Jump to content
Sign in to follow this  
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

hayırlısı olsun maşallah ne güzel , Allah daim etsin inşallah diğer okuduğunuz duaları da paylaşırmısınız bizimle rica etsem  kesinlikle insanın motivasyonu artıyor böyle güzellikleri okuyunca

• Like 2

çünkü vakıa suresi mal mülk parasal konular yada borç harç için okunur diye biliyorum daha çok yani o yöndeki isteklerimize uygun bir sure genel olarak yaptığınız ve fayda gördüğünüz dualar ve zikirler varmı diye merak ettim

• Like 1

merhaba , paylaştığım yazıyı bir yerde görüp alıntı yaptım :) ama benim de okuyup sıkıntılarımın giderilmesine vesile olan dualar var yunus duası zikri , fetih suresi haftalık formülü,4444 salavatı tefriciye  ,sayısız amaner rasulu ve inşirah suresi bir de her duamdan önce ve sonra muminun suresi 115-116-117-118 ayeti ve salavat okurum dediğim gibi öncesi ve sonrasında mutlaka okurum 

balprmk, 9 saat önce yazdı:

merhaba , paylaştığım yazıyı bir yerde görüp alıntı yaptım :) ama benim de okuyup sıkıntılarımın giderilmesine vesile olan dualar var yunus duası zikri , fetih suresi haftalık formülü,4444 salavatı tefriciye  ,sayısız amaner rasulu ve inşirah suresi bir de her duamdan önce ve sonra muminun suresi 115-116-117-118 ayeti ve salavat okurum dediğim gibi öncesi ve sonrasında mutlaka okurum 

atanmak için ne yapmalı??

• Like 1

özellikle sayısız yunus duası okuyun ,salavat çekin amaner resulu inşirah suresi okuyun dilinizden yunus duasını düşürmeyin

merhaba arkadaşlar,

23 yaşında mezun oldum, 29 yaşındayım. sürekli iş arıyorum. 6 yılda 3 yıllık tecrübem olabildi:(

en son ağustos'un sonunda işten çıkarıldım, kaç aydır iş arıyorum.

üzerimde uğursuzluk mu , kısmetsizlik mi var bilmiyorum. bir türlü iş konusunda bir yerde tutunamıyorum.

ne okuduysam olmuyor, çok daraldım, geceleri düşünmekten uyuyamıyorum.

Allah rızası için okuduğunuz iş için tesirli dua varsa benimle paylaşır mısınız?

mutsuz00, 40 dakika önce yazdı:

merhaba arkadaşlar,

23 yaşında mezun oldum, 29 yaşındayım. sürekli iş arıyorum. 6 yılda 3 yıllık tecrübem olabildi:(

en son ağustos'un sonunda işten çıkarıldım, kaç aydır iş arıyorum.

üzerimde uğursuzluk mu , kısmetsizlik mi var bilmiyorum. bir türlü iş konusunda bir yerde tutunamıyorum.

ne okuduysam olmuyor, çok daraldım, geceleri düşünmekten uyuyamıyorum.

Allah rızası için okuduğunuz iş için tesirli dua varsa benimle paylaşır mısınız?

aşırı ya fettah çek

herkes okuyup dileğine kavuştuğu duaları yazsın. belki birbirimize bir faydamız olur :)