Jump to content
Renan

Aranılan Terkip ve Dualar...

Recommended Posts

Cangirl75, 22.09.2019 - 16:53 yazdı:

4444 tefriciyeyi kesin öneririm

ya fettah ismi serifini asiri cek kapi acilir

Ya Fettah ismi şerifini mesela kaç defa okuyalım siz kaç defa okudunuz? Salatı tefriciyeyi tek başına okuyan kişi kaç günde bitirmelidir acaba? 

songuz, 50 dakika önce yazdı:

Ya Fettah ismi şerifini mesela kaç defa okuyalım siz kaç defa okudunuz? Salatı tefriciyeyi tek başına okuyan kişi kaç günde bitirmelidir acaba? 

zikirmatikle 1o,000 (onbini geciyordu günde), tefriciye yi 4444 sayi olarak tut bittiginde tekrar 4444 kere edebilirsin ama bence ya fettah daha etkili

• Thanks 1

Merhaba yeni üye olduğum icin konuyu nereye açmam gerektigini bulamadım yanlışsa simdiden özür dilerim herkesten. Benim aynı iş yerinde calıstıgım 5 yıllık bi sevgilim vardı ayrıldık simdi beni rezil etmekle işi bırakmam için tehdit ediyor aileme söylemekle hatta beni öldürmekle bile tehdit etti. Kendisini bana karsı sogutacak bir dua varmı acaba benden sogusun Hayatımdan zarar vermeden gitsin istiyorum :(

Gizli ilimler kitabinda bir satir var onu yazmistim iki kisi vardi calistigim ortamda onlarin ayrilmalari icin ikisinin ismini de cümlenin icine yazip katlayip bir yere sIkistirmistim ondan mi bilemiyorum ama o iki sahis birbirlerinden ayrildilar sebebini bilemiyorum nette arastirabilirsin dedigim konu 1999 yilina dayaniyor

Edited by Cangirl75

Cangirl75, 2 saat önce yazdı:

Gizli ilimler kitabinda bir satir var onu yazmistim iki kisi vardi calistigim ortamda onlarin ayrilmalari icin ikisinin ismini de cümlenin icine yazip katlayip bir yere sIkistirmistim ondan mi bilemiyorum ama o iki sahis birbirlerinden ayrildilar sebebini bilemiyorum nette arastirabilirsin dedigim konu 1999 yilina dayaniyor

Pekiyi birbirine tekrar sevdirmek için yokmu soğutmak bu kadar kolay 16 yıllık kocamı boşanmaktan vazgeçirmedim evladım bile yapamadı Allah’a adına bilginiz varsa yardım edin duyduğum her duamı yaptım yapmaktayım. Yaparım 

Beyala, Bir saat önce yazdı:

Pekiyi birbirine tekrar sevdirmek için yokmu soğutmak bu kadar kolay 16 yıllık kocamı boşanmaktan vazgeçirmedim evladım bile yapamadı Allah’a adına bilginiz varsa yardım edin duyduğum her duamı yaptım yapmaktayım. Yaparım 

gül suyuna 400 kere ya vedud okuyup siz kendi yüzünüze sürün esinize karsi niyet ederek cümle alem icin degil yani. Ya birde ben beyaz tv kanali orada programin adi hayatta hersey var o programini youtube dan izleyebilirsiniz orada sorunlari cözen bir bayan var galiba ismi Inci hnm onlari izleyin ve Selin Karacehennemin kitabi var cok güzel yardimci olunur önce bir sorunlar ne ona göre gidilse daha kolay cözülür diye düsünüyorum

Gitsem ne olur canım onlar ne yapıcak artık okumuyorum ya vedut kendin dahada sevdim kocamı sevmediği. Kadar herkes gitti kocama yalvardı yapma diye beni önce kafasından silmiş evladının gözyaşlarını görmeyen adam devlet başkanı gitse ne olur 

Beyala, 31 dakika önce yazdı:

Gitsem ne olur canım onlar ne yapıcak artık okumuyorum ya vedut kendin dahada sevdim kocamı sevmediği. Kadar herkes gitti kocama yalvardı yapma diye beni önce kafasından silmiş evladının gözyaşlarını görmeyen adam devlet başkanı gitse ne olur 

Siz ayrı evlerde mi yaşıyorsunuz? 

Yazdıklarından çıkardığım işleriniz ters gitmiş sende eşinin üstüne çok gitmişsin içinden çıkılmaz bir hal almış. Düşmez kalkmaz bi Allah dır. 

Önce tövbe istiğfarı çok söyle dilinle kalbinle, 

Mesajlarına baktım bizlerde bu yollardan geçtik dert çekmeyen düşenin halinden anlamaz. 

Birşeyler yazıcam lakin duygu yoğunluğunu bilmem lazım. 

Yazdığınız her şey doğru cqnım benim hatalarım bu evlilikte oldu ben ailesine çok takıktım hiç sindiremedim hep işi yoktu babam yaptı her şeyi ailesi hep seyirci oldu ama bende kocamın kafasına kaltım hep sessizdi ama sinsiymiş babamla iş yaptı hiç bir şeyi yoktu ve ordan çıktı ilk beni istemedi evden ayrılışı Kızım babasını başka lafınla mesajı yakalaması ile oldu ve gitti ben. Kocamı ne kadar sevdiğimi anladım yalvardım hemde çok kızım mahvoldu babaya aşıktı şimdi oda kulanıyor gece 12 de eve geliyor ben yaptım belkş ama bu kadarını hakketmedim ne duyduysam yaptım aklıma gel eğen insanlardan dua aldım kendim şaşırdım kurbanlar kestirdim yok hocalarda gittim yok en son geçen hafta kayınbederim babama geldi kızını istemiyoruz diye anlaşmalı boşanacakmışım gittiğim hocalar dahaki gelmez bu adam dediler hayatım altı üstüne geldi ama yapıcak bir şeyim yok yinede dua ne olur dua edin yavrum icin onun yüzü hürmetine Allahlm bir şans versin brn en çok kendimde buldum hatayı ama bu kadarda değildi 

İnsan sevince her şeyi unutabiliyor niye ben bunca hakaretten sonra hiç soğumadım kalnimde herkes affedecek kadar büyük oldu hep