Jump to content
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

Evn21 bu linkte var sordugunuz ayetlerhttp://www.estanbul.com/is-bulmak-icin-ben-denedim-29165-40.html Allah yardimciniz olsun.

Bir arkadasim nette bir sitede maddi SIKINTI icin,isi olmayanlarin is bulmasi icin bir uygulama bulmus ve tecrube etmis ve cok faydasini gormus,yakinlarina tavsiye etmis onlarda etkilerini gormusler.Bende forumumuzda ihtiyaci olan arkadaslar faydalanmasi dilegi ile paylasmak istiyorum. 7 salavat,1 Fatiha ,1 defa :Ali İmran suresi 26-27 . Ayetler. Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâu, ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâu, bi yedikel hayru, inneke alâ kulli şey’in kadîrTûlicul leyle fîn nehâri ve tûlicun nehâra fîl leyli, ve tuhricul hayya minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayyi, ve terzuku men teşâu bi gayri hısâb.. 1Yasin,1Fetih,1Vakia,1mulk sureleri okunacak.Arkadasim surelerin bitiminde 70 defada Ya Rahman Ya Rahim Ya Fettahu Ya Vehhab İfteh Li Kulubi Verzukni Bi La Te’ab bu tespihi okumus son yine fatiha ve 7 salavatla kapamis .Yanliz ilk aksam saat kacta baslandiysa sonraki aksamlardada ayni saatte baslamak gerekiyormus.40 gun devam edilmesi lazim,40 gunden sonra yatsidan sonra olmak kaydi ile istenilen saatte okunabilirmis.Allahin izniyle 40 dolmadan insallah faydalari gorulmeye baslarmis.Yayinlayan Arkadas hakkini helal etsin,insallah faydasini gorursunuz arkadaslar.

• Like 2

iyi günler kardeşim size bir mesaj yollamak istiyorum ama mesaj kabul etmiyormussunuz lütfen benimle iletişime geçermisniz sizden çok önemli bir ricada bulunmak istiyorum

salamun aleykum roseraie kardeşim size özelden çok önemli bir ricada bulunmak istiyorum lütfen benimle iletişime geçermisniz

arkadaşlar bu uygulamayı inanın kardeşime bile öğretmedim

kimseye anlatmıycam, rabbim hayırlı olan tüm dualarınızı kabul etsin

bu işten atılsın diye bir uygulama degil, genel bir hacet uygulamasıydı,ancak bunu paylasamıyorum affınıza sıgınıyorum

benı anlayın lütfen

yani ne icin niyet edilirse o oluyor diyebilirim ama beni çok yoruyor ve zamanımı alıyor

ben de tembellik ediyorum ve yapmıyorum

ama bundan sonra yapıcam

canım ayeti, muhatabı okudugu zaman (yine fitne için mesaj takibine başlıycaktır ) o zaman okudugunda anlar o

size değil yani..fitne yumagına özel..seni affetmiycem ve sürüm sürüm süründügünü görmeden senden vazgecmiycem bunu bil..

• Like 1

arkadaşlar merhaba. bir aralar bende çok dualar arıyordum. bu sitenin sayesinde çok dualar öğrendim. hala daha ara ara uğrar bakarım.

anlatacaklarım belki umut olur diye yazıyorum.

o zaman ki erkek arkadaşımla evlenmek için çok mücadeleler verdik.

benim ailem bir sebepten dolayı kendisini istemiyordu. ki bu dünya da bir sen kalsa bir o kalsa yine de olmaz diyorlardı. ailem değil çevremde ki bir çok insan da çok tepkiliydi.

41 yasin + 4444 tefriciye+ ayetel kürsiler+ inşirah suresi defalarca okudum.

hep dua ettim hayırlısı ise rabbim bir kapı açsın. ailemi üzmeden evlenelim diye.

tam 8 ay mücadele verdik ama sonunda evlendik.

