Jump to content
Renan

Aranılan Terkip ve Dualar...

Recommended Posts

selamun aleykum arkadaslar, 2 hafta oldu sevdigimle ayriyiz okadar cok dua ediyorumki tekrar donmesi icin sizin sevdigniz geri dondu mu yada hangi dualari okudunuz kardeslerim neolur benim icinde dua edin insAllah benimde sevdigimde geri döner hergun mesaj atacak diye bekliyorum..😔 Allah herkesin dualarini kabul eylesin insAllah🤲

Alıntı

selamun aleykum arkadaslar, 2 hafta oldu sevdigimle ayriyiz okadar cok dua ediyorumki tekrar donmesi icin sizin sevdigniz geri dondu mu yada hangi dualari okudunuz kardeslerim neolur benim icinde dua edin insAllah benimde sevdigimde geri döner hergun mesaj atacak diye bekliyorum..😔 Allah herkesin dualarini kabul eylesin inşallah🤲

amin inşallah canım   bence  isteğine kavuşmak için tefriciye  okuyabilirsin , Ya Latif  esmasını zikredebilirsin salavatı fatihi okuyabilirsin .yunus peygamberin duasını sayısızca zikredebilirsin  forumda daha pek çok güzel dua ve uygulamalar mevcut  bir incele istersen her şey duayla diye boşuna dememişler Allah hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah

S. A herkese konuşamayan kızım için dua terkip uygulama arıyorum. Hz Musa duası okudum yaptım ancak daha gelişim göremedim. Arapçam yok. Yazıp direkt okuyamıyorum ama Türkçe okunuşu şeklinde okuyorum. Bana anne desin dünyalar sizin olsun nasıl istiyorum sanırım duyunca delirir gibi olurum. Allah razı olsun şimdiden ne olur bana yardım edin yalvarırım. ( tıbben bir problemimiz gözükmüyormuş) 

Mucizemm, 35 dakika önce yazdı:

S. A herkese konuşamayan kızım için dua terkip uygulama arıyorum. Hz Musa duası okudum yaptım ancak daha gelişim göremedim. Arapçam yok. Yazıp direkt okuyamıyorum ama Türkçe okunuşu şeklinde okuyorum. Bana anne desin dünyalar sizin olsun nasıl istiyorum sanırım duyunca delirir gibi olurum. Allah razı olsun şimdiden ne olur bana yardım edin yalvarırım. ( tıbben bir problemimiz gözükmüyormuş) 

Yaşı kaç ? Belki ilerde konuşur benim yeğende konuşmazdı okula başladı susmak bilmiyor. Geç konuşulabilir de

zebercet, 12 saat önce yazdı:

amin inşallah canım   bence  isteğine kavuşmak için tefriciye  okuyabilirsin , Ya Latif  esmasını zikredebilirsin salavatı fatihi okuyabilirsin .yunus peygamberin duasını sayısızca zikredebilirsin  forumda daha pek çok güzel dua ve uygulamalar mevcut  bir incele istersen her şey duayla diye boşuna dememişler Allah hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah

Allah razi olsun canim burdaki nerdeyse butun dualari okudum hergun agliyorum canim oyle yaniyorki pisman olmasini gectim keske bikerede olsa mesaj atsa diye bekliyorum dua ettikce icimden bi ses sen at mesaji diyo tabiki korkuyorumda acaba tepkisi ne olur diye cunku ayrildigmiz ertesi gunu heryerden silmis beni bazi muhabbet dualarinida yapiyorum onun bana mesaj atacagi yerde kendime diyorum sen at diye bi sekilde kendimi durduruyorum kendisi baya inat ve gururlu aslan burcu bende aslan burcuyum bazen diyorum acaba ben dayanamiyorum atmak istiyorumda oda birgun boyle olurmu dayanamayip mesaj atarmi diye..😔

• Like 1

inşallah canım büyük bi inanç ve istekle okumaya devam et bence bunda da var bi hayır caanım Allah kabul etmiyeceği  duayı ettirmezmiş derler bende çok inanıyorum ona Allah yinede hayırlısını nasip etsin inşallah

Selam arkadaşlar.Ben yeni üye oldum.Hayatımda hiç bi şey yoldunda gitmiyor.Üstümde ağırlık.Göz,nefs bagliliq ameli var diyolar.Bunun için dua bilen varmı?

Merhabalar. İş bulmak için çok etkili dua arayışındayım. Tecrübe ettiğiniz dualar varsa paylaşır mısınız ? 

ipekd, 5 saat önce yazdı:

Merhabalar. İş bulmak için çok etkili dua arayışındayım. Tecrübe ettiğiniz dualar varsa paylaşır mısınız ? 

19 fetih süresi çok etkilidir,işi bulur terfi bile edersiniz Allah'ın izniyle :)

İη¢ιѕєℓ, 21.03.2020 - 21:25 yazdı:

19 fetih süresi çok etkilidir,işi bulur terfi bile edersiniz Allah'ın izniyle :)

Teşekkür ederim. Peki 1 kez okuyup bitirmem yeterli mi yoksa 3 gün vs devam etmem gerekiyor mu 🙂