Jump to content
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

Asli, 01.10.2019 - 23:10 yazdı:

Bir çok şey. Maddi imkansızlar diyim ev ve iş gibi. Birde çocuğum var 12 yaşında ilgilenebilecek kimsem yok annem rahatsız o yüzden. Tutunacak dalım yok yani Allah büyük belki birgün bir kapı açar banada ?

ya fettah ismi şerifini sayısız zikretmeni öneririm. ayrıca salavatı fatih ve salatı mecule de çok etkilidir

• Thanks 1
  • Haha 1

Asli, 11.10.2019 - 22:14 yazdı:

Herkese Selamlar

çok rica etsem hangi duaları okuyarak hangi dilekleriniz gerçekleşti?  Yada hangi dua sizi çok etkiledi inanılmaz şeyler oldu? Çok etkilendiğiniz unutamadığınız şeyleri paylaşır mısınız:) 

şimdiden teşekkürler ? ☺️

merhaba bende sizin gibi yıllarca yurtdışında yaşadım 4444 tefriciyeye başladım ağlaya ağlaya okudum ailemi çok özlüyordum ne olur ailemin yanına döneyim diye duam 500 okumada falan kabul oldu...

midnight, 01.05.2011 - 23:03 yazdı:

Şükürler olsun binlerce kez ! Birgün buradan güze haberler vermek de kısmet oldu çok şükür.

Çok zorlu zamanlar yaşadığım bir dönemde tanıştım sizlerle, gün oldu dualarınızı istedim, gün oldu gücüm yettiğince, dilim döndüğünce sizlere destek olmaya gayret ettim.

Burayı ilk ziyaret ettiğimde nasıl olduğunu bile anlamadığım biçimde yuvam dağılmış, borçlar boyumu aşmıştı. Evimin eşyalarını satmıştım ve maaşıma haciz gelmişti.

Bu süre boyunca elimden gelen tek şey Allaha sığınmak ve dua etmekti. Tek bir gün bile vazgeçmedim, umudumu kesmedim.

Şimdi ise güzel gelişmeleri anlatayım istiyorum. Borçları henüz bitiremedim ama Allah'ım bana banka kredisiyle, borçlar yüzünden bir ara kara listeye girmiş olmama rağmen, bir ev almayı nasip etti, ki bu en büyük hayalimdi. Ayrıca, hiç ummadığım zamanlarda, hiç ummadığım yerlerden rızık kapıları açtı.

Neler okudum, ne yaptım diye merak edenler vardır mutlaka. Her sabah evden çıkarken ve her gece uyumadan önce Ayetel Kürsi, Fatiha,3 İhlas ve Felak, Nas surelerini çocukluğumdan beri okurum. Bunlara ek olarak Vakıa ve Yasin surelerini okumaya gayret ettim her fırsatta. Hatta bu iki sureyi telefonuma kaydettim mp3 olarak, sabahları işe giderken dinledim, akşamları okumaya gayret ettim.

Ayrıca,bu sayfalarda gördüğüm bir hacet namazı vardı. Bir kandil gecesi o namazı kılıp "Allahım bu ay bitmeden bana hayırlısıyla bir ev almayı nasip et" diye duamı ettim. Bu duayı ettiğimde şubatın son haftasıydı ve ben mart ayının ilk haftasında, mucizevi biçimde ev sahibi oldum. Şimdi de bir an evvel ve kolaylıkla borcunu bitire bilmek için dua ediyorum.

Dualarıma ek olarak, uğuruna inandığım bir şey daha oldu. İş yerinde bir arkadaşım,ev hayalimden bahsettiğim bir sırada boynundaki Hz. Fatıma'nın eli kolyesini çıkarıp benim boynuma taktı ve "Bana çok uğur getirdi, sana da getirsin inşallah" dedi. Kolyeyi taktıktan 2 hafta sonra evim oldu şükürler olsun.

Hz Fatıma'nın Eli ile ilgili bir başka sürprizi de şöyle yaşadık. Dünya tatlısı bir yeğenim var, babasını henüz küçücükken trafik kazasında kaybetti, zor şartlarda okudu ve geçen yaz üniversiteden mezun oldu. Özel bir kuruluşta 6 ay önce işe başladı. Ona hediye olarak Fatıma'nın Eli kolyesi aldım ve boynuna takarken "Fatıma Anamızın eli hep üzerinde olsun, gönlünden geçen dileğin hayırlısıyla gerçek olsun" dedim. 2 gün önce müjdeli haber geldi, kolyeyi taktığında araba sahibi olmayı dilemiş ve 2 haftaya kalmadan arabasını almak nasib oldu. Şükürler olsun, şükürler olsun, şükürler olsun...

Benden güzel haberler şimdilik bu kadar. Diyeceğim odur ki, Rabbim açılan eli asla boş çevirmiyor, sakın vazgeçmeyin, umudunuzu yitirmeyin. Rabbim her birinizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin, Amin

Aylardır aradığım bir yazı, bulursam güncelleyeceğim dedim. Buldum çok şükür. Kime dedim bilmiyorum ama enerji si mükemmel. İnanç meselesi, 

Fatma Annemizin eli üzerimizden eksik olmasın. Bereketlesin biiznillah. 

Cangirl75 sanırım senle yazıştım. 

Allah a şükür aldığım nefese kadar çok şükür hamdolsun.

Ay artık hırs yaptım ne olumlama, ne dua, nede hayır 2 sene bitti şu teb bankasının el koyduğu veya paramızı koruyamadığı başkalarına kaptırdığı paramızı bize iade etsin artık.  

Kardeşimin de bir başkası kredi kartından para çekmiş bir sene uğraştı aldı parasını. Bakalım biz ne zaman alıcaz... İstanbulda. 

Edited by hacersş

Alıntı

Aylardır aradığım bir yazı, bulursam güncelleyeceğim dedim. Buldum çok şükür. Kime dedim bilmiyorum ama enerji si mükemmel. İnanç meselesi, 

Fatma Annemizin eli üzerimizden eksik olmasın. Bereketlesin biiznillah. 

Cangirl75 sanırım senle yazıştım. 

Allah a şükür aldığım nefese kadar çok şükür hamdolsun.

Ay artık hırs yaptım ne olumlama, ne dua, nede hayır 2 sene bitti şu teb bankasının el koyduğu veya paramızı koruyamadığı başkalarına kaptırdığı paramızı bize iade etsin artık.  

Kardeşimin de bir başkası kredi kartından para çekmiş bir sene uğraştı aldı parasını. Bakalım biz ne zaman alıcaz... İstanbulda. 

inşallah tez zamanda alırsın paranı geçmiş olsun

• Thanks 1

Posted (edited)

Yağmur yağarken kevser suresini okuyun... Yağmur kesilene kadar... isterseniz dilek dileyiniz... 

Edited by Cangirl75
  • Confused 1