Jump to content
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

Guest alperen09

kardeşim hayırlı olsun...hayırlı olsun diyorum çünkü allah'ımız sana gerçeği göstermiş...böyle bir durum benimde başıma gelmişti daha 2-3 ay önce.şimdi ise o başkasıyla beraber...umrumda bile deil.ço sogudum ondan.dua ederken o ve yeni sevgilisi içinde dua ediyorum...nefret bile etmiyorum...sadece artık allah yarattıgı için o na önem veriyorum o kadar..sakın arkana bakma...hayırlı deilmiş senin için. (SALLA GİTSİN)

Guest mrsd
senin adına sevindim dreamend. insanın dualarının kabul olduğunu görmesi kadar büyük bi mutluluk yok bence. :)inşallah bundan sonra herşey istediğin gibi olur. bende bazen soğuyo gibi hissediyorum ama benimkisi daha çok umutsuzluktan doğan bi vazgeçiş. onunla ilgili yaptığım her istiharede yeşiller beyazlar görmeme rağmen uyandığımda içimde umutsuzluk oluyo. :confused: bende nedenini anlamadım. bakalım vardır Allah'ın bi bildiği elbet.

aynen yaa

bende onun hayırla bana dönmesi için dualar edip uyuduğumda çok güzel rüyalar görüyorum hatta tabirlerine falan bakıyorum istediğine kavuşma olarak falan çıkıyo ama mesaj yazıyorum ki 10 gündür yazmamıştım hiç nasılsın diyorum adamda tık yok:(:(uyanınca diyorum evet olacak galiba diye ümitleniyorum ama bi an oluyo olmıcak diyorum soğumaya başladım galiba diyorum ama resmine bakınca başlıyorum ağlamaya ümitsizlikten kaynaklanan bi soğumamaı acab bende bilmiyorum of yaaa

Guest Melinda
:D mrsd güldüğüme bakma sinirimden gülüyom. biraz önce senin diğer yazılarınıda okudum aynı benim gibi hissediyosun o yüzden çok iyi anlıyorum. bende onun resmini görünce aşkım kabarıyo özlüyorum hayaller kuruyorum ama sonra birden yok oluyo. umut sıfır. sabrım kalmadı. bugün olsun istiyorum. ama olmuyo. bıktım beklemekten valla.

Guest mrsd

bende her sabah bugün arar diye ümitle kalkıyorum ama gece oluyo hiiiiççç ses seda yok..biraz önce annesini aradım cuma diye sormuş yine arıyomu sizi diye..biz konuşmuyoruz siz konuşun karışmam demiş ne demek bu şimdi yaaa....umrumda değil mi demek...anlamadım

işte buna çok kızıyorum,demekki sevginiz gerçek sevgi degilki başkasına gönlunuzu açmaya başlamışsınız bile.dualar hayırlımı degilmi diyerek okunuyor,sonra döndü ama ben sogudum..dua ederken herzaman dönsün diye degil hayırlısı ne ise o olsun diye dua etmekte fayda var..

Guest FoSFoRLuCevRiYe

dramend in sözettiği son nefesindeymişcesine yakarışı görmüştüm sanırım şöyleydi;İSİM Beni ara İSİM bana ulaş İSİM Sana ihtiyacım var:)

--------------------

yani o isim yazan yarler sevdiğinizin ismi oluyor muş örnegin ahmet beni ara,ahmet bana ulaş,ahmet sana ihtiyacım var gibi

Guest imkansizim

Ne guzel darısı başıma inşallah

Benımkı ımkansız gıbı bısey ama Rabbıme ne ısterse o olur

Inşallah benım ımkansızım da olur

Amin

Guest dreamend

Sevgili İncisel,

Aslında haklısın ama yaşadıklarımı bir ben bir de Allah bilir.Onun yüzünden neler çektim bir bilsen.Sevdim gerçekten sevdim...Çok zor yollardan geçtim.Ailemin kabul etmeyeceğini bilerek ve göze alarak sevdim.Çünkü benim ve onun eğitim durumu çok farklı bu en basit örnek.Sırf dualarım kabul olsun diye dua etmedim.Allah'a sığındım çünkü yapılan haksızlık var ortada.Ben ağlarken o gülüyordu...Hala da benle oynamaya çalışıyor.Onun için her şeyi geride bırakmaya hazırdım ama o bunu bile kendi egosunu tatmin etmek için kullandı.Sonuç olarak Allah karşıma çıkardı bu yeni insanı da.Soğukluğu da Allah koydu içime ki ölüyordum aşkından,yemeden içmeden kesildim,10 tane içtiğim sigara oldu 20 tane....say say bitmez.Evet başta dönsün diye dua ettim ama sonra Allah'tan bana ulaşmasını diledim.Bu adamı unutmayı diledim,karşısında güçlü durmayı diledim.Beddua bile etmedim ona...bunca yaptıklarından sonra sadece istedim ki karşısında ona ağlayan biri yok artık.O da üzülsün istedim...Çok mu şey istedim?Şu an zaten bana dönmedi sadece konuşmamız imkansızdı ve bu gerçekleşti.Hayırsız olan benim ona hala aşık olmamdı belki de...Lütfen yanlış anlamayın.Sadece bana ulaşması için dua ettim sonradan dönmesi için değil...Ayrıca istihareden bahseden arkadaşlarım ben de belirteyim bu elinden su alma olayı var ya :D ben de onu gördüm...Artık zamana bırakıyorum.Ben çok yoruldum.Eğer gerçekten seviyorsa biraz da o mücadele etsin...Dönseydi eğer...ya da dönerse ve gerçekten beni sevdiğini ispat edebilirse yine gözüm kapalı giderim...Aşk bu değil mi?