çok şükür. ne kadar şükretsem az.eşimle evlendiğime hiç pişman olmadım.Rabbim bundan sonra da etmesin İnşallah.

allah nasip ederse de 6 ay sonra evladımız olacak.

yani sakın dua etmekten vazgeçmeyin.

ama isterken her zaman hayırlısını isteyin.

emin olun ki Rabbim öyle kapılar açıyor ki hayretler içinde kalıyorsunuz.

• Like 1

özellikle iş için yunus duasını sıkça okuyun,rabbim bana çok güzel kapılar açtı elhamdülillah.Allah herkese nasip etsin.

Benimkiler kabul ettiler, artik nisanliyiz :) ben direnmedim sadece dua ettim, sonra bi gun hersey yoluna girdi, yanlis anlasilmalar, engeller ortadan kalkti, onlarin rizasiyla da nisanlandik bile. Benden daha cok mutlular bu duruma.

Yorumu buraya yazdim ama bu uygulamayla olmadi, yanlis anlasilmasin

• Like 1

Karşılıksız sevdiğim birisi vardı 1 senedir. Ayetel kürsinin 7 günlük özel formülü var ya birleşmeyi ya da içimdeki sevginin bıçak gibi kesilip karşıma eşimin çıkmasını diledim. 6.günüydü içimdeki sevgi bıçak gibi kesildi ve 6.günü karşıma bir çocuk çıktı. Beni tanıyanlar ona olan sevgimi biliyorlardı şimdi inanamıyorlar nasıl bitti sevgin diye. Belli bir saat ya da vakit gözeterek okumadım duaları, abdest de almadım.Tabi abdest alınsa daha güzel olacağı kanaatindeyim. Canım çok acıdığı için can acısıyla okudum. Pencerenin önüne sandalye çekip dışarıyı izleye izleye okudum hepsini.

Sonra karşıma çıkan o çocukla da bir şey yaşamadık, sevgili olmadık yani çünkü benden hoşlanıyordu ben de ondan ama sonrasında bir öğrendim ki zaten bir kız arkadaşı varmış. Kızı sevmiyormuş minnet duygusuyla berabermiş vs ama neticede hayatında birisi olduğu için onunla görüşmem asla doğru olmazdı. Bu da imtihan dedim ama bu sefer daha çok üzüldüm. Hayatımın düzene girmesi için bu sefer 40 gün boyunca her gün 170 ayetel kürsi okudum yine aynı şekilde içimden bıçak gibi kesilmesini ve iki cihan eşimi diledim çünkü kimsenin sevdiğinde gözüm olamaz asla. Çok şükür o çocuğun da önü kesildi. İçimden de gitti yine bıçak gibi.

Bu süre sonunda karşıma başka biri daha çıktı. Bu sefer temkinli ol dedim kendi kendime. Çocuk 1.5 ay peşimden koştu, tanıdım çok güzel anlaşıyoruz. Bir sürü ortak yönümüz var. Evliliğe çocuklara sıcak bakıyor filan derken tam duygularımızı dile getirip sevgili olduk ertesi gün çocukla iletişimimiz koptu ortada hiç neden yok :D Msj atıyorum msjıma cvp vermiyor filan :D Sonra ertesi hafta (geçen hafta) yüz yüze geldik aynı ortamda, yeniden konuştuk ama öyle havadan sudan bu konuları bile konuşmadık. Akşamına bugün çok güzel olmuştun filan diye msj attı. Ama şu anda ne arkadaşız ne sevgiliyiz gibi bir şey oldu :blink: Artık yaşadıklarıma güleyim mi ağlayayım mı bilemiyorum :rofl: Vardır bir hayır diyorum yine Allah'a dayanıyorum. Ama gönlümden hep karşıma eşimin çıkmasını diledim. Ben birçok kişiyle görüşüp konuşup sevgili olmayı isteyen birisi değilim. Ben istemedikçe de karşıma olmayacak kişiler çıkıyor. Olan da ne olduğunu anlamadan ben bozuluyor. Sebebini çözemedim :blink: Doğrusunu Allah bilir

• Like 1

Yaz okuluyla ders almam lazım okulu uzatmamak için almam gereken derslerden birisi bizim okulda açılıyor biri açılmıyor. Başka üniversiteye bakıyorum orda ikisini de açıyorlar. İki okulun da kayıt süresi bu hafta ve bugün son. Diğer şehre gitsem maddi olarak inanılmaz sıkıntı çekeceğim bu arada. Kalacak yer, okula kayıt için misafir öğrencilerden 2 kat fazla para alıyorlar vs. vs. 2 haftadır uyuyamıyorum stresliyim bir sürü dua ettim işlerim yoluna girsin diye.

