Jump to content
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

Çok sevindim canım benim. Gözün aydın olsun.

Yanlış şu çağrı hakkında küçük bi dipnot:

Bence .... sana ihtiyacım var şeklinde söylemeyin bu çekime aykırı. bunu sesli söyleyerek evrene gercekten onsuz olamayacağınız mesajını veriyorsunuz.

sevgilerimle.

• Like 1

Guest GÜNEŞ

peki nasıl diyeimmm? nasıl seeslenelimm

dreamend sen nasıl seeslendin:)

Guest dreamend

Ben şöyle dedim:

İsim duy beni.

İsim ulaş bana.

İsim bana ulaşmalısın.

Guest Sevecen
Sevgili İncisel,

Aslında haklısın ama yaşadıklarımı bir ben bir de Allah bilir.Onun yüzünden neler çektim bir bilsen.Sevdim gerçekten sevdim...Çok zor yollardan geçtim.Ailemin kabul etmeyeceğini bilerek ve göze alarak sevdim.Çünkü benim ve onun eğitim durumu çok farklı bu en basit örnek.Sırf dualarım kabul olsun diye dua etmedim.Allah'a sığındım çünkü yapılan haksızlık var ortada.Ben ağlarken o gülüyordu...Hala da benle oynamaya çalışıyor.Onun için her şeyi geride bırakmaya hazırdım ama o bunu bile kendi egosunu tatmin etmek için kullandı.Sonuç olarak Allah karşıma çıkardı bu yeni insanı da.Soğukluğu da Allah koydu içime ki ölüyordum aşkından,yemeden içmeden kesildim,10 tane içtiğim sigara oldu 20 tane....say say bitmez.Evet başta dönsün diye dua ettim ama sonra Allah'tan bana ulaşmasını diledim.Bu adamı unutmayı diledim,karşısında güçlü durmayı diledim.Beddua bile etmedim ona...bunca yaptıklarından sonra sadece istedim ki karşısında ona ağlayan biri yok artık.O da üzülsün istedim...Çok mu şey istedim?Şu an zaten bana dönmedi sadece konuşmamız imkansızdı ve bu gerçekleşti.Hayırsız olan benim ona hala aşık olmamdı belki de...Lütfen yanlış anlamayın.Sadece bana ulaşması için dua ettim sonradan dönmesi için değil...Ayrıca istihareden bahseden arkadaşlarım ben de belirteyim bu elinden su alma olayı var ya :D ben de onu gördüm...Artık zamana bırakıyorum.Ben çok yoruldum.Eğer gerçekten seviyorsa biraz da o mücadele etsin...Dönseydi eğer...ya da dönerse ve gerçekten beni sevdiğini ispat edebilirse yine gözüm kapalı giderim...Aşk bu değil mi?

...Artık zamana bırakıyorum.Ben çok yoruldum.Eğer gerçekten seviyorsa biraz da o mücadele etsin...Dönseydi eğer...ya da dönerse ve gerçekten beni sevdiğini ispat edebilirse yine gözüm kapalı giderim...Aşk bu değil mi?

draemend cnm bence sen hiç aşk bu değimi deme boşver zaten soğunmuşsun hem hoşlandığın kişiye odaklan oda incinmesin onunla mutlu olmak için rabbine yalvar onu dualarla kendine bağla çok güzel anlatmışsın yaşadıklarını bende sana özendim dualara devam hayırlısı olsun

forumda aradım ama bulamadım şimdi.Adıyla hitap ederek bana ulaş beni ara dedim sanki son nefesimmiş gibi.Ama duaların ve özellikle esmaların yeri bambaşka...

--------------------

Aşkın gözü kördür arkadaşlar.Ben bir yerde onun dönmesi için değil haksızsa karşıma çıkar Yarabbim dedim.Çünkü bana inanılmaz haksızlık yaptı.Ayrıca çok düşündüm...Geceler boyu ağladım,sağlığımdan bile oldum...Onunla olmayacağını biliyorum arkadaşlar.Allah'ım dualarımı kabul etti tabiiki çok mutluyum ama bir yandan da karşıma istediğim gibi bir insan çıkardıysa bunda da vardır bir hayır.Ben ağlarken o beni aldattı,beni aşağıladı hatta engellemiş bile beni...Böyle bir insanı sevmeye devam mı etmeliyim?Şimdi o hala benimle oynadığını düşünüyor...Bu insanı sevmeye devam mı etmeliyim?Karşısında zayıf ona bağımlı bir insan var sanıyor...Bu insan sevilmeye değer mi?Şöyle diyebilirim aşk öldü ve mantık döndü...Son günlerde dönmesi için değil bana ulaşmasını diledim.Çünkü artık karşısında ona bağlı bir insan yok bunu bilmeli.

slmm böyle seyler duymak inan cok güzel, ayni olaylari bende yasiyorum cok cektim buradan cok dualar bulup okudum hangi duayo okursan oku Rabbime inanarak olacagina inanarak oku benim kii iki aydir haftada bir nasilsin diye yaziyordu simdi SIKLASTI ve ilk defa aradi bende senden farkli degilim sana tavsiyem iyi düsün sen onu sevdinki o kadar dualar ettin Rabbim kabul etti hayirli istemissin oda sana geri gelmis dene derim...

• Like 1

Guest dreamend

Bugün çok ilginç bir şey daha oldu.Msni açarken keşke hoşlandığım kişi burada olsa dedim ki sadece haftasonları giriyor bir baktım online.Çok şaşırdım ve baya uzun konuştuk.Diğerine hala cevap yazmadım.Eee biraz beklesin ben de o kadar bekledim ama :P Şimdi bu sözümden sonra bana yine kızarsınız siz :D Kızmayın nolur sonuna kadar haketti bunu :D:D

Guest FoSFoRLuCevRiYe

draamend sen daha önce 40 gün 1000 er ESTAGFURULLAH EL AZİYM ve ALLAHÜMME SALLİ ALLA MUHAMMEDİN VE SELLİM tesbihini yapmıştın sanırım ne oldu o

Guest dreamend

yok onu yapmadım ben.

Guest Amphitrite

Neler yaptın peki canım?

Guest ben kimim

ben sevgilimden ayrılalı 25 gün oldu bende bir çok dualar okudum dönmesi için ama hala tık yok içimden bi ses dönecek diyor biliyorum okudugm dualarla içi rahat ama bende sabır kalmadı artıık vazmı geçmeliyim bilmiyorumm...inşallah döne r çok seviyorum arkadaşlar nolur benim içinde dua edin..çok ihtiyacım var bu aralar