Jump to content
Sign in to follow this  
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

Arkadaşlar bir dileğim oldu çok şükür,imkansız gibi görünen bir dileğiniz varsa,çıkış yolu arıyorsanız rızık,borç,iş,sınav vs. mutlaka bu duayı dilinizden düşürmeyin,namaz kılıyorsanız özellikle arkasından okuyun.çok kısa bir dua ama vird edinip isteyin,nasıl ne şekilde okuduğumu yazmıyorum çünkü tamamen kendime göre sayı ve vakitlerde okudum.önemli olan sürekli zikretmeniz o kadar diyeyim.:) şimdi çok daha büyük bir sayıda okumaya başlayacağım inşallah.

Dua şudur.ya müfettihal ebvab, iftah lena hayral bab....ey bütün kilitli kapıları açan Allahım, bize de en hayırlı kapıyı aç.Rabbim gönlünüze göre versin.

Ay cok sevindim :))ayrıca çok güzel bir dua ben de sürekli okumaya çalışacağım

bundan üc ay evvel tatsiz rüya görmüstüm akabinde üc ay boyunca dualar etmeme ragmen ard arda kesilmeyen tatsiz olaylar yasadim (aile ici felaketler üzerime bindi sebepsiz yere saniyorum) birde arkadas cevremde bana komplo kuruluyordu sanki ac kurtlar cevrelemislerdi beni gibi hissediyordum ama tam nedenini bilemiyordum ... icimden su yere bagis yap diye birkac gündür belirli meblag vardi hesabimdan ses geldi yapmadim gece yatarken aklimdan cikmiyordu illa oraya yatir denilircesine ben ise baska yere düsünüyordum resmen o yer istiyordu üc gün ve gece öyle icimdeki ses gitmedi neyse icimdeki sese uydum ve ertesi günü hesaba yatirdim üzerimden büyük yük kalktigini hissettim kus tüyü gibiydim arkadas olayi sakinlesti durulasti ailem farklilasti bir bambaska oldum ruhen ve islerimde ilerlemeler görüyorum hamdolsun.. Umarim bir dilegim var onu da önümüzdeki aya gerceklestirebilirsem cok mutlu olacagim

• Like 2

Yaklaşik 4.5 ay once 5 arkadaş sırayla 12000 yunus duasini okumustuk birbirimiz için.8 yıldir her turlu tedaviyi gormesine ragmen cocugu olmayan arkadasimiz artik tedaviyi birakmisti bunca yildir olmadiysa artik olmaz diye dusunuyordu.ilk önce bu arkadaşimiz icin niyetlenip okuduk,hepimiz cok icten dileyerek,inanarak okuduk ustunden 2 ay bile gecmeden arkadasin hamile oldugu haberini aldik...Ne olursa olsun hic bir zaman umutsuzluga kapilmamaliyiz,her daim inanarak dualarımizi okumaya devam etmeliyiz.Rabbim cumlemizin duasini hayirli olacak sekilde kabul etsin ...amin

ahhhh canimmm arkadasin adina cokk sevindim, kendi dualarim kabul olmus gibi.. allah kucagina alip büyütmeyi nasip edsinn

• Like 2

ahhhh canimmm arkadasin adina cokk sevindim, kendi dualarim kabul olmus gibi.. allah kucagina alip büyütmeyi nasip edsinn

Amin allah razı olsun .Rabbim onu 8 sene cocuk vermeyerek sınadi simdide ikiz bebek vererek şükrünu arttirdi.darisi bizlerin başina :)

• Like 2

Amin allah razı olsun .Rabbim onu 8 sene cocuk vermeyerek sınadi simdide ikiz bebek vererek şükrünu arttirdi.darisi bizlerin başina :)

Hayal merhaba ; 12000 yunus duasını tam olarak nasıl okudunuz biraz bilgi vereirmisin teşekkürler şimdiden

• Like 1

Okumaya başlamadan once allah rizasi icin namaz kildim.Sonra abdestli olmaya ozen gostererek 1 hafta icinde bitirip 2 rekat namaz kilip teslim ettim.

Grup olarak okudugumuzdada ayni sekilde namaz kilip basladik okumaya 12000 bolup kisi basina dusen sayiyi okuyup kimin sirasiysa ona teslim edip.sonra ki kisi icin baslayip o sekilde tamamlamistik.imkan varsa bir miktar sadakada verilebilir.

cnm mrb, bu uygulamanın detayını yazarmsn bende denemek istiyorum da :)

arkadaşlar ben dilek duası için farklı bi yöntem kullanıyorum bunu da açıklayayım boş bir kağıda tüm istediklerimi yazıyorum ama bunu ayın son günü geceye kadar yazıyorum gece 12 i vurduğunda hepsini tekrar okuyup olacağınainanıyorum yai her dileğime belli bir enerji yüklemiş oluyorum olumlu düşünerek ve o kağıdı çekmeceme kimsenin göremeyeceği bir yere kaldırıyorum önemli olan bu yaptığınızı unutmak size bide örnek sçyleyeyim yazdığım dileği çok ayrıntılı yazmıştım en ince ayrıntısına kadar tekrardileğim olduktan sonra kağıdı okuyunca gerçek olduğunu gördüm...

cnm biraz daha detay verirmisn bende uygulamak istiyorum da

• Like 1

Dileğim imkansız değildi ama yine de dualarını yaşamak inanılmaz huzur veriyor insana..Ne okuduğuma gelince birtakım okumalarım oldu ama en çok da ismi azam ve salatı tefriciyenin etkisiyle hızlandığını düşünüyorum...Allah,duaları kabul olanlardan eylesin hepimizi..

• Like 1

Bir dersten kalmam nedeniyle 1 yıl mezuniyetim uzayacaktı ki Allahın izniyle 'tek ders sınavı' yapılacağı açıklandı. Açıklamadan 1 gün önce gece 100 rekat hacet namazı kılmıştım. Sebep tabii ki benim demiyorum, sadece benim de dualarımın katkısıyla diyebilirim inşaallah.

• Like 1