Bu haftanın başında içimden tekrar bizim okulun yaz okulu programına bakmak geçiyor açılmayan ders açılmış görünüyor. Nasıl ya diyorum kalakalıyorum. Tesadüfen bakmasam fark etmeyeceğim. Ama tesadüfe inanmam zaten ben. Hemen başvuru yapıyorum ama dersin açılması için en az 10 kişinin başvurması lazım. Yoksa açılmayacak ve okul uzayacak. Garanti olsun diye hem diğer okula hem bizim okula aynı anda başvuru yapayım diyorum ama diğer okula yatırdığın parayı geri alamıyorsun.

Çarşamba günü bizim okulda baktırıyoruz derse sadece ben yazılmışım. El mahkum diğer şehre gitmem lazım. Cuma günü yani bugün diğer şehre gideceğim ve ordan bizim okulu arayacağım eğer 10 kişi olmamışsa o okula kayıt yaptıracağım olduysa dolanıp geri döneceğim.

Bu sabah erkenden kalkıyorum, 45 dk önceden otogara gidiyorum. Yerimden 1dk ayrılmamış olmama rağmen otobüsü kaçırıyorum. Otobüsü mü yuttunuz lan noldu diye inlerken hocam mesaj atıyor 10 kişi oldu ders açıldı diye.

Bu dersin sonradan listeye eklenmesi, kimse kaydolmamışken açılması ve benim bu ramazanda oruçlu başka şehirlere gidip boşuna perişan olmamam için otobüsü kaçırmam her şey ilahi bir lütuf.

Şimdi rabbimden çokça bir de sevdiğim insanla yuva kurmayı diliyorum. Bana onun da mucizesini yaşatsın.

Ya Fettah okudum ve içimden geldiği gibi dua ettim bu süreçte. Daha buraya anlatmadığım bir sürü kolaylık yaşadım. İçinizden geldiği gibi dua etmek en güzeli sanırım

Yaz okuluyla ders almam lazım okulu uzatmamak için almam gereken derslerden birisi bizim okulda açılıyor biri açılmıyor. Başka üniversiteye bakıyorum orda ikisini de açıyorlar. İki okulun da kayıt süresi bu hafta ve bugün son. Diğer şehre gitsem maddi olarak inanılmaz sıkıntı çekeceğim bu arada. Kalacak yer, okula kayıt için misafir öğrencilerden 2 kat fazla para alıyorlar vs. vs. 2 haftadır uyuyamıyorum stresliyim bir sürü dua ettim işlerim yoluna girsin diye.

Bu haftanın başında içimden tekrar bizim okulun yaz okulu programına bakmak geçiyor açılmayan ders açılmış görünüyor. Nasıl ya diyorum kalakalıyorum. Tesadüfen bakmasam fark etmeyeceğim. Ama tesadüfe inanmam zaten ben. Hemen başvuru yapıyorum ama dersin açılması için en az 10 kişinin başvurması lazım. Yoksa açılmayacak ve okul uzayacak. Garanti olsun diye hem diğer okula hem bizim okula aynı anda başvuru yapayım diyorum ama diğer okula yatırdığın parayı geri alamıyorsun.

Çarşamba günü bizim okulda baktırıyoruz derse sadece ben yazılmışım. El mahkum diğer şehre gitmem lazım. Cuma günü yani bugün diğer şehre gideceğim ve ordan bizim okulu arayacağım eğer 10 kişi olmamışsa o okula kayıt yaptıracağım olduysa dolanıp geri döneceğim.

