Jump to content
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

Guest Cesur

aşkını ıspat etsin dreamend kabul etsin ama bir şans da versin bence :) insanlık sende kalsın dreamend;)

ben kimim allah yardımcı olsun inşallah tez zamanda dualrın kabul olsun çok canın yanmadan inşallah amin.

Guest sevcan

ne olur bana dua edin mayıs ayında nişanlancam duanıza ihtiyacım var

Guest pandora
Eski sevgilimle konuşmaya başladık arkadaşlar benim için iyi bir gelişme ama şöyle bir durum var artık hiçbir şey hissetmiyorum ona karşı.Hatta başkasından hoşlanmaya başladım.Etkili olduğuna inandığım dualar Yasin ve Mübin,resime okunan 21 besmele,Esmalar ve çekim yasası.Özellikle son nefesinizle çağırıyormuş gibi olduğunuz bir yöntem var onu uygulamanızı tavsiye ederim.Gerçekten işe yarıyor.Ayrıca 41 Fatiha bölümündeki arkadaşlara da sonsuz teşekkür ederim gerçekten dualarınız benimle.Umarım herkes dileğine kavuşur.Dua ederken bir kaç tavsiyem var.Hayırsızsa hayırlara çevir Allah'ım demek,ellerinizi iyice havaya kaldırmak (bir yerde okudum)duanızda ısrarcı olmak.Benim için ondan haber almak mümkün değildi.Çok ama çok imkansızdı.İmkansızları imkanlı kılan yüce Allah işte...Umarım hepiniz sevdiklerinize kavuşursunuz.Benim için bu siteyi bulmak bir mücevher bulmak gibiydi,çok çaresiz geldim bu siteye ve şimdi burada öğrendiğim şeyler sayesinde o çaresizliğim kaybıolup gitti.Umarım sizin de güzel haberlerinizi alırım.Sevgiler...

arkadaşım ben burda ayrılalı 1 hafta olanlarında adam arayınca imkansızdı oldu dediğine şahit oldum.böyle durumlarda herkesde sanıyorki duların sayesinde oldu falan.ve olur olmaz herkesde umutlanıyor mesela ben ayrılalı 1 sene oldu ve onun hiçbişey bana geri getiremez şuan ne dua ne büyü.peki seninki nasıldı yani imkansızlığı ve ayrılalı ne kadar oldu?neden imkansızdı açarmısın biraz.ha buarada olayı pek bilmiyorum ama bence çocuk sana tam anlamıyla bişeyler söylemeden emin olma.çünkü benimkide 3 ay sonra görüşmeye başladık birden bana başkasına aşık olduğunu açıkladı...dikkat et ben gibi hüsrana uğrama

Guest _birisi_

dreament arkadaşım sevindim mi desem bilemedim biz senle benim açtığım bir konuda 2 hafta önce konuşmuştuk sanki sen dönmesinin imkansız olduğunu söyledin ve çok üzülüyordun yanlış hatırlamıyorsam :S yani biraz cidden kafam karıştı umarım hayırlısı ne ise o olsun ve umarım şimdi hoşlandığın kişiyle aynı şeyleri yaşamazsın ama bir de şu var unutma eski erkek arkadaşın tekrar senden vazgeçtiğinde onu sevdiğini anlamakta geç kalmazsın umarım yani cidden içinde herşey bitmiştir umarım allah yolunu açık etsin arkadaşım

Guest dreamend

ispat etmekten çok uzak maalesef.Çok ama çok isterdim ispat etmesini...Bakalım haber bekliyorum şu anda.Çok karıştı kafam ya :(

--------------------

Pandora ondan haber almam imkansızdı evet.Çünkü yüzyüze gelebileceğimiz bir ortam bile yoktu.Msnden görüşüyorduk ve engelledi sanırım ve ben de onu silmiştim.O yurtdışında üstelik.Bir haber sayesinde iyi olup olmadığımı soran bir mail attı ilk.Bahane olduğunu biliyordum çünkü o haberin benle ilgisi alakası bile yoktu.Bilmiyorum kafam çok karışık...Beni bir kalemde sildi.Hatta kavga ettik baya bi.Böyle birine şimdi neden döneyim ki...İspat edebilse...işte bu imkansız.

