Jump to content
Guest xxx02

Dilegi Kabul Olanlarin Paylaşim Alani

Recommended Posts

Guest _birisi_
aynen yaa

bende onun hayırla bana dönmesi için dualar edip uyuduğumda çok güzel rüyalar görüyorum hatta tabirlerine falan bakıyorum istediğine kavuşma olarak falan çıkıyo ama mesaj yazıyorum ki 10 gündür yazmamıştım hiç nasılsın diyorum adamda tık yok:(:(uyanınca diyorum evet olacak galiba diye ümitleniyorum ama bi an oluyo olmıcak diyorum soğumaya başladım galiba diyorum ama resmine bakınca başlıyorum ağlamaya ümitsizlikten kaynaklanan bi soğumamaı acab bende bilmiyorum of yaaa

mrsd arkadaşım hiç arama ve sorma asla çünkü sen ara sıra yokladıkça o senden emin onu beklediğinden onu sevdiğndne emin oluyor biiraz geri çek kendini merak etsin neden artık msj göndermiyo diye kendini yesin. ben terk edildim çok güzel darbe yedim ummadığım anda ama bir kere bile aramadım şimdi beni aramaya başladı msn yeniden ekledi ve beni aradığında laf arasında şunu dedi beni sevdiğini söylüyordun ama ben seni bıraktıktan sonra ne aradın ne sordun ne msj ne çağrı hiç bişey ben senin eskiden beni sevdiğine inanmıyorum dedim sen de sevdiğini söylüyordun ama terk ettin ben senin hiç bişeyine inanmıyorum:D yani kısacası terk etseler bile aramamamız onları kudurtur

--------------------

dramend in sözettiği son nefesindeymişcesine yakarışı görmüştüm sanırım şöyleydi;İSİM Beni ara İSİM bana ulaş İSİM Sana ihtiyacım var:)

--------------------

yani o isim yazan yarler sevdiğinizin ismi oluyor muş örnegin ahmet beni ara,ahmet bana ulaş,ahmet sana ihtiyacım var gibi

ama önce 2 rekat namaz kılın diyordu

--------------------

biri bana cevap vere bilir mi inna fetahna leke fethan mübina okunurken her seferinde besmele gerekir mi ayrıca birisi dün sen 1900 lük duayı yaptın mı

yaptım arkadaşım o duayı ve bugün tam 3 kere gizli nodan biri aradı 3-4 saniye sesimi dinleyip kapattı bence o ama bakalım:D

Guest tunçözen

bismillahirrahmanirrahiym selamaleyküm okuduklarımdan bir şeyler anlamaya çalışıyorum,son resmin üç kız çocuğun anlamını öğrenmk istiyorum,bu güzel sayfaların anlamını çözmek için birileriyle yazışmak istiyorum yardımcı olursunuz inşallah

Guest nergiz79

her zaman öyle olmuyor..beni terkedeli 3 ay oldu ben onu hiç bir şekilde aramadım ve oda beni hiç aramadı..ama dualarım buna rağmen hiç bitmedi hep arttı ne olacak hiç bilmiyorum bildiğim onu çok sevdiğim:(

arkadaslar dualarınızı bırakmayın.. ALLAH gercekten bır kapı acıyor suan aglıyorum.. ne kadar dogru bılmıyorum ama sevdıgım ınsan donme alarmını yaktı bana sukurler olsun...

• Like 1

Guest Melinda

gerçekten mi? :) ay ne güzel. sevindim senin adına. hadi hayırlısı.

Guest İSMYPR

sevindim arkadaşım allah tamamına erdirsin darısı benim başıma

Guest sebnem er

Allah tamamına erdirsin darısı cümlemizin başına. Dönüşü zor gibimiydi ?

Guest MELLEKK
arkadaslar dualarınızı bırakmayın.. ALLAH gercekten bır kapı acıyor suan aglıyorum.. ne kadar dogru bılmıyorum ama sevdıgım ınsan donme alarmını yaktı bana sukurler olsun...

hadi hayırlısı canım;)bak işe yaradı