Bu sabah erkenden kalkıyorum, 45 dk önceden otogara gidiyorum. Yerimden 1dk ayrılmamış olmama rağmen otobüsü kaçırıyorum. Otobüsü mü yuttunuz lan noldu diye inlerken hocam mesaj atıyor 10 kişi oldu ders açıldı diye.

Bu dersin sonradan listeye eklenmesi, kimse kaydolmamışken açılması ve benim bu ramazanda oruçlu başka şehirlere gidip boşuna perişan olmamam için otobüsü kaçırmam her şey ilahi bir lütuf.

Şimdi rabbimden çokça bir de sevdiğim insanla yuva kurmayı diliyorum. Bana onun da mucizesini yaşatsın.

Ya Fettah okudum ve içimden geldiği gibi dua ettim bu süreçte. Daha buraya anlatmadığım bir sürü kolaylık yaşadım. İçinizden geldiği gibi dua etmek en güzeli sanırım

Paylaşımın için teşekkür ederim, inşallah herşey çok daha iyi olur ve yoluna girer.

Ben de elimden geldiği gücüm yettiği kadar dua ediyorum ama bazı şeyler de olmuyor işte, maddi sıkıntılar için ailevi mevzular için daha iyi şartlarda iş bulup çalışmak için...

Belki de ümidim kırılıyor, bilemiyorum. Ya Fettah okudum yazmışsın, başka neler okudun ya da hayatında böyle zorlu süreçleri atlatmak için okuduğun bildiğin başka dualar var ise paylaşabilirsen çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim, allah hepimizin yardımcısı olsun.

Paylaşımın için teşekkür ederim, inşallah herşey çok daha iyi olur ve yoluna girer.

Ben de elimden geldiği gücüm yettiği kadar dua ediyorum ama bazı şeyler de olmuyor işte, maddi sıkıntılar için ailevi mevzular için daha iyi şartlarda iş bulup çalışmak için...

Belki de ümidim kırılıyor, bilemiyorum. Ya Fettah okudum yazmışsın, başka neler okudun ya da hayatında böyle zorlu süreçleri atlatmak için okuduğun bildiğin başka dualar var ise paylaşabilirsen çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim, allah hepimizin yardımcısı olsun.

4 senedir yüksek sayılarda inanılmaz derece dualar, esmalar okudum. Okumadığım dua kalmadı desem yeridir gerçekten. Özellikle evlenebilmek için 4 senedir dua ediyorum ama hala bekarım. Sanırım artık kendini kaybetmiş gibi yüksek sayılarda dua etmenin değil içimden geldiği gibi dua etmenin daha kabule yakın olduğunu düşünüyorum doğrusunu yine Allah bilir.

Yüksek lisansı istediğim yerde kazanmak istiyordum sonuçlar için Ya Semi esmasını okudum her gün 180 kere sadece 1 ay ama o kadar. Sonra hep içimden geldiği gibi dua ettim. Çok şükür imkansız dediğim yerde yaşıyorum ve orda okuyorum. Bu arada ramazan ayındaydık ve ben hep oruçlu dua ettim Kuran hatmettim kazanmak için annem de hatmetmişti benim için.

Yaz okulu için Ya Fettah esmasını sadece 500 kere okudum. Sonra yine içimden geldiği gibi dua ettim. Bu sene yine ramazana denk geldik şükür hep oruçlu dua ediyorum.

Ama 4 senedir evlenmek için hangi duayı kaç sayıda okursam okuyayım bekarım. Yine de çok çaresiz hissettiğim zamanlarda 170 Ayetel Kürsi okurum. 40 gün boyunca adet dönemi hariç her gün arka arkaya okuduğumda çözülmesini istediğim bir sorunum vardı beni çok üzen o çözülmüştü.

Artık çoğunlukla içimden geldiği gibi dua etmeye çalışıyorum ve bırakıyorum en imkansız şeyler bile çok şükür gerçekleşiyor. Bazı şeyler de ne kadar istersem olmuyor. Tevekkül ettim artık

• Like 1