işte buna çok kızıyorum,demekki sevginiz gerçek sevgi degilki başkasına gönlunuzu açmaya başlamışsınız bile.dualar hayırlımı degilmi diyerek okunuyor,sonra döndü ama ben sogudum..dua ederken herzaman dönsün diye degil hayırlısı ne ise o olsun diye dua etmekte fayda var..

Arkadaşım sana kesinlikle katılıyorum. Dualarınızı nefsani yapmayın karşınızdaki insanı az çok tanıyorsunuz bu insanla ömür geçermi karar verin istihare var hayırlımı şermi Allah size lutufta bulunur rüya gösterir ondan sonra duanızı edin hayırsıza Allah hayırlı etmeye hayırlıyıda şer etmeye gücü yeter bundan şüpheniz olmazın bekarken cok çılgın tipler evlenince evine bağlı olurken tam terside olabiliyor.Sizi üzdüğü için sırf kendi egonuzu tatmin etmek için Allah tan istemeyin hem onla konuşuyorum hem diğerinden hoşlanıyorum bu nasıl bir mantık geri dönüşümü nasıl olacak unutmayın sınav dünyası ikiside elinizden tamamen alınır kendinize yapılmasını istemediğini başkasına yapmayın.burda bakıyorum bir çok kişi duam oldu ama ben onu istemiyorum artık.bizler bişeyi haddinden fazla abartıp o insanı kocaman dev aynası yaparsak gün gelir o insan el aynası kadar ufalır.biri beni üzdiyse sadece Allah'a havele ederim ve bedelini öder.ben karışmam Vekilim Allah olur. gelsin aynısı ben ona yapıyım yok bensizlik neymiş görsün ne farkın kalıcak iliklerine kadar acıyı yaşamışsınız aynı şeyi başkasına yaşatınca ondan ne farkın kalır...

Guest dreamend

Ben ona aynısını yapmayacağım.Bunu belirtmiştim baştaki cevaplarımdan birinde.Sadece karşısında hala ona bağlı bir insan yok bunu bilsin istiyorum.Çünkü benim sevgimi ezdi ellerinde...Beddua bile etmem ona...Ayrıca son kez söylüyorum dönmesi için değil ulaşması için dua ettim.

Guest FoSFoRLuCevRiYe

biri bana cevap vere bilir mi inna fetahna leke fethan mübina okunurken her seferinde besmele gerekir mi ayrıca birisi dün sen 1900 lük duayı yaptın mı

Guest pandora
ispat etmekten çok uzak maalesef.Çok ama çok isterdim ispat etmesini...Bakalım haber bekliyorum şu anda.Çok karıştı kafam ya :(

--------------------

Pandora ondan haber almam imkansızdı evet.Çünkü yüzyüze gelebileceğimiz bir ortam bile yoktu.Msnden görüşüyorduk ve engelledi sanırım ve ben de onu silmiştim.O yurtdışında üstelik.Bir haber sayesinde iyi olup olmadığımı soran bir mail attı ilk.Bahane olduğunu biliyordum çünkü o haberin benle ilgisi alakası bile yoktu.Bilmiyorum kafam çok karışık...Beni bir kalemde sildi.Hatta kavga ettik baya bi.Böyle birine şimdi neden döneyim ki...İspat edebilse...işte bu imkansız.

haber alman neden imkansız olsun canım tel.diye bişey var sonra internet diye bişey var ben imkansızlığını sorarken kaç zamandır görüşmüyordunuz onu sordum mesela ayrılalı kaç ay olmuştu?ama sen buna cevap vermemişsin böyle imkansızlıkmı olur adam yurtdışında diye sen imkansız görmemişsin ama bunlara bel bağlamayın fena gümlersiniz haberiniz olsun!