Jump to content
Sign in to follow this  
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

On 8/28/2017 at 4:57 PM, Cangirl75 said:

sabah aksam 1,000 (bin) er kere ya latif ile ayni sekilde 1,000 er sekilde salavati fatihi zikrederseniz yani günde toplam 2,000 bin ya latif ve 2,000 bin kerede salavati fatih`i zikrederseniz hayatinizda olagan üstü degisikler yasarsiniz.. mutlaka yapin.. 

SALAVAT-I FATİH 
Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.

• Like 3
  • Thanks 1

Cangirl75, 29.08.2017 - 22:29 yazdı:

SALAVAT-I FATİH 
Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.

ne gibi değişiklikler oluyor acaba

yaklasik üc haftadir bir hastaligim vardi bir türlü gecmemisti sadece uzun zaman sonra gececegini biliyordum... bu arada bir tanidigim var durumunun epeyden beri manevi yönden zor oldugunu biliyordum  her zaman adi aklima gelince adini telafüs edemiyordum bana bir sekilde  darlik geliyordu annesi de durumundan haberi vardi neyse bu hafta icersinde icimden gelerek onun adina yani niyet ederek bir miktar cebimden banknot cikarip  onun kurtulmasi niyeti ile bir ihtiyac sahibine  verdim.. icimde husu olustu.. sonrasinda hic farketmemisim bu arada hastaliktan eser kalmadi

• Üye
  •  1
  • 7 ileti

Merhabalar,Dua gücüne inanılmaz inanan biri olarak size tecrübe edip feraha ulaştığım duaları paylaşmak istiyorum.
Ben çok zor durumlarda variyetin ve maliyetin sınırlarında olduğum bir dönem. Aşık oldum ,Tabi bir yığın engeller sıkıntılar vs ayrılıklar tekrar birleşmeler bir yığın dua neticede evlenme kararı aldık ve aşık olduğum adımı dualar sayesinde kazandım ve evlenme kararı aldık.(Hayırlısına dua ettiğim için).

Yokluk var tabi oda ailesinden destek almıyor ,bende iyi maaş alıyorum ama aileme bakıyorum o yüzden kendime birikim yapamıyordum.
Derken düğün hazırlıkları başladı hayatımın en zor ve en güzel günleri...
Yetmiyor evdeki hesap çarşıya uymuyor falan ...

Bu arada kiraya çıkacağız diye ev arıyoruz evler ateş pahası ,,,bir gün dedim ''biz neden yıllarca kirada başkasına rızkımızı yedireceğiz'' ev alalım ...
Eşim tabi bu duruma çok şaşırdı benim bu durumda böyle bir düşünceye sahip olmam onu şok etti.Dedim sen sabret bekle inşaALLAH ev alacağız.

Benim ozamanlar 5 bin tl birikimim var ev arıyorum uygun fiyatlarda peşinat vermeyeceğimiz. 
Kim böyle birşey yapar ki ? Dünyanın menfaat üzerine kurulu olduğu zamanda kim el uzatıp yardım eder...

Tabiki ALLAH (AZZE VE CELLE) BİZE ALLAHTAN BÜYÜK dost yok.
Neyse kısa geçiyorum ..Başladım duaya bir gece duama destek olmak için mübarek bir zatı gördüm ''bana yapmam gerekeni söyledi.
Nitekim yaptım 1 ay içinde mucize bir şekilde evi aldım evlendim 5 ay sonra iş yeri açtım 3 ay sonra arabamı aldım 5 ay geçti arsa almayı planlıyorum vs çok iyi bir hayat yaşıyorum .
Diyeceğim o ki Allah size yeter mal isterseniz verir yeterki isteyin ...
Ben günde 1 YASİN'İ ŞERİF 1 VAKIA suresi 1000 adet salavat çekip 
313 defa 
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr çekiyordum
Hergün YASİNİ ŞERİF İLE VAKIA suresini okuyordum .Ve muvaffak oldum ELHAMDÜLİLLAH.

