır bir hayır.Ben ağlarken o beni aldattı,beni aşağıladı hatta engellemiş bile beni...Böyle bir insanı sevmeye devam mı etmeliyim?Şimdi o hala benimle oynadığını düşünüyor...Bu insanı sevmeye devam mı etmeliyim?Karşısında zayıf ona bağımlı bir insan var sanıyor...Bu insan sevilmeye değer mi?Şöyle diyebilirim aşk öldü ve mantık döndü...Son günlerde dönmesi için değil bana ulaşmasını diledim.Çünkü artık karşısında ona bağlı bir insan yok bunu bilmeli.

pardon duaların haksız ise karşıma çıksın diye imiş.. kusura bakma..ben hayırlı ise karşıma çıksın diye anladım onun için merak ettim sordum..herşey gönlünce olsun..

Guest dreamend

Hayırsızı hayra çeviren yüce Allah'ım benim bu haksızlık altında kalmak istemediğim için ona ulaşmamı nasib etti bence.Ayrıca o kadar aşıkken bir anda soğudum arkadaşlar...Bir anda var bunda da bir hayır...onun bana ulaşmasını istemezdi sanırım çünkü sonunda yine olan bana olacaktı...

Guest Cesur
Hayırsızı hayra çeviren yüce Allah'ım benim bu haksızlık altında kalmak istemediğim için ona ulaşmamı nasib etti bence.Ayrıca o kadar aşıkken bir anda soğudum arkadaşlar...Bir anda var bunda da bir hayır...onun bana ulaşmasını istemezdi sanırım çünkü sonunda yine olan bana olacaktı...

aynı şeylere bende maruz kaldım herkesin durumu aynı yaaa inşallah benımde dualrım kabvul olur herkes gibi ne diyeyim.hayırlısı neyse senın için dönmüş şuda var acab sevdiği içinmi döndü yoksa vicadanını rahatlatmak içinmi sevseydi zaten gitmezdi.belkide duaların ona vicdanını geri verdi.

Guest dreamend

Rodoplu ne demek...Elbette ki anlıyorum hepinizi.Sevdiğine kavuşamayan bir sürü insan var burada.Ben şımarıklık yapıyormuşum gibi oldu ama :D gerçekten gözlerim açıldı...Bilmiyorum hayat ne getirir.Ben yoluma devam etmeye çalışıcam...Belki de gerçekten hayırlı olan odur.Öyleyse olur...Sevgiler.

--------------------

Evet olabilir çünkü kalbi taştandı ve yumuşaması içinde dua ettim çok...Dönmese de olur.Onun bana yaptığını ben ona yapmayacağım.Yani beni bir kalemde sildiği gibi ben onu kendime aşık edip onun bana geri dönmesini sağlayıp terketmeyeceğim.Baştan tavrımı koyacağım.Görsün,ne demekmiş hissetsin benim yokluğumu...Onu seven birinin kalbinde ona dair bir parıltının bile kalmadığını ki kendi elleriyle söndürdü o pırıltıyı.O pırıltıyı istese de yerine koyamaz artık.Ancak Allah isterse...

Guest slaver
forumda aradım ama bulamadım şimdi.Adıyla hitap ederek bana ulaş beni ara dedim sanki son nefesimmiş gibi.Ama duaların ve özellikle esmaların yeri bambaşka...

--------------------

Aşkın gözü kördür arkadaşlar.Ben bir yerde onun dönmesi için değil haksızsa karşıma çıkar Yarabbim dedim.Çünkü bana inanılmaz haksızlık yaptı.Ayrıca çok düşündüm...Geceler boyu ağladım,sağlığımdan bile oldum...Onunla olmayacağını biliyorum arkadaşlar.Allah'ım dualarımı kabul etti tabiiki çok mutluyum ama bir yandan da karşıma istediğim gibi bir insan çıkardıysa bunda da vardır bir hayır.Ben ağlarken o beni aldattı,beni aşağıladı hatta engellemiş bile beni...Böyle bir insanı sevmeye devam mı etmeliyim?Şimdi o hala benimle oynadığını düşünüyor...Bu insanı sevmeye devam mı etmeliyim?Karşısında zayıf ona bağımlı bir insan var sanıyor...Bu insan sevilmeye değer mi?Şöyle diyebilirim aşk öldü ve mantık döndü...Son günlerde dönmesi için değil bana ulaşmasını diledim.Çünkü artık karşısında ona bağlı bir insan yok bunu bilmeli.

arkadaslar bundan anlıyoruz kı dualar bizim ıstedıgınız gıbı gerceklesmesede Rabbım hayırlı bı sekılde herseyı yoluna koyuyor bızım uyanmamız , herseyı anlamamız , ıdrakımız ve gozumuzu acmamız ıle sonuclanıyor...yanı rabbım yıne bızı mukafatlandırıyor o kısıyle mutlu olmayacagını bıldıgı ıcın ettıgımız dualarla kendıısne yaklastırıp akılsızca yasamamızı engellıyor o kısıden baglarıımızı kopartıp gercek hakedene yonlendırıyor...yanı hersekılde herseyı O'ndan ıstemek gerekıyor..:derisive:

Guest dreamend

Çok güzel yorumlamışsın slaver.Şimdi de diğer hoşlandığım kişi için dua etmeye başladım.Umarım hayırlıdır o da beni üzmez :/

Guest slaver
Çok güzel yorumlamışsın slaver.Şimdi de diğer hoşlandığım kişi için dua etmeye başladım.Umarım hayırlıdır o da beni üzmez :/

tesekkurler..üzmez dıye degılde olaya su sekılde bak herseyı O'na bırak teslım ol ...herseyı en guzel duzenleyen herseyı elınde tutan Rabbım bızden ıyı bılıyor tüm ayrıntıyı..dualarını ıbadetlerını bırakma teslım ol zaten bunu yapmıssın mukafatını en kısa zamanda gormussun.....Rabbimize teslım olmak bu herseye yeter ama herseye.....:thumbsup:

Guest Melinda

senin adına sevindim dreamend. insanın dualarının kabul olduğunu görmesi kadar büyük bi mutluluk yok bence. :)inşallah bundan sonra herşey istediğin gibi olur. bende bazen soğuyo gibi hissediyorum ama benimkisi daha çok umutsuzluktan doğan bi vazgeçiş. onunla ilgili yaptığım her istiharede yeşiller beyazlar görmeme rağmen uyandığımda içimde umutsuzluk oluyo. :confused: bende nedenini anlamadım. bakalım vardır Allah'ın bi bildiği elbet.