Jump to content
Sign in to follow this  
Renan

Aranılan Terkip ve Dualar...

Recommended Posts

sevda87, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar

Ben yeni üyeyim kızımdan ayrıyım. Babasıyla bosandık kızımın bende kalma hakları var kalamiyor izin vermiyor babası, haftada bir kez sadece 5 saat gorusebiliyoruz. Çok çaresizim. Kızıma kavusmak istiyorum artık cok dua ediyorum ama daha etkili bildiginiz bir dua varsa yazarmisiniz acaba. Ne yapmam gerekiyor. Dua dan başka Allah tan başka yardımcım olamaz cunku

Ya cami esmasini niyet edip bolca zikredin

• Thanks 1

Merhaba arkadaşlar, birçok kişiden alacağım var ama geri alamıyorum. Bugun yarın derken hep uzayıp gidiyor. Bunları kısa sürede alabilmem için bildiğiniz denediğiniz etkili uygulama varmı varsa paylaşırsanız sevinirim.

ramazan ayının son cuması yazılan/okunan (tam hatırlamıyorum hangisi olduğunu) bir uygulama vardı aradım bulamadım nerede acaba :))

beliza, 2 saat önce yazdı:

ramazan ayının son cuması yazılan/okunan (tam hatırlamıyorum hangisi olduğunu) bir uygulama vardı aradım bulamadım nerede acaba :))

Cuzdan duasini diyorsun 

• Like 1

Ivy, 40 dakika önce yazdı:

Cuzdan duasini diyorsun 

Evet ama bulamıyorum yarın ramazan aynının son cuması bulabilirsem iyi olcak inşallah

• Like 1

Posted (edited)
beliza, 6 saat önce yazdı:

Evet ama bulamıyorum yarın ramazan aynının son cuması bulabilirsem iyi olcak inşallah

Sad ve Araf süreleri. Bilgisayarı açınca buraya koyayım. Sanırım  sad 54 ayet ile Araf 10 ayet emin değilim. Hatırlattığın iyi oldu. Teşekkürler. Bu cüzdan duasının en son mesajını ben yazmıştım bulamadım. 

Edited by hacersş
  • Thanks 1

Guest Evren

eğer varsa paylaşın yararlanalım :)

bulamıyorum her farz namaz arkasında sure okunuyordu bana linkini atabilir misiniz şimdiden teşekkür 

Kuzum dua edeceksen et ama büyü olayina girme, hayatini mahvetme.dilek dualari var dua et.hayirlisi ise olsun de.

Guest Evren

yok abla inançlı bir insanım elhamdülillah namazlarımı da kılarım büyüyle işim olmaz. bir kez dilek duaları ettim sanırım aynı niyete çok fazla dua ettim her şey ters gitmişti sonra tövbe ettim. düzeldi sonra yine mahvoldu her şey.