-ALINTI-

İnalmaz mücizelere gark oldum ,yani sadece yüzeysel anlattım size ben.
Herhangi bir dileği olan günlük Yasin'i şerif ve akşam 7 defa inşirah suresi.
Rızık isteyen hergün Vakıa suresi 1000 adet salavat.
Herhangi farklı olmasını istediği veya tez zamanda hayırlı haber almak için Rabbi yesir.
Sevdiğine kavuşmak kendine sevdirmek için her gece 7 İnşirah suresi 1000 adet Ya VEDUD zikri bu daha uzayıp gider :)
Sınavda başarılı olup mucizevi şekilde hiç çalışmadığı halde geçmek için 4444 tefriciye veya sınava başlamadan 21 tefriciye.
Dişi ağırana Peygamberimizin HZ Fatıma annemize öğrettiği dua.
Kalbi sıkışana kötü haber bekleyişinde olana iyiye dönsün isteyene LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYUL AZİM. 1000 adet 
Bir eşyası kalbolana ve aramak üzere koyulup birtürlü bulamayana bulana kadar Sübhan ALLAH 

hEPSİ DENENMİŞTİR .
Gönül rahatlığıyla yapın mucizeleri seyredin inşaALLAH

-ALINTI-

Merhabalar,Dua gücüne inanılmaz inanan biri olarak size tecrübe edip feraha ulaştığım duaları paylaşmak istiyorum.
Ben çok zor durumlarda variyetin ve maliyetin sınırlarında olduğum bir dönem. Aşık oldum ,Tabi bir yığın engeller sıkıntılar vs ayrılıklar tekrar birleşmeler bir yığın dua neticede evlenme kararı aldık ve aşık olduğum adımı dualar sayesinde kazandım ve evlenme kararı aldık.(Hayırlısına dua ettiğim için).

Yokluk var tabi oda ailesinden destek almıyor ,bende iyi maaş alıyorum ama aileme bakıyorum o yüzden kendime birikim yapamıyordum.
Derken düğün hazırlıkları başladı hayatımın en zor ve en güzel günleri...
Yetmiyor evdeki hesap çarşıya uymuyor falan ...

Bu arada kiraya çıkacağız diye ev arıyoruz evler ateş pahası ,,,bir gün dedim ''biz neden yıllarca kirada başkasına rızkımızı yedireceğiz'' ev alalım ...
Eşim tabi bu duruma çok şaşırdı benim bu durumda böyle bir düşünceye sahip olmam onu şok etti.Dedim sen sabret bekle inşaALLAH ev alacağız.

Benim ozamanlar 5 bin tl birikimim var ev arıyorum uygun fiyatlarda peşinat vermeyeceğimiz. 
Kim böyle birşey yapar ki ? Dünyanın menfaat üzerine kurulu olduğu zamanda kim el uzatıp yardım eder...

Tabiki ALLAH (AZZE VE CELLE) BİZE ALLAHTAN BÜYÜK dost yok.
Neyse kısa geçiyorum ..Başladım duaya bir gece duama destek olmak için mübarek bir zatı gördüm ''bana yapmam gerekeni söyledi.
Nitekim yaptım 1 ay içinde mucize bir şekilde evi aldım evlendim 5 ay sonra iş yeri açtım 3 ay sonra arabamı aldım 5 ay geçti arsa almayı planlıyorum vs çok iyi bir hayat yaşıyorum .
Diyeceğim o ki Allah size yeter mal isterseniz verir yeterki isteyin ...
Ben günde 1 YASİN'İ ŞERİF 1 VAKIA suresi 1000 adet salavat çekip 
313 defa 
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr çekiyordum
Hergün YASİNİ ŞERİF İLE VAKIA suresini okuyordum .Ve muvaffak oldum ELHAMDÜLİLLAH.

-ALINTI-

• Like 1

Allahumme salli ala seyyidine MUHAMMED ve ala ali seyyidina MUHAMMED . Günde 1000 adet çekilecek.Ben 30 .günümde evimi almıştım.:kahve:

-ALINTI-

Edited by balprmk

Allahumme salli ala seyyidine MUHAMMED ve ala ali seyyidina MUHAMMED . Günde 1000 adet çekilecek.Ben 30 .günümde evimi almıştım.:kahve:

-ALINTI-

• Like 1